OL Bačka Palanka: Slavlje u nadoknadi

05.04.2023. 11:31 11:32

Tek u nastavku utakmice je viđena zanimljiva i interesantna igra rivala. Bilo je lepih prilika na obe strane.

Maglić - Krivanj 4:3 (2:1)

MAGLIĆ: Igralište Maglića, gledalaca 200, sudija Vulić (Novi Sad).Strelci: G. Ilić u 5. i 48, Stjepanović u 33. i Spasić u 92. za Maglić, a Pavlov u 28. 70. i 86. minutu za Krivanj. Žuti karton: Igić, Đordan (Maglić), Doboš, Gajdoš, Vukmir (Krivanj).Crveni karton: Gajić (Maglić).

MAGLIĆ: Gajić, M. Ilić, Dobrovoljski, Spasić, Stjepanović (Tadić), G. Ilić (Ubiparip), Preradović (Stamenković), N. Ilić (Đordan), Savić, Igić (Đordan), Jakuš.

KRIVANJ: Nađ, Petrović, Gajdoš, Karačonji, Đurčikanski, Pavlov, Doboš, Tomić, Vukmir, Aleksi, Gajić.

Gosti su se uspeli preko Darka Pavlova da izjednače rezultat na 3:3. Onda je u nadoknadi vremena, na scenu stupio Zoran Spasić, iskoristio je grešku gostujuće odbrane i pogodio nebranjeni deo mreže i doneo svom timu zaista zasluženo slavlje.

N. Stojisavljević

Bačka (D) - Kulpin 0:3 (0:1)

DESPOTOVO: Igralište Bačke, gledalaca 100, sudija Bojanić (Bačka Palanka). Strelac: Mrđan u 45, 72. i 93. minutu. Žuti karton: Popin (Bačka).

BAČKA: Vrsajkov, Gajić, Budić (Vatralj), Kapetanov, Marković, Ubavin (Lukić), Grujić, Đ. Cimbaljević, R. Cimbaljević (Bubanja), Popin, Bajac.

KULPIN: Dukić, Haška, Zaov, Carić, Pantoš, Fejdi, Zanfiriović, P. Mrđan, Trojanović, Surla (Lukić), Milanović (Zelenak).

Viđena je veoma dobra igra rivala, sa dosta šansi, duela i akcija i tri gola u mreži golmana Vrsajkova. I sva tri u režiji vrsnog strelca Petra Mrđana.

A.  Krunić

Neštin - Vojvodina 3:1 (3:0)

NEŠTIN: Igralište Neština, gledalaca 120, sudija Obradov (Bačka Palanka).Strelci: Ćulibrk u 10, Moravac u 23. i Pudelka u 34. za Neštin, a T. Nikolić u 50. minutu (iz penala) za Vojvodinu. Žuti kartoni: Vasilić (Neštin), S. Jovanov (Vojvodina).

NEŠTIN: Dukić, Valentik, Uvaček, Gnjatović, Pudelka, Ćulibrk, Vukmirović (Bakoš), Ahmetović, Moravac, Vasilić, Živanović.

VOJVODINA: S. Jovanov, V. Bugarski, Ramić, T. Nikolić, D. Ranisavljev, Subić (M. Jovanov), V. Jovanov, Bašić (L. Bugarski), Vučić, Milovanov, M. Ranisavljev.

Domaćini su imali priliku da ostvare i ubedljiviju pobedu. Ali, i gosti iz Tovariševa su imali nekoliko dobrih šansi.

M. Đukić

Labudnjača - Borac (V) 1:0 (1:0)

VAJSKA: Igralište Labudnjače, gledalaca 100, sudija Lukić (Gajdobra). Strelac: D. Stanković u 24. minutu (iz penala). Žuti kartoni: D. Stanković (Labudnjača), Dejan Šmitran, Darko Šmitran, Fabri, N. Arbutović, Petković (Borac).Crveni karton: Kmenić na klupi (Borac).

LABUDNJAČA: Ikač, Vuletić, Petković (Mrđanov), Zorić, Šećerov, Dević, Bjelogrlić (Ušćumlić), Nađ (Lutrov), Dragan Petrović, Dejan Petrović, D. Stanković (Jagodić).

BORAC: Dejan Šmitran, Pokrajac (N. Međedović), N. Arbutović, Miljević, O. Međedović (Petković), Lukač, Darko Šmitran (M. Arbutović), Komad, Fabri (Živanović), Ninković (Đurišić), Lukić. Domaćini su lakše nego što se očekivalo savladali goste iz Vizića. A mogli su slaviti mnogo ubedljivije, mada su i gosti nekoliko puta opasno pripretili.

L. Bjelogrlić

Slavija (P) - Slavija (B) 5:0 (4:0)

PIVNICE: Igralište Slavije, gledalaca 150, sudija Stanišić (Bačka Palanka). Strelci: Kirti u 17. i 29, Kuhta u 21, Đurić u 40. (iz penala) i Belanji u 68. minutu. Žuti karton: Mačak (gosti).

SLAVIJA (P): Plemić (Šuster), Nikolić, Milan Grnja, Trifunović, Mirko Grnja (Zaskalicki), Vujčić, Kuhta, Petrović, Đurić (Belanji), Kirti (Belehradski), Babić (Sekeruš).

SLAVIJA (B): Drča, Mačak, Takač (D. Jovanović), Radojčić, Dragišić, Skejo, Končar, Z. Jovanović, B. Jovanović (Skeja), Petković (Smoljanović), Štrbac.

Od bezbroj šansi domaćini su postigli pet golova, pa gosti mogu da budu prezadovoljni konačnim rezultatom.

R. Brnja

Stari grad - Mladost (MB) 10:1 (5:1)

BAČKA PALANKA: Igralište Starog grada, gledalaca 120, sudija Bocka (Bačka Palanka). Strelci: Jovicki u 1, 10. i 54, Valentik u 16, Maksić u 26, Lučić u 45, Dražić u 57. Čubrilo u 63. i 87. i Maletin u 82. za Stari grad, a N. Đukić u 45. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Turi (Stari grad), Mladenović (Mladost).

STARI GRAD: Moric (Mađar), Ribarski, Turi, Novakov, Radović, Jovicki, Valentik, Maletin (Novakov), Lučić (Škorić), Balinović (Čubrilo), Maksić (Dražić).

MLADOST: Hlebec, S. Đukić, Mladenović, Kovačević, N. Đukić, Trusina, Dimitrić (Bućko), Zagorčić (Nemet) Stefanović, Miletić (Škorić), Agbaba.

Bila je to odlična partija Palančana. U prvom poluvremenu gosti su mogli primiti bar još pet golova. U nastavku su domaćini postigli još pet pogodaka.

A. Kozić

Tabela i rezultati:

MAGLIĆ: Maglić - Krivanj 4:3, PIVNICE: Slavija - Slavija (B) 5:0, VAJSKA: Labudnjača - Borac (V) 1:0, BAČKA PALANKA: Stari grad - Mladost (MB) 10:1, NEŠTIN: Neštin - Vojvodina 3:1, DESPOTOVO: Bačka - Kulpin 0:3. Bački hajduk iz Bačkog Novog Sela je bio slobodan.