OL Bačka Palanka: Revija golova

21.09.2022. 13:04 13:08

Rivali su odigrali pravu prvenstvenu utakmicu. Viđeno je sijaset šansi, duela, akcija i devet efektnih golova.

Bački hajduk - Krivanj 3:6 (0:4)

BAČKO NOVO SELO: Igralište Bačkog hajduka, gledalaca 100, sudija Jakić (Bač). Strelci: Drinić u 60. i D. Nikolić u 71. i 77. za Bački hajduk, Končar u 3, Aleksi u 18. i 42, Pavlov u 21. i Karačonji u 52. i 55. minutu za Krivanj. Žuti kartoni: M. Janović, Išiković, Reyić (Bački hajduk), Gajić (Krivanj).

BAČKI HAJDUK: Jagodić (Reyić), M. Janović, Trifkanović, Vladislav, I. Janović, Bojić, Marjanov (Đranović), Drinić (Jurčević), Batinica, D. Nikolić, Išiković, T. Nikolić.

KRIVANJ: Nađ, Aleksić (Kočonda), A. Streharski, Končar (Doboš), Karačonji, Pavlov, Spasić (Jovović), M. Streharski (Gajdoš), Aleksi, Gajić, Haška.

I naravno zaslužena pobeda gostiju, koja je mogla biti i ubedljivija.

M. Mališić

Maglić - Slavija (B) 4:2 (3:1)

MAGLIĆ: Igralište Maglića, gledalaca 120, sudija Fekete (Gložani). Strelci: Stamenković u 15, B. Horvat u 32. i Jokić u 39. i 56. za Maglić, Z. Jovanović u 34. i Zec u 80.  minutu za Slaviju. Žuti karton: Skejo (Slavija).

MAGLIĆ: Gajić, Tadić, Milanović, Dimitrović, Jokić, Stamenković, Ubiparip, Kovačević, Kuzmanović, Tucić.

SLAVIJA: Novaković, Takač, Radojčić, Skeja, D. Jovanović, Skejo, Zec, Lazarević, Petković, Z. Jovanović, B Horvat.

Gosti iz Bođana mogli su i bolje proći, ali, i domaćini, koji su igrali celu utakmicu sa dest igrača na kraju su mogli slaviti ubedljivije. Domaćini su svoje najbolje šanse iskoristili, dok su gostujući strelci bili neprecizni.

N. Stojisavljević

Stari grad - Vojvodina (T) 0:2 (0:0)

BAČKA PALANKA: Igralište Starog grada, gledalaca 100, sudija Dražić (Bačka Balanka). Strelci:  D. Nikolić u 78. i LJ. Jovanov u 89. minutu. Žuti kartoni: Škorić, Turi, Maksić, Lučić (Stari grad), Milovanov, LJ. Jovanov, M. Ranisavljev, S. Jovanov (Vojvodina).Crveni karton: Čubrilo (Stari grad).

STARI GRAD: Morc, Ribarski (Novakov), Bjeloš, Škorić (Uzurov), Lučić (Pavlović), V. Đurišić, N. Đurišić (Gostović), Čubrilo, Maksić (Pajkanović), Turi.

VOJVODINA: Vasa Bugarski, Ramić, T. Nikolić, D. Ranisavljev, Milovanov, V. Jovanov, S. Jovanov (Bašić), LJ. Jovanov, D. Nikolić, Veselin Bugarski (L. Bugarski), M. Ranisavljev.

Sve do 78. minuta domaćini su bili skoro ravnopravan rival, onda su dozvolili gostima da povede. Strelac je bio D. Nikolić.

U samom finišu domaća odbrana još jednom pogrešila.

L. Kizić

Labudnjača - Mladost (MB) 1:1 (1:1)

VAJSKA: Igralište Labudnjače, gledalaca 100, sudija Ilinčić (Novi Sad). Strelci: Lukić u 24. za Labudnjaču, a Zagorčić u 28. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Stanković (Labudnjača), S. Đukić, N. Đukić, Štrbac, Zagorčić, Doroški (Mladost). Crveni karton; Vuletić (Labudnjača).

LABUDNJAČA: S. Petrović, M. Stefanović, Bjeogrlić (Jagodić), Vuletić, Stanković, Petković, Lukić (Jovanić), Dragan Petrović, Dejan Petrović (A. Stefanović), Lutrov, Mrđanov.

MLADOST: Hlebec S. Đukić, Mladenović, N. Đukić, Štrbac, Zagorčić, Doroški (Stefanović), Trusina, Dobre, Modrinić, Agbaba (Škorić).

U Vajskoj je viđen dinamičan fudbal, a rezultat je realan.

N. Đukić

Neštin - Kulpin 0:4 (0:2)

NEŠTIN: Igralište Neština, gledalaca 150, sudija Milešević (Bačka Palanka). Strelci: P. Mrđan u 20, Surla u 23, S. Zelenak u 71. i Carić u 90.  minutu. Žuti kartoni: S. Ćulibrk, Vukmirović, Gnjatović, Katanić (Neštin), (Kulpin). Crveni karton: Moravac (Neštin).

NEŠTIN: Gašić, Valentik, Radović, Sič, Pudelka, S. Ćulibrk, Vukmirović (Tomić), L. Božin (Katanić), Gnjatović (Ahmetović), Uvaček (Ikonić).

KULPIN: Blošćanin, Haška, M. Zelenak, M. Ilić, Valentik, Carić, Nikolić, P. Mrđan, Zanfirović (S. Zelenak), Trajković (G. Ilić), Surla.

Odlični gosti lakše nego što se očekivlo došli su do tri boda. Na kraju, slavili su sa samo četiri gola razlike.

O. Vasilić

Slavija (P) - Borac (V) 3:0 (0:0)

PIVNICE: Igralište Slaviju, gledalaca 120, sudija Radovanović (Bačka Palanka). Strelci: Kirtić u 61, Đurić u 77. i Babić u 86. minutu. Žuti kartoni: Petković, Miljević (Borac).

SLAVIJA: David Šuster, Milan Grnja, Belanji, Vujičić, Zaskalicki, Marko Grnja, Kuhta (Zabunov), Petrović (Nikolić), Đurić, Kirti (Trkulja), Belehradski (Trifunović).

BORAC:  Dejan Šmitran, Miklušev, N. Arbutović, Miljević, Lukač, Petković, O. Međedović, Komad (M. Arbutović), Ninković (Trebovac), Fabri, Groznica.

Bilo je prilika na obe strane u prvom poluvremenu, a u nastavku, domaćini su bili bolji rival, i plod takve igre su tri gola u mreži gostiju.

R. Brnja

Rezultati:

NEŠTIN: Neštin - Kulpin 0:4, BAČKA PALANKA: Stari grad -Vojvodina (T) 0:2, VAJSKA: Labudnjača - Mladost (MB) 1:1, PIVNICE: Slavija -Borac (V) 3:0, MAGLIĆ: Maglić - Slavija 4:2, BAČKO NOVO SELO: Bački hajduk -Krivanj 3:6. Bačka iz Despotova je bila slobodna.