PRVA LIGA SRBIJE Novi remi gatovaca

22.11.2023. 10:13 10:16
Izvor: pixabay.com

Radnički (NB) - Mladost GAT 2:2 (1:2)

Gosti su ostavili bolji utisak u prvom delu, a u nastavku „majstori” su dominirali. Domaćin je poveo u 14. minutukada je Krapuhin je bio egzekutor.

Nešto kasnije usledilo je izjednačenje. Odlični Živković je šutirao iskosa, golman Radojičić je uspeo samo da odbije loptu, a Abadžija je spretno reagovao za 1:1. U 32. minutu dobru igru Novosađani su krunisali vođstvom golom Živkovića.

U 62. minutu Pešukić je snažno šutirao sa 20 metara, a lopta je završila u mreži gostiju.

S. R.

BEOGRAD: Stadion Radničkog, gledalaca: 200, sudija: Đorđević (Aranđe-

lovac). Strelci: Krapuhin u 14, Pešukić u 62. minutu za Radnički (NB), Abadžija u 20, Živković u 32. minutu za Mladost GAT. Žuti kartoni. Lukić, Matejević, Škorić (Radnički NB), Bjeloš, Pavlica, (Mladost GAT).

RADNIČKI (NB):  Radojičić 7, N. Nedeljković 6,5 (Krivokapić 7), Matejević 7, Pešukić 7,5, Nuredini 7 (Kukolj 7), Škorić 6,5, Pešić 7, Lukić 6,5 (Knežević 7), Đokić 7,5 (Ćurčić -), Krapuhin 7 (Aderounmu 7), Simčević 7,5.

MLADOST GAT: Elesin 7,5, Ilić 7, Kerkez 7, Bjeloš 6,5, Vukčević 7, (Pavlica 7), Jezdović 7, Živković 8 (Kokanović 6,5), Balabanović 7 (6,5), Abadžija 7,5 ( Ilić 7), Bugarin 7, Čečarić 6,5 (Vujaklija -).

Kanarinci dočekuju Radnički iz Sremske Mitrovice

„Kanarinci” će, danas od 13 časova u Čelarevu, dočekati Radnički iz Sremske Mitrovice.  Pred taj okršaj, strateg Novog Sada Vidak Bratić istakao je da ekipa mora da ide na pobedu.

– Veoma mi je žao što nemamo dobre rezultate, pošto zaista kvalitetno radimo na treninzima, ali to ne pokazujemo na utakmicama. Momci su mladi i neiskusni, ali se trude i vole da rade.  U okršaju sa Sremcima nam sigurno neće biti lako, ali verujem da možemo da ih iznenadimo i upišemo  bodove   – jasan je trener „kanarinaca“.