105.2585

Општинска лига Инђија–Стара Пазова–Ириг: Преокрет у наставку

25.04.2018. 12:18 12:20

Цар Урош - Слога (К) 1:2 (1:0)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 100, судија Милић (Инђија). Стрелци: Драган Јуришић у 5. за Цар Урош, Комазец у 58. и Васић у 60. минуту за Слогу. Жути картон: Драган Јуришић (Цар Урош).

ЦАР УРОШ: Пардовицки 9, Јовановић 8, Стојчић 7 (Бабник 7), Антонијевић 8, Милошевић 9, Бугарски 8 (Вучинић 9), Радусиновић 7, Данијел Јуришић 8, Бојић 9, Грубански 8, Драган Јуришић 8.

СЛОГА: Јовановић 8, Миловановић 7, Марчетић 9 (Никетић 7), Деспић 8, Комазец 7, Вујчић 8, Ј. Јовановић 8, Белић 8, Стаменковић 9 (Живановић 8), Лешић 7, Дукић 9.

У фер игри коначан резултат реалан. Мада су домаћини могли у првом полувремену водити и убедљивије. У наставку гости су лако преокренули резуклтат у своју корист.

П. Михајловић

Планинац - Раднички Сремски витезови 0:1 (0:0)

РИВИЦА: Стадион Планинца, гледалаца 150, судија Меничанин (Врдник). Стрелац: Керлета у 47. минуту. Жути картони: Д. Ћирић, М. Ћирић (Планинац), Матић, Кошпрдић (Раднички).

ПЛАНИНАЦ: Кизић, Д. Ћирић (Мишкулин), Илић, Васиљевић, Митровић, Живанчевић, Омаљев, М. Ћосић, С. Ћирић (Грујић), М. Ћирић, Пајић.

РАДНИЧКИ СРЕМСКИ ВИТЕЗОВИ: Малешев, Митровић, Поткоњак, Јањић, Керлета, Бакаи, Кошпрдић, Поповић (Словак), Лончар (Бикић), Станковић (Николић), Матић.

Домаћини су заслужили макар бод. Играли су боље од гостију, али лукави Керлета је искористио грешку домаће одбране после центаршута. Докопао се лопте на пет метара и само је ћушнуо у мрежу изненађеног Кизића.

И. Смиљанић

Слога (М) - ЧСК 1:2 (0:1)

МАРАДИК: Стадион Слоге, гледалаца 50, судија Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: М. Цурковић у 60. за Слогу, а Стаменковић у 9. и 92.  минуту за ЧСК. Жути картони: Миливојевић, Н. Цурковић, Радошевић, Брадић (Слога), Душан Димић, Радовановић, П. Суботин (ЧСК).

СЛОГА: Перић 8, Миливојевић 8, Ђокић 7, Варићак 7, Богуновић 9, Вишњић 7, Милошевић 8, Белановић 8, Радошевић 7 (Брадић), Н. Цурковић 9 (Милин), М. Цурковић 7 (Гудаловић).

ЧСК: Војновић 9, Н. Суботин 7, Станишљевић 9, Радовановић 7, Ђокић 8, Јокић 9, Душан Димић 7 (Лапчић), Кнежевић 8, Стаменковић 9, Драгичевић 9, П. Суботрин 9.

Домаћини су у првом полувремену били нешто бољи, али без праве реализације. Ипак су успели да изједначе, али срећни Стаменковић се уписао и други пут у листу стрелаца у надокнади времена. Када су се домаћини опустили у одбрани.

З. Давидовски

Фрушкогорац - Дунав 4:1 (3:1)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Станојчев (Ириг). Стрелци: С. Вучић у 17. и 72. и Д. Филиповић у 30. (из пенала) и 39.за Фрушкогорац, Радуловић у 42. минуту за Дунав. Жути картони: Петковић (Фрушкогорац), Китић, Најдановић, М. Милешевић (Дунав).

ФРУШКОГОРАЦ: Ранитовић, Чортан, Крнета, Ћосовић, Петровић, Д. Филиповић, Живић, Божић, Тртица (Крстић) С. Вучић, Петровић.

ДУНАВ: Лошић, Попадић, Јанковић, Радуловић, М. Милешевић, Јокић, Станчић (Рукавина), Најдановић, Нинић, Китић, У.Милешевић.

Изненађење у Крчедину. С. Вучић и Д. Филиповић матирали фаворизоване госте из Новог Сланкамена. Домаћини су стварали више шанси у првом полувремену. Из три идеалне прилике постигли су и три гола.

Други гол Д. Филиповића је за памћење.Погодио је гостујућу мрежу из слободнг ударца са више од 25 метара.

С. Ранитовић

Борац (Ј) - Крушедол 0:7 (0:3)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија Росић (Инђија). Стрелци: Вукојевић у 7, Д. Клајић у 15, 59. и 68, Еркановић у 37, Новковић у 69. и Бјелица у 70 . минуту.

БОРАЦ: Срјемац 6, Димитријевић 6, Јовановић 6, Инђић 6, Naranyić 6, Ковачевић 6 (Шовљански), Несторовић 6, Марчић 6, Трбојевић 6, Радуловић 6, Аљић 6.

КРУШЕДОЛ: Tuvеyić – (Којић), Бураји 7, Миланов 7, Д. Клајић 9, З. Клајић 7, Новковић 7 (Бјелица), Еркановић 7, Вишњић 7, Вукојевић 8, Крунић 7, Радуловић 7.

Од првог минута Крушедолци су притисли домаћине на своју половину, тако да домаћини скоро целу утакмицу нису прешли половину игралишта. Гостујући стрелци од сијасет прилика само су седам пута успели да матирају доста доброг голмана домаћих Срјемца.

М. Ковачевић

ЈАЗАК: Цар Урош - Слога (К) 1:2, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Дунав 4:1, РИВИЦА: Панинац - Раднички Сремски витезови 0:1, ЈАРКОВЦИ: Борац -Крушедол 0:7, МАРАДИК: Слога - ЧСК 1:2.

1. Крушедол           12     9      2      1      41:12        29

2. ЧСК                    12     9      1      2      30:12        28

3. Слога (К)            12     7      3      2      23:16        24

4.  Раднички СВ     12     6      5      1      26:12        23

5.  Дунав                 12     6      3      3      26:14        21

6.  Слога (М)           12     4      1      7      20:23        13

7.  Планинац           12     3      2      7      19:26        11

8.  Фрушкогорац      12     2      5      5      15:24        11