108.1722

ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА Голеада у Нештину

26.10.2022. 13:27 13:56

Нештин - Славија (П) 3:4 (0:3)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, гледалаца 150, судија Боснић (Бачка Паланка).Стрелци: Гњатовић у 48. (из пенала), С. Ћулибрк у 65. и Пуделка у 87. за Нештин, Кирти у 3. (из пенала), Белањи у 11, Белехраски у 24. и Петровић у 55. минуту за Славију. Жути картони: Валентик, Сич, Пуделка, Божин (Нештин), Вулин, Ђурић (Славија).

НЕРШТИН: Гашић, Валетик, Радовић (Иконић), Сич, Пуделка, Гњатовић, С. Ћулибрк, Вукмировић, Л. Божин,  Ахметовић, Увачек (Матић).

СЛАВИЈА: Вулин, Николић, Белањи, Марко Грња, Заскалицки, Милан Грња, Кухта, Петровић, Ђурић (Тркуља), Кирти, Белехрадски (Огрзовић).

У Нештину је виђен, динамичан и занимљив фудбал. Гости повели у првом полувремену са убедљивих 3:0. У наставку, као да су се Нештинци, потпуно пробудили. Кренули су агресивније, и на крају су могли и поравнати резултат.

Н. Василић - Р. Брња

Младост (МБ) - Славија (Б) 7:0 (2:0)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, гледалаца 100, судија Илинчић (Нови Сад).Стрелци: Загорчић у 22. и 69, Агбаба у 25, Бундало у 55, Трусина у 56. и 79. и Стефановић у 87. минуту. Жути картони: Матић (Младост), Петковић, Б. Хорват (Славија).

МЛАДОСТ: Хлебец, С. Ђукић, Грубјешић (Врањеш), Бундало, Н. Ђукић, Матић, Загорчић, Стефановић, Трусина, Косовац (Шолић), Агбаба.

СЛАВИЈА: Новаковић, Девић, Радојчић, Секулић (Д. Јовановић), Драча, Зец, Смољански (Б. Хорват), Лазаревић, Петковић, З. Јовановић (Б. Јовановић).

Играчи Младости су одиграли праву првенствену утакмицу. Виђена је добра игра домаћина, доста шанси, дуела, акција и седам голова у мрежи голмана Новаковића.

М. Ђукић

Војводина - Кривањ 3:1 (1:1)

ТОВАРИШЕВО: Игралиште Војводине, гледалаца 120, судија: Милешевић (Бачка Паланка).Стрелци: Д. Николић у 40, Д. Ранисављевић у 66. и Љ. Јованов у 72. за Војводину, а Алекси у 31. минуту за Кивањ. Жути картони: Л. Бугарски (Војводина), Хашка, Гајдош, Крстић (Кривањ).Црвени картон: Кончар (Кривањ).

ВОЈВОДИНА: Васа Бугарски, Л. Бугарски (Веселин Бугарски), Миланов, Т. Николић, Д. Ранисављев, Вучић, М. Јованов, Цвијић (Башић),  Љ. Јованов (С. Јованов), Д. Николић (Петковић), М. Ранисављев.

КРИВАЊ: Нађ, Алексић, А. Стрехарски, Гајдош, Кончар, Карачоњи, Павлов, М. Стрехарски (Јововић), Хашка (Јововић), Крстић (Добош), Алекси, Гајић.

Доминик Алекси донео је вођство гостима, и то је скоро било све што су могли да покажу он и његови саиграчи. После тога све је било у знаку играча Војводине. Домаћи стрелци, су имали још неколико лепих шанси, и да су они то искористили, гости би претрпели и тежи пораз.

Д. Јововић

Стари град - Лабудњача 3:2 (1:1)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Старог града, гледалаца 100, судија Малић (Бачка Паланка). Стрелци: Чубрило у 28, Максић у 67. и Миладиновић у 83. за Стари град, а Росић у 24. и 54. минуту за Лабудњачу. Жути картон: Кнежевић, Бјелош (Стари град), К. Девић, Драган Петровић (Лабудњача). Црвени картон: Пајкановић (Стари град).

СТАРИ ГРАД: Мориц, Бјелош, Шкорић (Павловић), Рибарски, Пајкановић, Максић (Кнежевић), Марковић, Миладиновић, Балиновић (Узуров), Чубрило (Јефтић), Тури.

ЛАБУДЊАЧА: Икач, Петковић (Стефановић), Вулетић, К. Девић (Маливук), Д. Станковић, Зорић (Мрђанов), Лукић, И. Девић, Драган Петровић, Кекоц (Мешић), Росић.

Гости су били скоро равноправан ривал и водили су са 1:0 и 2:1, онда су дозволили домаћину да прво поравна резултат, а у финишу утакмице постигне и победоносни гол. Миладиновић је искористио грешку гостујће одбране и свом тиму тако донео неописиво славље.

Л. Лозић

Бачка (Д) - Маглић 0:2 (0:0)

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија Милешевић (Бачка Паланка). Стрелци: Кузмановић у 53. и Туцић у 87. минуту. Жути картони: Г. Ћулибрк, Лакић, Сантрач (Бачка), Дмитровић, Туцић, Убипарип, (Маглић).

БАЧКА: Г. Ћулибрк, Шимун (Парошки), Лакић, Малетин, Ј. Будић, Цимбаљевић, Вукосав, Грујић (Гашић),  Капетанов, Лешков, Бајац, Сантрач (Вукосав).

МАГЛИЋ: Гајић, Тадић, Милановић, Ковачевић, О. Стјепановић, Прерадовић, Стаменковић, Убипарип, Туцић (Јокић), Кузмановић (Ђордан), Дмитровић (Ђукић).

Веома занимљив се у Деспотову играо фудбал. Прштало је на све стране. Победио је срећнији и сналажљивији тим.Домаћини су пропустили чак пет прилика, које се ретко промашују. На другој страни гости су извели три контре и постигли два гола.

Е. Крунић

Кулпин - Бачки хајдук 6:1 (1:0)

КУЛПИН: Игралиште Кулпина, гледалаца 120, судија Дражић (Бачка Паланка).Стрелци: Тројановић у 5. и 73, П. Мрђен у 48, 70. и 83. и Новаковић у 79. за Кулпин, Д. Николић у 78. минуту за Бачки хајдук.Жути картони: Занфировић (Кулпин), Емић, Бојић, И. Јановић (Бачки хајдук).

КУЛПИН: Блашћанин, Хашка, М. Зеленак (С. Зеленак), М. Илић, Царић (Шекез), П. Менђан, Занфировић, Драгољевић (Леварски), Сурла (Г. Илић), Тројановић, Новаковић.

БАЧКИ ХАЈДУК: Јагодић, М. Јановић, Емић, Бојић, Штрбац (И. Јановић), Трифкановић, Марјанов (Ђурановић), Дринић (Чупорт), Д. Николић, Ишаковић, Т. Николић.

Било је прилика на обе стране, у првом полувремену, али је само Тројановић успео да се упише у листу стрелаца. У наставку домаћини су кренули много ангажованије и плод такве игре је још пет голова у мрежи Јагодића.