OL Ruma–Irig: Slavlje Voganjaca

12.06.2018. 12:32 12:33
Izvor: Dnevnik.rs

Domaćini, samo, na trenutke, igrali onako kako se od njih očekuje, i to, je bilo dovoljno za pobedu, i za prelazak u viši rang.

Sloga (V) - Jedinstvo (K) 2:0 (0:0)

VOGANJ:  Igralište Sloge, gledalaca 200, sudija  Ljubinković (Ruma).Strelac: Cvijanović u 52. i 60. minutu.  Žuti kartoni: Milanović (Sloga), Spasojević, Tomić (Jedinstvo).

SLOGA: Mačak, G, Petrović, Maletić, Milanović, Bjelobrk, Krstić, Vučković, Vukomanović, Dragičević (Mudrić), Basara (Benežan), Harš (Cvijanović).

JEDINSTVO: Košutić, Nenadić, Lasković, Spasojević, Jović, G. Čvorkov, S. Lazarević (Mihajlović), Simić, David Čestić, Tomić (Isaković), M. Lazarević (Cvetičanin).

Od jeseni Voganjci će igrati u Međuopštinskoj ligi-Srem. Inače, utakmica, je protekla, sa mnogo, šansi na obe strane, ali gosti su stalno bili neprecizni za malo.

D. Vujić

Fruškogorac- Graničar (G) 5:5 (3:2)

MALI RADINCI: Igralište  Fruškogorca, gledalaca 100, sudija Blažon (Ruma).Strelci: Dakić u 34, 42. i 78, Mioković u 78. i Antonić u 80. za Fruškogorac, a S. Gavrilović u 28. i 50, Petković u 40. i 85.i Taborović u 76. minutu za Graničar.

FRUŠKOGORAC: D. Knežević 7, Radivojević 8, Vučetić 8, Samardžija 8, Dakić 8, Antonić 8, Radvanj 8, Stojaković 8, Bakić 8, Mioković 8 (Vasić 8), M. Knežević 8 (Mrkonja 8).

GRANIČAR: Mijalčić 7, Sekulić 8, Slavujević 8, M. Samardžić 8, Stanojević 8, Đorđić 8 (V. Samardžić 8), S. Gavrilović 8, Taborović 8, Petković 8 (Simić 8), Milić 8, Lazić 8.

Vredno pomena na ovoj utakmici su golovi.Strelci su se prosto utrkivali ko će postići efektniji gol.      M. Stević

Mladost (P) - Borac (S) 3:4 (2:0)

PAVLOVCI: Igralište Mladosti, gledalaca 30, sudija: Dobrojevoić (Ruma). Strelci: Tešić u 6, Tešović u 23.i Srećković u 53. za Mladost, a Janković u 46, Tornjanski u 47.i 85.i Opačić u 58. minutu za  Borac. Žuti kartoni: Cvjetinović (Mladost), Tornjanski (Borac).

MLADOST: Mošić, Milošević, O. Srećković, Cvjetinović, Malešević, Živčić, Tešić, Tešović, Cikota (Simić), Jocić, N. Srećković.

BORAC: Z. Radivojević, Ž. Nešković, Petković, Maksić, Bognar, M. Ninković, Janković, Tornjanski,  Opačić, Lovrenčić, V. Nešković.    M. Subotić

Jedinstvo (P)- Vojvodina 9:0 (6:0)

PLATIČEVO: Igralište Jedinnstva, gledalaca 150, sudija Bjelan (Hrtkovci).Strelci: A. Stanojević u 2, M. Radović u 7. i 28, Đurašević u 20.i 73, Kulić u 22. i 42. i Nastić u 76. i 79. minutu. Žuti kartoni: Trumić, A. Stanojević (Jedinstvo), Nikolić, Erkanović (Vojvodina).

JEDINSTVO: V. Sabo, Tripić, Trumić, Škara, A. Stanojević, Đurašević, Kulić, M. Radović, Crnković (Nastić), Lozić (Stojanović), Petrović (N. Sabo).

VOJVODINA: Jovičić, Avramović, Škorić, Nikolić, Ristić, Georgijević, J. Erkanović, Bjelivuk, Bajić, Šević (M. Bizumić), B. Bizumić (Lukić).

Svi su očekivali, da će gosti iz Neradina, igrati mnogo bolje.Ustvari domaćini su igrali onako kako bi trebali da igraju kroz celo prvenstvo.I bili bi sigurno na čelu tabele.A, ne da igraju, odlično, samo poslednje kolo u prvenstvo.

M. Pantović

Polet - Sremac (D) 0:4 (0:2)

NIKINCI: Igralište Poleta, gledalaca 100, sudija Miškulin (Ruma). Strelci: D. Vukmanović u 10, LJ. Vukmanović u 17, Madžarac u 50. i Z. Ašćerić u 78. minutu. Žuti kartoni: Perić, Stevanović (Polet).

POLET: Veljović, Denić, Stevanović, Petrović Lubaščik, Damjanović, Jokić,  Marković, Požarčević, Miletić, Perić.

SREMAC:  R. Ašćerić, Maričić, Tomić, D. Vukmanović, Paunković,  LJ. Vukmanović, Mayarac, Đ. Čestić, Đurić, Mihajlović, Z. Ašćerić (Beljin).

Još, jedna pobeda gostiju iz Dobrinaca. Zasluženo su slavili, jer, su iskoristili sve svoje zicera, dok, su domaćini svaku šansu promašili. A, imali, su ih nekoliko. B. Tadić

27. oktobar- Jedinstvo (R) 1:4 (1:2)

ŠATRINCI: Igralište 27.oktobra, gledalaca 100, sudija Otašević (Ruma).Strelci: S. Juhas u 20.za 27. oktobar, Ljubišić u 18. i 34. i Zec u 80. i 85. minutu za Jedinstvo. Žuti kartoni: Mađešić, Vrgotioć (Jedinstrvo).

27. OKTOBAR:  Sabo, Varga, Tepavac, S. Juhas, Mihajlik, V. Radojčić, Stanković, Fekete, Pavin, Hajnal (Stončik), D. Radojčić.

JEDINSTVO: Mirić, Mađešić, Kadar, Greč,  Vidaković, Kulušić, Vrgotić, Zec, Panjak, Ljubišić, Alempić.

Bila je to interesantna utakmica. Igralo se fer. A, da su domaćini  bili malo spretniji i srećniji mogli su prvi voditi voditi. Ali, su uspeli samo da poravnaju rezultat na 1:1. U, nastavku igre rival iz Rume, svaku svoju šansu je pretvorio u gol.

J. Juhas

ŠATRINCI: 27.oktobar - Jedinstvo (R) 1:4, NIKINCI: Polet - Sremac (D) 0:4, MALI RADINCI: Fruškogorac - Graničar (G) 5:5, PLATIČEVO: Jedinstvo -Vojvodina 9:0, PAVLOVCI: Mladost - Borac (S) 3:4, VOGANJ: Sloga - Jedinstvo (K) 2:0.