108.1722

ОФЛ Инђија – Стара Пазова – Ириг: Дерби Чортановчанима

23.05.2018. 09:14 09:16

Слога (К) - ЧСК 0:3 (0:0)

КРЊЕШЕВЦИ: Стадион Слоге, гледалаца 100, судија Инђић (Инђија). Стрелци: Драгичевић у 58. и 65. и Стаменковић у 90. минуту. Жути картони: Миловановић (Слога), Бошњаковић, Радовановић (ЧСК). Црвени картон: Деспић (Слога).

СЛОГА: Трифуновић 6, Миловановић 6, М. Николић 8 (Т. Николић 6), Комазец 7, Махо 8, Вујчић 7, Белић 6, Лешић 7, Деспић 7 (Стаменковић 6), Никетић 7 (Живановић 6), Котоленко 7.

ЧСК: Војновић 7, Станишљевић 6, Милић 6, Радовановић 8, Ђокић 7, Душан Димић 6, Јокић 6, Петричевић 6 (Бошњаковић 7), Стаменковић 7 (Стефановић), Драгичевић 8, Тодоровић 7 (Лапчић 6).

Изванредна утакмица у првом полувремену.

Победник је одлучен у 58. минуту када су домаћини остали са десет играча јер је Деспић зарадио црвени картон, а потом су гости одмах дошли у вођство.

И своју бројчану предност су до краја искористили са још два гола.

Д. Трифуновић

Раднички Сремски витезови - Цар Урош 2:1 (1:0)

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 50, судија Крстић (Врдник). Стрелци: Бакаи у 3. и Матић у 47. за Раднички, а Д. Јуришић у 59. минуту за Цар Урош.

РАДНИЧКИ СРЕМСКИ ВИТЕЗОВИ: Лекић 8, Митровић 7, Поткоњак 8, Бакаи 9, Керлета 7, Пазарски 8, Лончар 8, Словак 8, Николић 9, Поповић 7, Матић 8.

ЦАР УРОШ: Пардовици 9 (Р. Родић 8), Познан 8, Грујић 9, Бабник 7, Грубански 8, Антонијевић 8, Јуришић 9, Бојић 8, Јовановић 7, Милошевић 7, Шмит 7.

Док су имали снаге и кондиције играчи Цар Уроша донекле су и пружали отпор. Победио је срећнији тим.

П. Михајловић

Планинац - Борац (Ј) 2:0 (0:0)

РИВИЦА: Стадион Планинца, гледалаца 100, судија Николић (Инђија). Стрелци: М. Чосић у 65.(из пенала) и М. Ћирић у 80. минуту.

ПЛАНИНАЦ: Кизић 7, Д. Ћирић 7, Живанчевић 7 (Илић 7), С. Ћирић 7, Митровић 7, Омаљев 7, Грујић 7, Опачић 7 (Дудуковић 7), М. Ћирић 7, М. Ћосић 7, Мишкулин 7.

БОРАЦ: Видановић 7, Димитријевић 6, Инђић 6, Наранџић 7, Аљић 6, Несторовић 7, Трбојевић 7, Мандић 7, Радуловић 7, Митровић 7 (Шовљански), Ковачевић 7.

Да су домаћи стрелци само мало били присебнији гости из Јарковаца били би просто прегажени.

И. Смиљанић

Дунав - Крушедол 1:2 (1:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, гледалац а 100, судија Тодић (Врдник). Стрелци: Минић у 15. за Дунав, а Еркановић у 72. и 84. минуту за Крушедол. Жути картони: Градић, Тошковић (Дунав), Крунић, Којић, Д. Клајић, Еркановић, Радуловић, Бјелица (Крушедол).

ДУНАВ: Лошић, Попадић, Тошковић, Станчић, Минић, Срејемац (Градић), У. Милешевић, Јокић, Рукавина (Драча), Китић (Давидовић), Гојковић.

КРУШЕДОЛ: Tuvеyić, З. Клајић, Д. Клајић, Вишњић, Бураји, Миланов, Еркановић, Боројевић, Радуловић, Вукојевић (Којић), Крунић (Бјелица).

Главни судија  је утицао на крајњи резултат и на победу гостију.

Б. Вујаклија

Фрушкогорац - Слога (М) 1:2 (0:2)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Базић (Бешка). Стрелци: Н. Филиповић у 70. за Фрушкогорац, а  Н. Цурковић у 7. и М. Цурковић у 16. минуту за Слогу.

ФРУШКОГОРАЦ: Ранитовић, Чортан Крнета, Д. Филиповић, Петровић, Тртица, Симовић, Радић, Н. Филиповић, Божић, Крстић (добић).

СЛОГА: Перић, Јовановић, Брадић, Милошевић, Белановић, Богуновић, Радошевић, Миливојевић, Н. Цурковић (Гудаловић), Кусић (Милаковић), М. Цурковић.

У димамичној и борбеној игри гости су били бољи ривал захваљујући домаћем голману Ранитовићу који је крив за оба гола гостију. Погодак за домаће постигао је Н. Филиповић из шута с 16 метара.

С. Ранитовић

АЗАК: Раднички Сремски витезови - Цар Урош 2:1, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Крушедол 1:2, КРЊЕШЕВЦИ: Слога –ЧСК 0:3, РИВИЦА: Планинац - Борац (Ј) 2:0, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Слога (М) 1:2.

1. Крушедол         16     13     2      1      54:16        41

2. ЧСК                  16     13     1      2      45:14        40

3. Слога (К)         16     9      3      4      28:22        30

4. Раднич.  СВ    16     7      7      2      30:16        28

5. Дунав              16     7      4      5      34:20        25

6. Слога (М)       16     8      1      7      39:27        25

7. Планинац       16     4      2      10     24:40        14

8. Фрушког.        16     2      6      8      19:34        12