Opštinska liga Ruma–Irig: Kontrama do pobede

25.04.2018. 12:31 12:34

Polet - Jedinstvo (K) 4:1 (1:1)

NIKINCI: Stadion Borca, gledalaca 40, sudija Otašević (Ruma). Strelci: Stevanović u 15, Miletić u 77. i Perić u 79. i 91. za Polet, a  Lazić u 22. minutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: Perić, Marić, Miletić (Polet), Cvetičanin, Simić, Spasojević, S. Lazarević (Jedinstvo).

POLET: Veljović, Lozančić, Denić, Stevanović, B. Jokić, Marić, Damjanović (Lubaščuk), Marković, Petrović (V. Jokić), Miletić, Perić.

JEDINSTVO: Košutić, Cvetičanin, Lasković, Spasojević, S. Lazarević, Jović, Čvorkov, Tomić, Mihajlović, Simić (Čestić), Lazić (Rikanović).

Igrači Poleta su odigrali su dobro i borbeno u odbrani i brzo prelazili u kontre. To im je bilo dovoljno da prosto rasture protivnika.

B. Tadić

Sremac (D) - Vojvodina 4:0 (3:0)

RUMA: Igralište Prvog maja, gledalaca 150, sudija Uzelac (Ruma). Strelci: D. Vukmanović u 32, Vukajlović u 36, Tomić u 45. i Madžarac u 83. minutu. Žuti kartoni: R. Ašćerić, Đurić (Sremac), V. Marković (Vojvodina). Crveni karton: Škorić (Vojvodina).

SREMAC: Sekulić 7 (Ivanović), Dragutinović 7,  Tomić 8, D. Vukmanović 8, Paunković 7, R. Ašćerić 7, LJ. Vukmanović 7, Madžarac 8 (Beljin), Maričić 7, Z. Ašćerić 7 (Đurić), S. Vukajlović 8.

VOJVODINA: Jovičić 6, Pušić 6, Mandić 6, Škorić 5, Ristić 7, Šević 6, Bjelivuk 7, J. Erkanović 6, Georgijević 6 (Avramović), Bajić 6 (S. Pušić 6), V. Marković 6 (Stević 6).

Pokušali su igrači Vojvodine da se nadigravaju sa iskusnim domaćinima. I sve je išlo po planu, dobro su gosti parirali do 32. minuta kada su domaćini poveli preko D. Vukmanovića. Posle toga domaćini su preuzeli potpunu inicijativu i nadigrali goste iz Neradina.

R. Vukajlović

Jedinstvo (R) - Borac (S) 7:0 (3:0)

RUMA: Igralište Jediunstva, gledalaca 100, sudija Đukanović (Ruma). Strelci: Kadar u 12. i 81,Zec u 19, Ljubišić u 36, Marinković u 63, Greč u 65. i Panjak u 88. minutu. Crveni karton: Bognar (Borac).

JEDINSTVO: Kuhar, Mađešić 7, L. Jović 7, Marinković 8, Mirić 7, Grbić 7, Alempić 7, Zec 7, Greč 7 (Vidaković), Ljubišić 7, Kadar 8 (Panjak).

BORAC: Z. Radivojević 7, M. Đaković 6 (Ž. Nešković 6), Vukmirović 6, Maksić 6, Bognar 5, Keskenović 6, Zeljajić 6, D. Đaković 6, Opačić 6 (Janković 6), Tornjanski 6, Lovrenčić 6.

Rutinska pobeda, domaćina.A,  bilo je još, mnogo, pravih šansi.

D. Vidaković

Fruškogorac - Sloga (V) 3:4 (2:4)

MALI RADINCI: Igralište Jedinstva, gledalaca 150, sudija Jokić (Nikinci). Strelci: Pavlović u 12. i 30. i Vasić u 60. za Fruškogorac, a  Simeunović u 6. i 32. i Nedić u 40. i 43. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Benežan, Bjelobrk (Sloga).

FRUŠKOGORAC: D. Knežević, Stojaković (Stojković), Pavlovižć  (Samardžija), Topić  (M. Knežević),  Bjeljac, Antonić,  Radvanj,  Radivojević, Bakić, Mioković, Vasić.

SLOGA: Mačak (G. Petrović), M. Petrović, Milanović, Bjelobrk, Milenko Krstić, Vučković,  Simeunović, Vujić, Nedić, Harš (Lazičić), Benežan (Vukomanović).

Lako su favorizovani gosti savladali domaćine, koji smatraju da je prvi gol Sloge postignut iz čiste ofsaj pozicije. I taj gol je umnogome doprineo daljem toku utakmice. Domaćini jesu u jednom momentu preokrenuli rezultat, ali nisu mogli da zaborave grešku u sudije i na kraju su izgubili.

R. Mioković

Graničar (G) - 27. oktobar 4:1 (2:1)

GRABOVCI: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Pavlović (Klenak). Strelci: Taborović u 38. i 78. i B. Jović u 42. i 55. za Graničar, Guzina u 25. minutu za 27. oktobar. Žuti kartoni: S. Jovanović, Milić (Graničar).

GRANIČAR: Mijalčić 7, Bojanić 7, S. Jovanović 7, M. Samardžić 7, I. Jovanović 7, G. Gavrilović 7, Vasić 7, S. Gavrilović 7, Milić 7, Jović 7 (Đurđević), Taborović 7.

27. OKTOBAR: Sabo 7, S. Juhas 7 (V. Juhas 7), Miljković 7, Ribić 7, D. Radojčić 7, Stanković 7, I. Birinji 7, Guzina 7, V. Radojčić 7, Fekete 7 (Varga), Segedi 7 (Pavin).

Konačno su domaćini slavili, ali ne baš tako lako kako govori rezultat. Gosti su se dobro borili, ali nisu uspeli da realizuju šanse.

M. Stević

GRABOVCI: Graničar - 27.oktobar 4:1, RUMA: Sremac (D) - Vojvodina 4:0, Jedinstrvo (R) - Borac (S) 7:0, NIKINCI: Polet - Jedinstvo (K) 4:1, MALI RADINCI: Fruškogorac - Sloga (V) 3:4, PLATIČEVO: Jedinstvo -Mladost (P) 3:0 (gosti nisu došli).

1. Sloga (V)              15     12     1      2      57:16        37

2. Jedinstvo R)        15     11     2      2      35:13        35

3. Sremac (D)           15     10     2      3      44:17        32

4. Jedinstvo (K)       15     10     1      4      39:20        31

5. Jedinstvo (P)      15     8      2      5      35:18        26

6. Polet                   15     7      5      3      29:18        26

7. Fruškogorac       15     6      4      5      30:30        22

8. Graničar (G)         15     5      0      10     29:49        15