105.2585

ОЛ Рума–Ириг: Славље Вогањаца

12.06.2018. 12:32 12:33
Извор: Dnevnik.rs

Домаћини, само, на тренутке, играли онако како се од њих очекује, и то, је било довољно за победу, и за прелазак у виши ранг.

Слога (В) - Јединство (К) 2:0 (0:0)

ВОГАЊ:  Игралиште Слоге, гледалаца 200, судија  Љубинковић (Рума).Стрелац: Цвијановић у 52. и 60. минуту.  Жути картони: Милановић (Слога), Спасојевић, Томић (Јединство).

СЛОГА: Мачак, Г, Петровић, Малетић, Милановић, Бјелобрк, Крстић, Вучковић, Вукомановић, Драгичевић (Мудрић), Басара (Бенежан), Харш (Цвијановић).

ЈЕДИНСТВО: Кошутић, Ненадић, Ласковић, Спасојевић, Јовић, Г. Чворков, С. Лазаревић (Михајловић), Симић, Давид Честић, Томић (Исаковић), М. Лазаревић (Цветичанин).

Од јесени Вогањци ће играти у Међуопштинској лиги-Срем. Иначе, утакмица, је протекла, са много, шанси на обе стране, али гости су стално били непрецизни за мало.

Д. Вујић

Фрушкогорац- Граничар (Г) 5:5 (3:2)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште  Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Блажон (Рума).Стрелци: Дакић у 34, 42. и 78, Миоковић у 78. и Антонић у 80. за Фрушкогорац, а С. Гавриловић у 28. и 50, Петковић у 40. и 85.и Таборовић у 76. минуту за Граничар.

ФРУШКОГОРАЦ: Д. Кнежевић 7, Радивојевић 8, Вучетић 8, Самарџија 8, Дакић 8, Антонић 8, Радвањ 8, Стојаковић 8, Бакић 8, Миоковић 8 (Васић 8), М. Кнежевић 8 (Мркоња 8).

ГРАНИЧАР: Мијалчић 7, Секулић 8, Славујевић 8, М. Самарџић 8, Станојевић 8, Ђорђић 8 (В. Самарџић 8), С. Гавриловић 8, Таборовић 8, Петковић 8 (Симић 8), Милић 8, Лазић 8.

Вредно помена на овој утакмици су голови.Стрелци су се просто утркивали ко ће постићи ефектнији гол.      М. Стевић

Младост (П) - Борац (С) 3:4 (2:0)

ПАВЛОВЦИ: Игралиште Младости, гледалаца 30, судија: Добројевоић (Рума). Стрелци: Тешић у 6, Тешовић у 23.и Срећковић у 53. за Младост, а Јанковић у 46, Торњански у 47.и 85.и Опачић у 58. минуту за  Борац. Жути картони: Цвјетиновић (Младост), Торњански (Борац).

МЛАДОСТ: Мошић, Милошевић, О. Срећковић, Цвјетиновић, Малешевић, Живчић, Тешић, Тешовић, Цикота (Симић), Јоцић, Н. Срећковић.

БОРАЦ: З. Радивојевић, Ж. Нешковић, Петковић, Максић, Богнар, М. Нинковић, Јанковић, Торњански,  Опачић, Ловренчић, В. Нешковић.    М. Суботић

Јединство (П)- Војводина 9:0 (6:0)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште Jеdinnstva, гледалаца 150, судија Бјелан (Хртковци).Стрелци: А. Станојевић у 2, М. Радовић у 7. и 28, Ђурашевић у 20.и 73, Кулић у 22. и 42. и Настић у 76. и 79. минуту. Жути картони: Трумић, А. Станојевић (Јединство), Николић, Еркановић (Војводина).

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Трипић, Трумић, Шкара, А. Станојевић, Ђурашевић, Кулић, М. Радовић, Црнковић (Настић), Лозић (Стојановић), Петровић (Н. Сабо).

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Аврамовић, Шкорић, Николић, Ристић, Георгијевић, Ј. Еркановић, Бјеливук, Бајић, Шевић (М. Бизумић), Б. Бизумић (Лукић).

Сви су очекивали, да ће гости из Нерадина, играти много боље.Уствари домаћини су играли онако како би требали да играју кроз цело првенство.И били би сигурно на челу табеле.А, не да играју, одлично, само последње коло у првенство.

М. Пантовић

Полет - Сремац (Д) 0:4 (0:2)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 100, судија Мишкулин (Рума). Стрелци: Д. Вукмановић у 10, Љ. Вукмановић у 17, Маџарац у 50. и З. Ашћерић у 78. минуту. Жути картони: Перић, Стевановић (Полет).

ПОЛЕТ: Вељовић, Денић, Стевановић, Петровић Лубашчик, Дамјановић, Јокић,  Марковић, Пожарчевић, Милетић, Перић.

СРЕМАЦ:  Р. Ашћерић, Маричић, Томић, Д. Вукмановић, Паунковић,  Љ. Вукмановић, Mayarac, Ђ. Честић, Ђурић, Михајловић, З. Ашћерић (Бељин).

Још, једна победа гостију из Добринаца. Заслужено су славили, јер, су искористили све своје зицера, док, су домаћини сваку шансу промашили. А, имали, су их неколико. Б. Тадић

27. октобар- Јединство (Р) 1:4 (1:2)

ШАТРИНЦИ: Игралиште 27.октобра, гледалаца 100, судија Оташевић (Рума).Стрелци: С. Јухас у 20.за 27. октобар, Љубишић у 18. и 34. и Зец у 80. и 85. минуту за Јединство. Жути картони: Мађешић, Врготиоћ (Јединстрво).

27. ОКТОБАР:  Сабо, Варга, Тепавац, С. Јухас, Михајлик, В. Радојчић, Станковић, Фекете, Павин, Хајнал (Стончик), Д. Радојчић.

ЈЕДИНСТВО: Мирић, Мађешић, Кадар, Греч,  Видаковић, Кулушић, Врготић, Зец, Пањак, Љубишић, Алемпић.

Била је то интересантна утакмица. Играло се фер. А, да су домаћини  били мало спретнији и срећнији могли су први водити водити. Али, су успели само да поравнају резултат на 1:1. У, наставку игре ривал из Руме, сваку своју шансу је претворио у гол.

Ј. Јухас

ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Јединство (Р) 1:4, НИКИНЦИ: Полет - Сремац (Д) 0:4, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Граничар (Г) 5:5, ПЛАТИЧЕВО: Јединство -Војводина 9:0, ПАВЛОВЦИ: Младост - Борац (С) 3:4, ВОГАЊ: Слога - Јединство (К) 2:0.