Opštinska liga Šid: Lider potonuo u Kukujevcima

25.04.2018. 10:00 10:02

Obilić - Napredak 4:0 (3:0)

KUKUJEVCI: Igralište Obilića, gledalaca 100, sudija Avramović (Molovin). Strelci: Stepanović u 9. i 65, Medić u 15. i Bertić u 44. minutu. Žuti kartoni: Trgić, Medić, Stepanović (Obilić), P. Petrović, Stanojčić (Napredak).

OBILIĆ: Panić, Rudić, Ilibašić, Medić, Popović, Drobnjak (Marić), Bolić, Bertić (Ljuljak, Bastašić), Stepanović (Vajagić), Trgić (Kramar), Zec.

NAPREDAK: Nenadić, V. Petrović, Gavrilović, Brekić, Stanojčić, P. Petrović (Panić), Kulačin (Bašić),  B. Mladenović (Ivković), Marković, A. Mladenović (Milekić), B. Novaković.

U fer i korektnoj igri domaćin je zasluženo slavio.

Lider iz Vašice nijednog trenutka nije mogao da parira pred jačim i boljim domaćinima.

M. Bolić

Erdevik - Bačinci 4:0 (2:0)

ERDEVIK: Igralište Sloge, gledalaca 150, sudija Đurkić (Šid). Strelci: Radmanovac u 36. i 44, Šafarik u 74.i Cvetković u 81. minutu. Žuti karton: Jelčić (Erdevik).

ERDEVIK: Mrkonjić 7, Gerik 7, Cvetković 7, Cvijanović 7, Jelčić 8, Arežina 7 (Petrović 7), Babić 8, Štrbac 7, Pap 6 (Šafarik 8), Radičević 7, Radmanovac 9 (Manojlović 7), Radivojević 7.

BAČINCI: Barjaktarević 6, Džunja 6, Cetić 7 (Dudić 6), Ilić 6 (Tubić 6), Milinković 6 (Todić 6),  Blažanović 6, Radeka 6 (Perišić 6), Meničanin 7, U. Radivojšić 6, Marković 6.

Domaćini su na početku susreta imali nekoliko lepih prilika, ali prvi gol su postigli tek u 36. minutu.

M. Stanivuković

Sinđelić - Graničar 4:1 (1:1)

GIBARAC: Igralište Sinđelića, gledalaca 50, sudija Marčok (Erdevik). Strelci: Drenovac u 15. i 65, Marčetić u 47. i V. Miletić u 85. za Sinđelić, a Zarić u 20. minutu za Graničar. Žuti karton: Gubić (Sinđelić).

SINĐELIĆ: Medaković 8, Stojanović 8 (Mraović), Savić 7, Drenovac 7, Vudrak 7, Todorović 7, Gubić 7, Sadžak 7 (Dupalj), Bošnjaković 7 (Šarac) Marčetić 7, V. Miletić 7.

GRANIČAR: Pantić 6, D. Jović 6, Grozdanić 6, Večić 6, Đurić 6, Milovanović 6, Rikić 6, Gojić 6 (Škorić), Zarić 6 (Jurošević), Stanivuković 6 (Nikolić), N. Timarac 6 (Janković).

Gosti su napadali stihijski i bez prave šanse. Uspeli su da iskoriste samo jednu priliku izjednačivši rezultat u prvom poluvremenu. S druge strane domaći su odigrali na isksustvo, mirno čekajući greške gostujuće odbrane. Drenovac, Mačetić i V. Miletić su bili neumoljivi.

V. Miletić

Sremac - Jedinstvo (LJ) 4:0 (1:0)

BERKASOVO: Igralište Sremca, gledalaca 70, sudija Alimpijević (Morović). Strelci: Janković u 45, 62. i 77. i Vlaisavljević u 54. minutu Žuti kartoni: Ramić, D. Ruman (Jedinstvo).

SREMAC: Filipović (Ugrenović), Ostojić, Čalić (Đačanin), Miličić, Vranov, Mijatović (Parenta), Janković, Subić, Eror (Novak), Vlaisavljević, Levaja (Vidović).

JEDINSTVO: Šili, Toman, Tadić, Teležar, Punoš, Cigankov, Ramić, D. Ruman, Ž. Sremčić (P. Sremčić), Budimir, Pavlović (Dobrić).

Odlična utakmica u Berkasovu. Dok su gosti imali snage bili su ravnopravan rival. Potom su stali, a domaćini su to iskoristili i došli su do ubedljive pobede. Domaćini su bili bolje fizički pripremljeni i to je odlučilo pobednika.

D. Šagotlić

Jednota - OFK Bingula 4:0 (1:0)

ŠID: Igralište Jednote, gledalaca 50, sudija Stević (Šid). Strelci: Dumitrović u 42, Milutinović u 61, D. Janković u 65. i Poluga u 67. Žuti kartoni: Petrović (Jednota), Mikić, Rajić (OFK Bingula).

JEDNOTA: Vlaisavljević 8 (Stojadinović), Grujić 7, Šumaruna 7, V. Janković 7, Trlajić 7, S. Jovanović 8, Petrović 8, Poluga 7 (Ostojić 7), Milutinović 8 (Đenić 7), D. Janković 7 (Jakšić), Dumitrović 9 (Milanović).

OFK BINGULA: Voolić 7, Džever 6, N. Rajić 6, Farkaš 6, Palić 7, Čalić 6, Mikić 6, Nikolić 6, Šućak 6 (Sitarević), Galetić 6, Micić 6.

Domaći igrači su se mnogo trudili, ali su domaćini bili mnogo konkretniji. Svaku šansu su pretvorili u gol.

D. Ćosić

Jedinstvo (M) - Omladinac (B) 4:2 (2:1)

MOROVIĆ: Stadion Jedinstva, gledalaca 50, sudija Grkinić (Šid). Strelci: Subotić u 35, N. Sarić u 39, Nešković u 57. i Smajić u 85. za Jedinstvo, Bodo 29. i Manojlović u 48. za Omladinac.

JEDINSTVO: Lukić, J. Sarić, Pejić, Malić, B. Kovačević, Janjatović, N. Sarić, Subotić, Nešković, Smajić (Nišević), Jovanović.

OMLADINAC: Mitrović, Mijatović, Smajić, Lazić, Kotarlić, Panić, Stojić,  Bodo, Manojlović, Ž. Malešević, Trivković.

Dosta dobra predstava u Moroviću. Bilo je mnogo šansi na obe strane, a strelci su šest puta pogodili protivničke mreže. U fer igri bolji rival je slavio.

R. K.

KUKUJEVCI: Obilić - Napredak 4:0, BERKASOVO: Sremac - Jedinstvo (LJ) 4:0, MOROVIĆ: Jedinstvo - Omladinac (B) 4:2, ŠID: Jednota - OFK Bingula 4:0, ERDEVIK: Erdevik - OFK Bačinci 4:0, GIBARAC: Sinđelić -  Graničar 4:1.

1. Napredak         15     12     2      1      42:15        38

2. Obilić             15     12     1      2      53:13        37

3. Erdevik            15     12     1      2      36:12        37

4. Sinđelić         15     7      3      5      32:28        24

5. Jednota            15     7      2      6      34:26        23

6. Jedin. (M)        15     7      2      6      25:25        23

7. Bačinci           15     6      4      5      30:25        22

8. Sremac            15     5      3      7      32:29        18