​​​​​​​Partizan (U) – Jedinstvo Stević 0:0

ULJMA: Igralište Partizana, gledalaca: 100. Sudija: Milanović (Pančevo).

PARTIZAN: Todorović 7, M. Pobra 7, Tanasić 7, Đorđević 6, Timić 7, Radosavljev 7, Vojnov 6 (Janković -), Živojnov  6 (R. Pobra -, Banjaš -), Kolak 7, Obradović 6, Milivojev 6.

JEDINSTVO STEVIĆ: Čučak 7,5, Kljajić 7, Momčilović 7, I. Pešovski 7, Mitkovski 7, Nestorovski 7, Jaćimovski 7, P.Okuka 7, S. Pešovski 7, Krstevski 7 (Balnožan 7),  Atanasov 7.

Domaći fudbaleri imali su više prilika da dođu do pobede, ali su gosti iz Kačareva znalački sačuvali svoju mrežu i osvojili bod. Prilike pred golom gostiju propustioli su Timić, Obradović i Vojnov kada su pred golom golmana Čučka bili nepresizni.

U samoj završnici Atanasov je mogao gostima da donese pobedu i tri boda kada je sa nekih pet metara promašio gol domaćina.

DunavBorac (ST) 1:2 (1:0)

BANATSKA PALANKA: Igralište Dunava, gledalaca: 100. Sudija:  Gvozdenov (Vršac). Strelci: Popov u 44. za Dunav, a Stanisavljević u 52. i 72. minutu za Borac.

DUNAV: Zeković 7, Putnik  6, Rudić 6, Maričić 6,5, Mitrović 7, Ostojić 6, Radivojev 7,  Bogojević 6 (Ilić 6), Balig 6, Krkobabić 6,5, Popov 7.

BORAC: Trbojević 7, Joković 7, Minić 6,5 (Zalokar 6,5), Đurđev 7, Marinković 6,5 (Zarić 6,5), Jović 6,5, Arsenijević 7 (Krsmanović -), Ćirković 7, Đukić 7,  Nikolajev 7, Stanisavljević 7,5.

U prvom poluvremenu domaći fudbaleri  bili su bolji rival i u poslednjem minutu golom Popova sa nekih dvadeset metara stekli prednost. U drugom poluvremenu dobra igra fudbalera iz Starčeva  krunisana je sa dva pogotka Stanisavljevića. Prvi pogodak za izjednačenje Stanisavljević postigao je glavom sa nekih pet metar, da bi posle kontre i izlaska „oči u oči“ sa golmanom Zekovićem bio siguran za vođstvo i na kraju za pobedu svog tima.

Radnički (B) – Partizan (G) 3:0 (0:0)

BARANDA: Igralište Radničkog, gledalaca: 100. Sudija: Tadić (Pančevo). Strelci: Starčević u 51. Cukić u 66. Dobrić u 88. minutu.

RADNIČKI: Labus 7, Lazin 7, Radojev 7, Ilić 7,5, Radivojević 7,5, Jovanović 7, Starčević 7,5, Đogo 7, Stojković 7 (Rackov -), Dobrić 7,5, Cukić 8 (Milovanov -).

PARTIZAN: Ardeljan 7, Filipović 7, Luca – (M.Jovanović 6), Grujić 6,5,  Jevtić 7, Petrić 7, Sočanac 7, Simulj  6,5,(Andrejić -), Čolak 7, Tajdić 7, Jonović 6,5 (Zlatković -).

U derbiju kola viđena je kvalitetna igra u kojoj su gosti iz Gaja bili bolji rival u prvom poluvremenu ali je mreža mirovala. Posle kritike trenera domaćih Dragana Dakovića druga igra Baranđana i šest minuta igre posle odmora Starčević je sa nekih 25 metara evrogolom doveo u vođstvo svoj tim. Gosti su pokušavali preko Tajdića i Filipovića da dođu do izjednačenja, ali je Cukić posle solo prodora udvostručio prednost, da bi dva minuta pre kraja posle brze kontre kapiten Dobrić savladao golmana Ardeljana za ubedljivu pobedu svog tima.

Pripremio: B. Stojkovski

Jugoslavija - Jedinstvo (V) 0:0, Partizan (U) - Jedinstvo Stević 0:0, Dunav - Borac (ST) 1:2, Radnički (B) - Partizan (G) 3:0, Strela - Potporanj 0:0, Vojvodina (C) - Spartak 0:2, Vulturul - Sloga (BNS) 3:2, Dolina - Polet 3:1, Vojvodina (S) - Crvena zvezda 1:1.

1. Radnički (B)   13     9      2      2      37:13        29

2. Partizan (U)   13     9      2      2      24:10        29

3. Borac (St)      13     9      0      4      28:15        27

4. Partizan (G)   13     8      2      3      43:11        26

5. Potporanj      13     7      4      2      23:13        25

6. J. Stević       13     7      2      4      23:12        23

7. Strela          13     6      3      4      28:15        21

8. Vulturul       13     6      3      4      35:30        21