ПРВА ЛИГА СРБИЈЕ Нови реми гатоваца

22.11.2023. 10:13 10:16
Извор: pixabay.com

Раднички (НБ) - Младост ГАТ 2:2 (1:2)

Гости су оставили бољи утисак у првом делу, а у наставку „мајстори” су доминирали. Домаћин је повео у 14. минутукада је Крапухин је био егзекутор.

Нешто касније уследило је изједначење. Одлични Живковић је шутирао искоса, голман Радојичић је успео само да одбије лопту, а Абаџија је спретно реаговао за 1:1. У 32. минуту добру игру Новосађани су крунисали вођством голом Живковића.

У 62. минуту Пешукић је снажно шутирао са 20 метара, а лопта је завршила у мрежи гостију.

С. Р.

БЕОГРАД: Стадион Радничког, гледалаца: 200, судија: Ђорђевић (Аранђе-

ловац). Стрелци: Крапухин у 14, Пешукић у 62. минуту за Раднички (НБ), Абаџија у 20, Живковић у 32. минуту за Младост ГАТ. Жути картони. Лукић, Матејевић, Шкорић (Раднички НБ), Бјелош, Павлица, (Младост ГАТ).

РАДНИЧКИ (НБ):  Радојичић 7, Н. Недељковић 6,5 (Кривокапић 7), Матејевић 7, Пешукић 7,5, Нуредини 7 (Кукољ 7), Шкорић 6,5, Пешић 7, Лукић 6,5 (Кнежевић 7), Ђокић 7,5 (Ћурчић -), Крапухин 7 (Адероунму 7), Симчевић 7,5.

МЛАДОСТ ГАТ: Елесин 7,5, Илић 7, Керкез 7, Бјелош 6,5, Вукчевић 7, (Павлица 7), Јездовић 7, Живковић 8 (Кокановић 6,5), Балабановић 7 (6,5), Абаџија 7,5 ( Илић 7), Бугарин 7, Чечарић 6,5 (Вујаклија -).

Канаринци дочекују Раднички из Сремске Митровице

„Канаринци” ће, данас од 13 часова у Челареву, дочекати Раднички из Сремске Митровице.  Пред тај окршај, стратег Новог Сада Видак Братић истакао је да екипа мора да иде на победу.

– Веома ми је жао што немамо добре резултате, пошто заиста квалитетно радимо на тренинзима, али то не показујемо на утакмицама. Момци су млади и неискусни, али се труде и воле да раде.  У окршају са Сремцима нам сигурно неће бити лако, али верујем да можемо да их изненадимо и упишемо  бодове   – јасан је тренер „канаринаца“.