108.3501

Општинска лига Шид: Ревија голова

23.05.2018. 08:39 08:47

​​​​​​​Јединство (М) - Синђелић 4:4 (3:1)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, гледалаца 200, судија Радивојевић (Бачинци). Стрелци: Јањатовић у 11, 37. и 49. и Н. Сарић у 24. за Јединство,а  Марчетић у 19, Sayak у 52, Бошњаковић у 64.и Дупаљ у 90. минуту. Жути картони: Малић, Ковачевић, Лукић, Ј. Сарић, Суботић (Јединство), В. Милетић (Синђелић). Црвени картони: В. Млетић, Савић (Синђелић).

ЈЕДИНСТВО: Лукић, Нишевић, Болић, Ј. Сарић, Малић,  Јовановић, Ковачевић, Јањатовић, Протић, Суботић, Н. Сарић.

СИНЂЕЛИЋ: Медаковић, Стојановић, Лекић, Вудрак (Саџак), Дреновац, Савић (Дупаљ), Шибалић, Марчетић, Бошњаковић (Шпановић), Мраовић (Шарац), В. Милетић (Тодоровић).

Домаћини су на почетку сусрета имали неколико лепих прилика да одмах дођу до убедљивог резултата. Ипак, до краја полувремена су постигли и три гола. И у наставу домаћини нису искористили своје шансе. Гости су поравнали резултат срећно у последњим секундама игре, јер домаћини нису избили лопту на време.

Р. Кукић

Једнота - Ердевик 0:2 (0:0)

ШИД: Стадион Једноте, гледалаца 100, судија Владић (Шид). Стрелац: Радмановац у 49. и 62. минуту. Жути картони: Д. Јанковић (Једнота), Цвијановић, Анђелић, Радмановац (Ердевик).

ЈЕДНОТА: Стојадиновић 7, Полуга 7, Шипка 7, Ђорђевић 7, Петровић 7 (Рукавина), С. Јовановић 7, Радонић 7 (Грујић), Думитровић 7 (Милутиновић 7), Митровић 7 (Јакшић), Д. Јанковић 7 (В. Јанковић).

ЕРДЕВИК: Манојловић 7, Герик 7, Цветковић 7, Масликоса 7 (Вукадиновић), Јелчић 7, Цвијановић 7, Штрбац 7, Пап 7, Анђелић 7 (Шафарик), Радмановац 7 (Матијевић), Бабић 7 (Томан).

Гости су били фаворити у овом мечу, али нико није очекивао тако да ће млађани Шиђани играти добро прво полувреме. И тек када им је понестало снаге искусни гости су оправдали улогу фаворита, али су тешко дошли до победе.

Е. Хрчек

Омладинац (Б) - Напредак 1:2 (0:0)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 50, судија Стевић (Шид). Стрелци: Гачић у 52. за Омладинац, а Б. Младеновић у 47. и А. Младеновић у 89. минуту за Напредак. Жути картони: Веиновић, Гачић, Лазић, Котарлић (Омладинац ), В. Петровић, Кулачин, Нединић, Н. Петровић, Марковић (Напредак).

ОМЛАДИНАЦ: Павловић 7, Смајић 7 (Сарић 7), Веиновић 7 (Бојић 7), Гачић 7, Фаркаш 7, Стојић 7, Лазић 7, Котарлић 7, Дујаковић 7, Момчиловић 7, Ш. Малешевић 7.

НАПРЕДАК: Ненадић 7, В. Петровић 7, Кулачин 7, Гавриловић 7, П. Петровић 7, Савић 7, Б. Младеновић 8, Марковић 8, Милекић , Станојчић 7 (Башић), А. Младеновић 7 (Н. Петровић), Брекић 7 (Веиновић).

У фер и коректној игри домаћин је заслужио да освоји бод. Али, гост из Вашице доста се намучио да дође до победе. Све је било неизвесно до краја меча.

