​​​​​​​Borac (ST) – Partizan (G)  0:0

STARČEVO: Igralište Borca, gledalaca: 250. Sudija: Andrejić (Bela Crkva).

BORAC: Živanović 7,5, Jović 6,5 (Grbić -), Joković 6,5 (Božić 6,5), Arsenijević 7, Ćirković 7, Vučić 6,5, Đurđev 7, Bajić 7, Živković 6,5 (Zalokar -), Đukić 6,5, Nikolajev 7.

PARTIZAN: Ardeljan 7, Filipović 7, Stojčić 6,5, Jeftić 7, Petrić 7, Sočanac 7, Simulj 6,5, Čolak 7,5, Andrejić 6,5 (Uzelac -), Jonović 7, Zlatković 6,5 (Ignjatović -)

U duelu dve prvoplasirane ekipe nije bilo golova i za pobedom mogu više da žale gosti iz Gaja. Posle ovog meča Starčevci i dalje imaju bod viška u odnosu na goste iz Gaja. Prvo poluvreme proteklo je u ravnopravnoj igri bez pravih prilika za gol.

U nastavku posle šest minuta igre gosti su posle jedne dubinske lopte imali izglednu priliku, kada je Simulj pobegao svojim čuvarima, ali nije uspeo da savlada golmana Miloša Živanovića.

Gosti su iz kontranapada imali još nekoliko izglednih prilika pred golom golmana Živanovića koji se istakao dobrim intervencijama i sačuvao svoju mrežu i svom timu obezbedio nerešen ishod.

Dunav  (BP) - Polet (IZ)  6:1 (2:0)

BANATSKA PALANKA: Igralište Dunava, gledalaca: 100. Sudija:  Drača (Pančevo) 7,5. Strelci: Popov u 25, Radivojev u 28. i 77. Lukić u 48. Stajković u 70. i  86. za Dunav, a Dimitrijević u 58. minutu za Polet.

DUNAV: Trbojević 7, Rudić 7, Maričić 7, Mitrović 7, Lukić 7 (Ilić -), Bogojević 7, Radivojev 7,5 (M. Ostojić -), I. Ostojić 7, Stajković 7,5, Putnik 7, Popov 7 (Nikolić -).

POLET: LJ.Ilić 6, Jezdimirović 6 (Nestorov 6), S. Ilić 6, Banu 6, Nikolić 6, Nedeljković 6, Dimitrijević 6, Omorac 6, Popov 6, Đukić 6, Bežanović 6.

Dobrom i efikasnom igrom fudbaleri Dunava osvojili su tri boda protiv gostiju iz Izbišta. Od prvog minuta domaći tim je imao incijativu i golovima Popova i Radivojeva stekao prednost do odlaska na odmor.

U drugom poluvremenu domaći tim nastavio je sa dobrom igrom, a istakao se dvostruki strelac Stajković koji je i dva puta asistirao.

Jedinstvo Stević - Potporanj 0:1 (0:1)

KAČAREVO: Stadion Jedinstva Stević, gledalaca: 100. Sudija: Mitrović (Jabuka), Strelac: Joksimović u 27. minutu.

JEDINSTVO STEVIĆ: Čučak 7, Kljajić 6,5, Simić 6 (Zlatanović 6), Mitkovski 6,5, I. Pešovski 7, Trajčevski 6 (Krstevski 6), P. Okuka 7, Balnožan 6 (Dotlić 6), S. Pešovski  6, Jaćimovski 7.

POTPORANJ: Šaranov 7, Pešić 6 (Madić 6), Jovanov 6,5, Proševski7, Joksimović 7,5, Janković 7, Lazin 7, Stanojlović 7, Brankov 7, Ranić 7, Petrović 6 (Bihler -).

Gosti iz Potporanja su poveli golom Joksimovića kada je sa nekih dvadeset metara savladao golmana Čučka i na kraju se ispostavilo da je to bio gol za pobedu i tri boda.

Domaći fudbaleri su imali najbolju priliku za izjednačenje u 70 minuti kada je dosuđen penal, ali je Stefan Pešovski pogodio prečku golmana Šaranova. U poslednjih desetak minuta domaći fudbaleri imali su incijativu i prilike, ali su gosti uspeli da sačuvaju prednost i pobede.

JugoslavijaSpartak 1:3 (0:2)

JABUKA: Igralište Jugoslavije, gledalaca: 100. Sudija:  Cvitak (Pančevo). Strelci: Lalić u 90  za Jugoslaviju,a Radojević u 17. Marković u 44. i Buza u 78. minutu za Spartak.

JUGOSLAVIJA: Simjanović 6,5, Bogdanovski 6 (Nenadić 6), Mitković 7, Rakić 6,5, Lalić 7, Anđelović 6,5, Dakić 6,5, Stojanovski 6,5, Nikolovski 6,5, Koleski 6,5, Dimkovski 6 (Stankovski -).

SPARTAK: Vukoje 7, Koren 6,5, Mladenović 6,5 (Jovanović -), Živu 6,5, Tepšić 7, Toma  6,5 (Buza 7), Carević 7, Marković 7 (Kovrlija -), Radojević 7, Kovač 7,5, Sahter 6,5.

Gosti iz Debeljače došli su u vođstvo golom Radojevića, da bi u poslednjem minutu prvog poluvremena Marković udvostručio prednost. Posle odmora fudbaleri domaćeg tima napadali su, ali je rezervista Buza postigao treći pogodak za goste i rešio pitanje pobednika.

U poslednjem minutu meča Lalić je postigao počasni pogodak za domaćine i ublažio poraz svog tima.

Pripremio: B. Stojkovski

Vulturul - Jedinstvo (V) 0:0, Strela - Vojvodina (S) 5:0, Radnički (B) - Crvena zvezda 5:1, Dunav - Polet 6:1, Partizan (U) - Sloga (BNS) 1:1, Jugoslavija - Spartak 1:3, Jedinstvo Stević - Potporanj 0:1, Borac (St) - Partizan (G) 0:0. Slobodna je bila Dolina.

1. Borac (St)      24     16     2      6      52:24        50

2. Partizan (G)   24     15     4      5      63:19        49

3. Potporanj       24     14     5      5      42:27        47

4. Radnički (B)  23     12     5      6      52:27        41

5. Partizan (U)  23     12     4      7      40:32        40

6. Jedinst.(V)     23     11     6      6      36:27        39

7. Strela           23     11     5      7      49:29        38

8. Spartak          24     10     7      7      41:32        37