Opštinska liga Šid: Revija golova

23.05.2018. 08:39 08:47

​​​​​​​Jedinstvo (M) - Sinđelić 4:4 (3:1)

MOROVIĆ: Igralište Jedinstva, gledalaca 200, sudija Radivojević (Bačinci). Strelci: Janjatović u 11, 37. i 49. i N. Sarić u 24. za Jedinstvo,a  Marčetić u 19, Sayak u 52, Bošnjaković u 64.i Dupalj u 90. minutu. Žuti kartoni: Malić, Kovačević, Lukić, J. Sarić, Subotić (Jedinstvo), V. Miletić (Sinđelić). Crveni kartoni: V. Mletić, Savić (Sinđelić).

JEDINSTVO: Lukić, Nišević, Bolić, J. Sarić, Malić,  Jovanović, Kovačević, Janjatović, Protić, Subotić, N. Sarić.

SINĐELIĆ: Medaković, Stojanović, Lekić, Vudrak (Sadžak), Drenovac, Savić (Dupalj), Šibalić, Marčetić, Bošnjaković (Španović), Mraović (Šarac), V. Miletić (Todorović).

Domaćini su na početku susreta imali nekoliko lepih prilika da odmah dođu do ubedljivog rezultata. Ipak, do kraja poluvremena su postigli i tri gola. I u nastavu domaćini nisu iskoristili svoje šanse. Gosti su poravnali rezultat srećno u poslednjim sekundama igre, jer domaćini nisu izbili loptu na vreme.

R. Kukić

Jednota - Erdevik 0:2 (0:0)

ŠID: Stadion Jednote, gledalaca 100, sudija Vladić (Šid). Strelac: Radmanovac u 49. i 62. minutu. Žuti kartoni: D. Janković (Jednota), Cvijanović, Anđelić, Radmanovac (Erdevik).

JEDNOTA: Stojadinović 7, Poluga 7, Šipka 7, Đorđević 7, Petrović 7 (Rukavina), S. Jovanović 7, Radonić 7 (Grujić), Dumitrović 7 (Milutinović 7), Mitrović 7 (Jakšić), D. Janković 7 (V. Janković).

ERDEVIK: Manojlović 7, Gerik 7, Cvetković 7, Maslikosa 7 (Vukadinović), Jelčić 7, Cvijanović 7, Štrbac 7, Pap 7, Anđelić 7 (Šafarik), Radmanovac 7 (Matijević), Babić 7 (Toman).

Gosti su bili favoriti u ovom meču, ali niko nije očekivao tako da će mlađani Šiđani igrati dobro prvo poluvreme. I tek kada im je ponestalo snage iskusni gosti su opravdali ulogu favorita, ali su teško došli do pobede.

E. Hrček

Omladinac (B) - Napredak 1:2 (0:0)

BATROVCI: Igralište Omladinca, gledalaca 50, sudija Stević (Šid). Strelci: Gačić u 52. za Omladinac, a B. Mladenović u 47. i A. Mladenović u 89. minutu za Napredak. Žuti kartoni: Veinović, Gačić, Lazić, Kotarlić (Omladinac ), V. Petrović, Kulačin, Nedinić, N. Petrović, Marković (Napredak).

OMLADINAC: Pavlović 7, Smajić 7 (Sarić 7), Veinović 7 (Bojić 7), Gačić 7, Farkaš 7, Stojić 7, Lazić 7, Kotarlić 7, Dujaković 7, Momčilović 7, Š. Malešević 7.

NAPREDAK: Nenadić 7, V. Petrović 7, Kulačin 7, Gavrilović 7, P. Petrović 7, Savić 7, B. Mladenović 8, Marković 8, Milekić , Stanojčić 7 (Bašić), A. Mladenović 7 (N. Petrović), Brekić 7 (Veinović).

U fer i korektnoj igri domaćin je zaslužio da osvoji bod. Ali, gost iz Vašice dosta se namučio da dođe do pobede. Sve je bilo neizvesno do kraja meča.