Г. Павловић

Јединство (Љ) - ОФК Бингула 2:1 (2:1)

ЉУБА: Игралиште Јединства, гледалаца 70, судија Авраовић (Моловин). Стрелци: П. Сремчић у 20. и Павловић у 35. за Јединство, а Чалић у 25. минуту за ОФК Бингулу. Жути картони: Лаћарац (Јединство), Шућак, Фаркаш, Џевер (ОФК Бингула). Црвени картон: Волић (ОФК Бингула).

ЈЕДИНСТВО: Стеља 9, Шили 9, Томан 9, Лаћарац 9, Пунош 9, Рамић 9, Мрђановић 9, Павловић 9, Ж. Сремчић 9, П. Сремчић 9, Циганков 9 (Будимир 9).

ОФК БИНГУЛА: Волић 8, Џевер 8, Шућак 8, Пајић 8 (Samaryić 8), Ситаревић 8, Фаркаш 8, Галетић 8, Николић 7, Бојанић 7, Микић 7, Чалић 7 (Јанковић 7).

Гости су имали снаге док нису примили први гол. До тада су донекле били и равноправан ривал. Успели су и да изједначе, потом су стали, а домаћини су то искористили и дошли до вођства.

У наставку гости се нису предавали и да су били боље физички припремљени засигурно домаћин не би дошао до победе. И то је и одлучило победника.

Д. Шаготлић

Сремац - Граничар (Ј) 1:2 (1:0)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 50, судија Миладиновић (Шид). Стрелци: Мијатовић у 11. за Сремац, Стевић у 74. и Зарић у 77. минуту за Граничар. Жути картон: Остојић (Сремац).

СРЕМАЦ: Филиповић, Остојић, М. Урсуз, Миличић, Вранов (Ђачанин), Мијатовић, Ерор, Субић, Јанковић, Леваја, Влаисављевић (Царевић).

ГРАНИЧАР: Цвијановић, З. Јовић, Д. Јовић, Грозданић, Вечић, Стевић, Гојић, Рикић, Ђурић, Зарић (Илић),  Станивуковић (Јурошевић).

Заслужена победа гостију. Иако фаворити домаћи састав у овом мечу није пружио игру коју су сви очекивали. Зато су то гости искористили и за само неколико минта постигли два гола у наставку и дошли до победе.

Н. Тимарац

Обилић - ОФК Бачинци 2:1 (0:0)

КУКУЈЕВЦИ: Стадион Обилића, гледалаца 50, судија Марчок (Ердевик). Стрелци: Зец у 70. (из пенала) и Степановић у 77. за Обилић, а Калинић у 53. минуту за ОФК Бачинце. Жути картони: Медић, Степановић (Обилић), Блажанови, Калинић, Илић (ОФК Бачинци).

ОБИЛИЋ: Панић, Рудић (Басташић), Илибашић, Медић, Поповић, Чавић, Зец, Дробњак (Болић), Радивојшић (Љиљак), Бертић,  Степановић.

ОФК БАЧИНЦИ: Јовановић, Џуња, Илић,  Калинић, Кончар, Блажановић, Радека, Милинковић, Марковић, У. Радивојшић, Меничанин (Тубић).

Доста добра представа у Кукујевцима. Било је доста шанси на обе стране, а само су домаћи стрелци два пута погодили противничку мрежу. Док су гости тек на моменте блистали.

М. Болић

БАТРОВЦИ: Омладинац - Напредак 1:2, ЉУБА: Јединство (Љ) - ОФК Бингула 2:1, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - ОФК Бачинци 2:1, БЕРКАСОВО: Сремац -Граничар (Ј) 1:2, МОРОВИЋ: Јединство - Синђелић 4:4, ШИД: Једнота -Ердевик 0:2.

1. Обилић           19     16     1      2      69:18        49

2. Напредак        19     15     3      1      50:17        48

3. Ердевик           19     14     3      2      43:16        45

4. Синђелић        19     8      4      7      46:37        28

5. Сремац            19     8      3      8      47:34        27

6. Једин. (М)        19     8      3      8      34:35        27

7. Једнота            19     8      2      9      37:41        26

8. Бачинци           19     7      4      8      35:33        25