108.1722

СОМБОР, ПРВИ РАЗРЕД Општински дерби Оџачанима

11.10.2023. 11:17 11:23

ОФК Оџаци - Омладинац (Д) 2:1 (1:0)

ОЏАЦИ: Стадион Грбавица, гледалаца 200, судија: Н. Манић (Каравуково), стрелци: Божичић у 34. и 57. за ОФК Oyakе, а Бојанић у 67. минуту (из пенала) за Омладинац Лазић, Вељковић, Ковачевић, Богдановић, Васиљевић (ОФК Oyaci), Ћосић, Пајић (Омладинац).

ОФК ОЏАЦИ: Кронић, Кања, Секулић, Лазић (Јовановић), Виг, Вељковић, Божичић, Ковачевић (Васиљевић), Лопушина (Цветковић), Мијатовић, Богдановић (Илић).

ОМЛАДИНАЦ: Илић, Стојаковић (Микић), Лучар, Бабић, Докић, Савић (Малобабић), Бојанић, Салијевић (Ћирић), Бајић, Мачак (Сељаков).

Општински дерби је привукао пажњу на одлично припремљеном терену Грбавица у Оџацима. Гости су дошли у Оџаке у намери да забележе што бољи резултат, али су се овога пута намерили на мотивисанију екипу која је потпуно заслужено стигла до драгоцене победе. Човек одлуке био је искусни Дарио Божичић који је са два поготка решио општински дерби. Гол за госте из Дероња постигао је такође искусни Драган Бојанић у 67. минуту из казненог ударца.

С. Јовин

Раднички - Кордун 3:0, Полет (Р) - Јединство Лемеш 4:3, Полет (С) - Алекса Шантић 5:0, ОФК Oyaci - Омладинац 2:1, Задругар - Младост 1:1, Тереквеш - Динамо 1:2. Слободан је био: Борац.

1. Раднички       8      7      0      1      35:4  21

2. Динамо  8      7      0      1      24:7  21

3. Полет (С)      7      6      0      1      18:3  18

4. Младост        8      5      1      2      19:15        16

5. А. Шантић     7      4      1      2      28:16        13

6. Тереквеш      7      3      0      4      9:17  9

7. Полет (Р)       8      3      0      5      11:25        9