G. Pavlović

Jedinstvo (LJ) - OFK Bingula 2:1 (2:1)

LJUBA: Igralište Jedinstva, gledalaca 70, sudija Avraović (Molovin). Strelci: P. Sremčić u 20. i Pavlović u 35. za Jedinstvo, a Čalić u 25. minutu za OFK Bingulu. Žuti kartoni: Laćarac (Jedinstvo), Šućak, Farkaš, Džever (OFK Bingula). Crveni karton: Volić (OFK Bingula).

JEDINSTVO: Stelja 9, Šili 9, Toman 9, Laćarac 9, Punoš 9, Ramić 9, Mrđanović 9, Pavlović 9, Ž. Sremčić 9, P. Sremčić 9, Cigankov 9 (Budimir 9).

OFK BINGULA: Volić 8, Džever 8, Šućak 8, Pajić 8 (Samaryić 8), Sitarević 8, Farkaš 8, Galetić 8, Nikolić 7, Bojanić 7, Mikić 7, Čalić 7 (Janković 7).

Gosti su imali snage dok nisu primili prvi gol. Do tada su donekle bili i ravnopravan rival. Uspeli su i da izjednače, potom su stali, a domaćini su to iskoristili i došli do vođstva.

U nastavku gosti se nisu predavali i da su bili bolje fizički pripremljeni zasigurno domaćin ne bi došao do pobede. I to je i odlučilo pobednika.

D. Šagotlić

Sremac - Graničar (J) 1:2 (1:0)

BERKASOVO: Igralište Sremca, gledalaca 50, sudija Miladinović (Šid). Strelci: Mijatović u 11. za Sremac, Stević u 74. i Zarić u 77. minutu za Graničar. Žuti karton: Ostojić (Sremac).

SREMAC: Filipović, Ostojić, M. Ursuz, Miličić, Vranov (Đačanin), Mijatović, Eror, Subić, Janković, Levaja, Vlaisavljević (Carević).

GRANIČAR: Cvijanović, Z. Jović, D. Jović, Grozdanić, Večić, Stević, Gojić, Rikić, Đurić, Zarić (Ilić),  Stanivuković (Jurošević).

Zaslužena pobeda gostiju. Iako favoriti domaći sastav u ovom meču nije pružio igru koju su svi očekivali. Zato su to gosti iskoristili i za samo nekoliko minta postigli dva gola u nastavku i došli do pobede.

N. Timarac

Obilić - OFK Bačinci 2:1 (0:0)

KUKUJEVCI: Stadion Obilića, gledalaca 50, sudija Marčok (Erdevik). Strelci: Zec u 70. (iz penala) i Stepanović u 77. za Obilić, a Kalinić u 53. minutu za OFK Bačince. Žuti kartoni: Medić, Stepanović (Obilić), Blažanovi, Kalinić, Ilić (OFK Bačinci).

OBILIĆ: Panić, Rudić (Bastašić), Ilibašić, Medić, Popović, Čavić, Zec, Drobnjak (Bolić), Radivojšić (Ljiljak), Bertić,  Stepanović.

OFK BAČINCI: Jovanović, Džunja, Ilić,  Kalinić, Končar, Blažanović, Radeka, Milinković, Marković, U. Radivojšić, Meničanin (Tubić).

Dosta dobra predstava u Kukujevcima. Bilo je dosta šansi na obe strane, a samo su domaći strelci dva puta pogodili protivničku mrežu. Dok su gosti tek na momente blistali.

M. Bolić

BATROVCI: Omladinac - Napredak 1:2, LJUBA: Jedinstvo (LJ) - OFK Bingula 2:1, KUKUJEVCI: Obilić - OFK Bačinci 2:1, BERKASOVO: Sremac -Graničar (J) 1:2, MOROVIĆ: Jedinstvo - Sinđelić 4:4, ŠID: Jednota -Erdevik 0:2.

1. Obilić           19     16     1      2      69:18        49

2. Napredak        19     15     3      1      50:17        48

3. Erdevik           19     14     3      2      43:16        45

4. Sinđelić        19     8      4      7      46:37        28

5. Sremac            19     8      3      8      47:34        27

6. Jedin. (M)        19     8      3      8      34:35        27

7. Jednota            19     8      2      9      37:41        26

8. Bačinci           19     7      4      8      35:33        25