OPŠTINSKA LIGA BAČKA PALANKA Goleada u Neštinu

26.10.2022. 13:27 13:56

Neštin - Slavija (P) 3:4 (0:3)

NEŠTIN: Igralište Neština, gledalaca 150, sudija Bosnić (Bačka Palanka).Strelci: Gnjatović u 48. (iz penala), S. Ćulibrk u 65. i Pudelka u 87. za Neštin, Kirti u 3. (iz penala), Belanji u 11, Belehraski u 24. i Petrović u 55. minutu za Slaviju. Žuti kartoni: Valentik, Sič, Pudelka, Božin (Neštin), Vulin, Đurić (Slavija).

NERŠTIN: Gašić, Valetik, Radović (Ikonić), Sič, Pudelka, Gnjatović, S. Ćulibrk, Vukmirović, L. Božin,  Ahmetović, Uvaček (Matić).

SLAVIJA: Vulin, Nikolić, Belanji, Marko Grnja, Zaskalicki, Milan Grnja, Kuhta, Petrović, Đurić (Trkulja), Kirti, Belehradski (Ogrzović).

U Neštinu je viđen, dinamičan i zanimljiv fudbal. Gosti poveli u prvom poluvremenu sa ubedljivih 3:0. U nastavku, kao da su se Neštinci, potpuno probudili. Krenuli su agresivnije, i na kraju su mogli i poravnati rezultat.

N. Vasilić - R. Brnja

Mladost (MB) - Slavija (B) 7:0 (2:0)

MALI BAČ: Igralište Mladosti, gledalaca 100, sudija Ilinčić (Novi Sad).Strelci: Zagorčić u 22. i 69, Agbaba u 25, Bundalo u 55, Trusina u 56. i 79. i Stefanović u 87. minutu. Žuti kartoni: Matić (Mladost), Petković, B. Horvat (Slavija).

MLADOST: Hlebec, S. Đukić, Grubješić (Vranješ), Bundalo, N. Đukić, Matić, Zagorčić, Stefanović, Trusina, Kosovac (Šolić), Agbaba.

SLAVIJA: Novaković, Dević, Radojčić, Sekulić (D. Jovanović), Drača, Zec, Smoljanski (B. Horvat), Lazarević, Petković, Z. Jovanović (B. Jovanović).

Igrači Mladosti su odigrali pravu prvenstvenu utakmicu. Viđena je dobra igra domaćina, dosta šansi, duela, akcija i sedam golova u mreži golmana Novakovića.

M. Đukić

Vojvodina - Krivanj 3:1 (1:1)

TOVARIŠEVO: Igralište Vojvodine, gledalaca 120, sudija: Milešević (Bačka Palanka).Strelci: D. Nikolić u 40, D. Ranisavljević u 66. i LJ. Jovanov u 72. za Vojvodinu, a Aleksi u 31. minutu za Kivanj. Žuti kartoni: L. Bugarski (Vojvodina), Haška, Gajdoš, Krstić (Krivanj).Crveni karton: Končar (Krivanj).

VOJVODINA: Vasa Bugarski, L. Bugarski (Veselin Bugarski), Milanov, T. Nikolić, D. Ranisavljev, Vučić, M. Jovanov, Cvijić (Bašić),  LJ. Jovanov (S. Jovanov), D. Nikolić (Petković), M. Ranisavljev.

KRIVANJ: Nađ, Aleksić, A. Streharski, Gajdoš, Končar, Karačonji, Pavlov, M. Streharski (Jovović), Haška (Jovović), Krstić (Doboš), Aleksi, Gajić.

Dominik Aleksi doneo je vođstvo gostima, i to je skoro bilo sve što su mogli da pokažu on i njegovi saigrači. Posle toga sve je bilo u znaku igrača Vojvodine. Domaći strelci, su imali još nekoliko lepih šansi, i da su oni to iskoristili, gosti bi pretrpeli i teži poraz.

D. Jovović

Stari grad - Labudnjača 3:2 (1:1)

BAČKA PALANKA: Igralište Starog grada, gledalaca 100, sudija Malić (Bačka Palanka). Strelci: Čubrilo u 28, Maksić u 67. i Miladinović u 83. za Stari grad, a Rosić u 24. i 54. minutu za Labudnjaču. Žuti karton: Knežević, Bjeloš (Stari grad), K. Dević, Dragan Petrović (Labudnjača). Crveni karton: Pajkanović (Stari grad).

STARI GRAD: Moric, Bjeloš, Škorić (Pavlović), Ribarski, Pajkanović, Maksić (Knežević), Marković, Miladinović, Balinović (Uzurov), Čubrilo (Jeftić), Turi.

LABUDNJAČA: Ikač, Petković (Stefanović), Vuletić, K. Dević (Malivuk), D. Stanković, Zorić (Mrđanov), Lukić, I. Dević, Dragan Petrović, Kekoc (Mešić), Rosić.

Gosti su bili skoro ravnopravan rival i vodili su sa 1:0 i 2:1, onda su dozvolili domaćinu da prvo poravna rezultat, a u finišu utakmice postigne i pobedonosni gol. Miladinović je iskoristio grešku gostujće odbrane i svom timu tako doneo neopisivo slavlje.

L. Lozić

Bačka (D) - Maglić 0:2 (0:0)

DESPOTOVO: Igralište Bačke, gledalaca 100, sudija Milešević (Bačka Palanka). Strelci: Kuzmanović u 53. i Tucić u 87. minutu. Žuti kartoni: G. Ćulibrk, Lakić, Santrač (Bačka), Dmitrović, Tucić, Ubiparip, (Maglić).

BAČKA: G. Ćulibrk, Šimun (Paroški), Lakić, Maletin, J. Budić, Cimbaljević, Vukosav, Grujić (Gašić),  Kapetanov, Leškov, Bajac, Santrač (Vukosav).

MAGLIĆ: Gajić, Tadić, Milanović, Kovačević, O. Stjepanović, Preradović, Stamenković, Ubiparip, Tucić (Jokić), Kuzmanović (Đordan), Dmitrović (Đukić).

Veoma zanimljiv se u Despotovu igrao fudbal. Prštalo je na sve strane. Pobedio je srećniji i snalažljiviji tim.Domaćini su propustili čak pet prilika, koje se retko promašuju. Na drugoj strani gosti su izveli tri kontre i postigli dva gola.

E. Krunić

Kulpin - Bački hajduk 6:1 (1:0)

KULPIN: Igralište Kulpina, gledalaca 120, sudija Dražić (Bačka Palanka).Strelci: Trojanović u 5. i 73, P. Mrđen u 48, 70. i 83. i Novaković u 79. za Kulpin, D. Nikolić u 78. minutu za Bački hajduk.Žuti kartoni: Zanfirović (Kulpin), Emić, Bojić, I. Janović (Bački hajduk).

KULPIN: Blašćanin, Haška, M. Zelenak (S. Zelenak), M. Ilić, Carić (Šekez), P. Menđan, Zanfirović, Dragoljević (Levarski), Surla (G. Ilić), Trojanović, Novaković.

BAČKI HAJDUK: Jagodić, M. Janović, Emić, Bojić, Štrbac (I. Janović), Trifkanović, Marjanov (Đuranović), Drinić (Čuport), D. Nikolić, Išaković, T. Nikolić.

Bilo je prilika na obe strane, u prvom poluvremenu, ali je samo Trojanović uspeo da se upiše u listu strelaca. U nastavku domaćini su krenuli mnogo angažovanije i plod takve igre je još pet golova u mreži Jagodića.