Opštinska liga Inđija–Stara Pazova–Irig: Preokret u nastavku

25.04.2018. 12:18 12:20

Car Uroš - Sloga (K) 1:2 (1:0)

JAZAK: Igralište Car Uroša, gledalaca 100, sudija Milić (Inđija). Strelci: Dragan Jurišić u 5. za Car Uroš, Komazec u 58. i Vasić u 60. minutu za Slogu. Žuti karton: Dragan Jurišić (Car Uroš).

CAR UROŠ: Pardovicki 9, Jovanović 8, Stojčić 7 (Babnik 7), Antonijević 8, Milošević 9, Bugarski 8 (Vučinić 9), Radusinović 7, Danijel Jurišić 8, Bojić 9, Grubanski 8, Dragan Jurišić 8.

SLOGA: Jovanović 8, Milovanović 7, Marčetić 9 (Niketić 7), Despić 8, Komazec 7, Vujčić 8, J. Jovanović 8, Belić 8, Stamenković 9 (Živanović 8), Lešić 7, Dukić 9.

U fer igri konačan rezultat realan. Mada su domaćini mogli u prvom poluvremenu voditi i ubedljivije. U nastavku gosti su lako preokrenuli rezukltat u svoju korist.

P. Mihajlović

Planinac - Radnički Sremski vitezovi 0:1 (0:0)

RIVICA: Stadion Planinca, gledalaca 150, sudija Meničanin (Vrdnik). Strelac: Kerleta u 47. minutu. Žuti kartoni: D. Ćirić, M. Ćirić (Planinac), Matić, Košprdić (Radnički).

PLANINAC: Kizić, D. Ćirić (Miškulin), Ilić, Vasiljević, Mitrović, Živančević, Omaljev, M. Ćosić, S. Ćirić (Grujić), M. Ćirić, Pajić.

RADNIČKI SREMSKI VITEZOVI: Malešev, Mitrović, Potkonjak, Janjić, Kerleta, Bakai, Košprdić, Popović (Slovak), Lončar (Bikić), Stanković (Nikolić), Matić.

Domaćini su zaslužili makar bod. Igrali su bolje od gostiju, ali lukavi Kerleta je iskoristio grešku domaće odbrane posle centaršuta. Dokopao se lopte na pet metara i samo je ćušnuo u mrežu iznenađenog Kizića.

I. Smiljanić

Sloga (M) - ČSK 1:2 (0:1)

MARADIK: Stadion Sloge, gledalaca 50, sudija Šljepica (Novi Banovci). Strelci: M. Curković u 60. za Slogu, a Stamenković u 9. i 92.  minutu za ČSK. Žuti kartoni: Milivojević, N. Curković, Radošević, Bradić (Sloga), Dušan Dimić, Radovanović, P. Subotin (ČSK).

SLOGA: Perić 8, Milivojević 8, Đokić 7, Varićak 7, Bogunović 9, Višnjić 7, Milošević 8, Belanović 8, Radošević 7 (Bradić), N. Curković 9 (Milin), M. Curković 7 (Gudalović).

ČSK: Vojnović 9, N. Subotin 7, Stanišljević 9, Radovanović 7, Đokić 8, Jokić 9, Dušan Dimić 7 (Lapčić), Knežević 8, Stamenković 9, Dragičević 9, P. Subotrin 9.

Domaćini su u prvom poluvremenu bili nešto bolji, ali bez prave realizacije. Ipak su uspeli da izjednače, ali srećni Stamenković se upisao i drugi put u listu strelaca u nadoknadi vremena. Kada su se domaćini opustili u odbrani.

Z. Davidovski

Fruškogorac - Dunav 4:1 (3:1)

KRČEDIN: Igralište Fruškogorca, gledalaca 50, sudija Stanojčev (Irig). Strelci: S. Vučić u 17. i 72. i D. Filipović u 30. (iz penala) i 39.za Fruškogorac, Radulović u 42. minutu za Dunav. Žuti kartoni: Petković (Fruškogorac), Kitić, Najdanović, M. Milešević (Dunav).

FRUŠKOGORAC: Ranitović, Čortan, Krneta, Ćosović, Petrović, D. Filipović, Živić, Božić, Trtica (Krstić) S. Vučić, Petrović.

DUNAV: Lošić, Popadić, Janković, Radulović, M. Milešević, Jokić, Stančić (Rukavina), Najdanović, Ninić, Kitić, U.Milešević.

Iznenađenje u Krčedinu. S. Vučić i D. Filipović matirali favorizovane goste iz Novog Slankamena. Domaćini su stvarali više šansi u prvom poluvremenu. Iz tri idealne prilike postigli su i tri gola.

Drugi gol D. Filipovića je za pamćenje.Pogodio je gostujuću mrežu iz slobodng udarca sa više od 25 metara.

S. Ranitović

Borac (J) - Krušedol 0:7 (0:3)

JARKOVCI: Igralište Borca, gledalaca 50, sudija Rosić (Inđija). Strelci: Vukojević u 7, D. Klajić u 15, 59. i 68, Erkanović u 37, Novković u 69. i Bjelica u 70 . minutu.

BORAC: Srjemac 6, Dimitrijević 6, Jovanović 6, Inđić 6, Naranyić 6, Kovačević 6 (Šovljanski), Nestorović 6, Marčić 6, Trbojević 6, Radulović 6, Aljić 6.

KRUŠEDOL: Tuveyić – (Kojić), Buraji 7, Milanov 7, D. Klajić 9, Z. Klajić 7, Novković 7 (Bjelica), Erkanović 7, Višnjić 7, Vukojević 8, Krunić 7, Radulović 7.

Od prvog minuta Krušedolci su pritisli domaćine na svoju polovinu, tako da domaćini skoro celu utakmicu nisu prešli polovinu igrališta. Gostujući strelci od sijaset prilika samo su sedam puta uspeli da matiraju dosta dobrog golmana domaćih Srjemca.

M. Kovačević

JAZAK: Car Uroš - Sloga (K) 1:2, KRČEDIN: Fruškogorac - Dunav 4:1, RIVICA: Paninac - Radnički Sremski vitezovi 0:1, JARKOVCI: Borac -Krušedol 0:7, MARADIK: Sloga - ČSK 1:2.

1. Krušedol           12     9      2      1      41:12        29

2. ČSK                    12     9      1      2      30:12        28

3. Sloga (K)            12     7      3      2      23:16        24

4.  Radnički SV     12     6      5      1      26:12        23

5.  Dunav                 12     6      3      3      26:14        21

6.  Sloga (M)           12     4      1      7      20:23        13

7.  Planinac           12     3      2      7      19:26        11

8.  Fruškogorac      12     2      5      5      15:24        11