117.0531
108.1722

ОЛ Бачка Паланка: Славље у надокнади

05.04.2023. 11:31 11:32

Тек у наставку утакмице је виђена занимљива и интересантна игра ривала. Било је лепих прилика на обе стране.

Маглић - Кривањ 4:3 (2:1)

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, гледалаца 200, судија Вулић (Нови Сад).Стрелци: Г. Илић у 5. и 48, Стјепановић у 33. и Спасић у 92. за Маглић, а Павлов у 28. 70. и 86. минуту за Кривањ. Жути картон: Игић, Ђордан (Маглић), Добош, Гајдош, Вукмир (Кривањ).Црвени картон: Гајић (Маглић).

МАГЛИЋ: Гајић, М. Илић, Добровољски, Спасић, Стјепановић (Тадић), Г. Илић (Убипарип), Прерадовић (Стаменковић), Н. Илић (Ђордан), Савић, Игић (Ђордан), Јакуш.

КРИВАЊ: Нађ, Петровић, Гајдош, Карачоњи, Ђурчикански, Павлов, Добош, Томић, Вукмир, Алекси, Гајић.

Гости су се успели преко Дарка Павлова да изједначе резултат на 3:3. Онда је у надокнади времена, на сцену ступио Зоран Спасић, искористио је грешку гостујуће одбране и погодио небрањени део мреже и донео свом тиму заиста заслужено славље.

Н. Стојисављевић

Бачка (Д) - Кулпин 0:3 (0:1)

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија Бојанић (Бачка Паланка). Стрелац: Мрђан у 45, 72. и 93. минуту. Жути картон: Попин (Бачка).

БАЧКА: Врсајков, Гајић, Будић (Ватраљ), Капетанов, Марковић, Убавин (Лукић), Грујић, Ђ. Цимбаљевић, Р. Цимбаљевић (Бубања), Попин, Бајац.

КУЛПИН: Дукић, Хашка, Заов, Царић, Пантош, Фејди, Занфириовић, П. Мрђан, Тројановић, Сурла (Лукић), Милановић (Зеленак).

Виђена је веома добра игра ривала, са доста шанси, дуела и акција и три гола у мрежи голмана Врсајкова. И сва три у режији врсног стрелца Петра Мрђана.

А.  Крунић

Нештин - Војводина 3:1 (3:0)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, гледалаца 120, судија Обрадов (Бачка Паланка).Стрелци: Ћулибрк у 10, Моравац у 23. и Пуделка у 34. за Нештин, а Т. Николић у 50. минуту (из пенала) за Војводину. Жути картони: Василић (Нештин), С. Јованов (Војводина).

НЕШТИН: Дукић, Валентик, Увачек, Гњатовић, Пуделка, Ћулибрк, Вукмировић (Бакош), Ахметовић, Моравац, Василић, Живановић.

ВОЈВОДИНА: С. Јованов, В. Бугарски, Рамић, Т. Николић, Д. Ранисављев, Субић (М. Јованов), В. Јованов, Башић (Л. Бугарски), Вучић, Милованов, М. Ранисављев.

Домаћини су имали прилику да остваре и убедљивију победу. Али, и гости из Товаришева су имали неколико добрих шанси.

М. Ђукић

Лабудњача - Борац (В) 1:0 (1:0)

ВАЈСКА: Игралиште Лабудњаче, гледалаца 100, судија Лукић (Гајдобра). Стрелац: Д. Станковић у 24. минуту (из пенала). Жути картони: Д. Станковић (Лабудњача), Дејан Шмитран, Дарко Шмитран, Фабри, Н. Арбутовић, Петковић (Борац).Црвени картон: Кменић на клупи (Борац).

ЛАБУДЊАЧА: Икач, Вулетић, Петковић (Мрђанов), Зорић, Шећеров, Девић, Бјелогрлић (Ушћумлић), Нађ (Лутров), Драган Петровић, Дејан Петровић, Д. Станковић (Јагодић).

БОРАЦ: Дејан Шмитран, Покрајац (Н. Међедовић), Н. Арбутовић, Миљевић, О. Међедовић (Петковић), Лукач, Дарко Шмитран (М. Арбутовић), Комад, Фабри (Живановић), Нинковић (Ђуришић), Лукић. Домаћини су лакше него што се очекивало савладали госте из Визића. А могли су славити много убедљивије, мада су и гости неколико пута опасно припретили.

Л. Бјелогрлић

Славија (П) - Славија (Б) 5:0 (4:0)

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славије, гледалаца 150, судија Станишић (Бачка Паланка). Стрелци: Кирти у 17. и 29, Кухта у 21, Ђурић у 40. (из пенала) и Белањи у 68. минуту. Жути картон: Мачак (гости).

СЛАВИЈА (П): Племић (Шустер), Николић, Милан Грња, Трифуновић, Мирко Грња (Заскалицки), Вујчић, Кухта, Петровић, Ђурић (Белањи), Кирти (Белехрадски), Бабић (Секеруш).

СЛАВИЈА (Б): Дрча, Мачак, Такач (Д. Јовановић), Радојчић, Драгишић, Скејо, Кончар, З. Јовановић, Б. Јовановић (Скеја), Петковић (Смољановић), Штрбац.

Од безброј шанси домаћини су постигли пет голова, па гости могу да буду презадовољни коначним резултатом.

Р. Брња

Стари град - Младост (МБ) 10:1 (5:1)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Старог града, гледалаца 120, судија Боцка (Бачка Паланка). Стрелци: Јовицки у 1, 10. и 54, Валентик у 16, Максић у 26, Лучић у 45, Дражић у 57. Чубрило у 63. и 87. и Малетин у 82. за Стари град, а Н. Ђукић у 45. минуту за Младост. Жути картони: Тури (Стари град), Младеновић (Младост).

СТАРИ ГРАД: Мориц (Мађар), Рибарски, Тури, Новаков, Радовић, Јовицки, Валентик, Малетин (Новаков), Лучић (Шкорић), Балиновић (Чубрило), Максић (Дражић).

МЛАДОСТ: Хлебец, С. Ђукић, Младеновић, Ковачевић, Н. Ђукић, Трусина, Димитрић (Бућко), Загорчић (Немет) Стефановић, Милетић (Шкорић), Агбаба.

Била је то одлична партија Паланчана. У првом полувремену гости су могли примити бар још пет голова. У наставку су домаћини постигли још пет погодака.

А. Козић

Табела и резултати:

МАГЛИЋ: Маглић - Кривањ 4:3, ПИВНИЦЕ: Славија - Славија (Б) 5:0, ВАЈСКА: Лабудњача - Борац (В) 1:0, БАЧКА ПАЛАНКА: Стари град - Младост (МБ) 10:1, НЕШТИН: Нештин - Војводина 3:1, ДЕСПОТОВО: Бачка - Кулпин 0:3. Бачки хајдук из Бачког Новог Села је био слободан.