Međuopštinska liga Srem – Istok: Puzić za novu pobedu Irižana

14.04.2021. 12:27 12:29

Radnički (I) - Polet 1:0 (1:0)

IRIG: Stadion Radničkog, sudija Nikolić (Ruma). Strelac: Puzić u 15.  minutu. Žuti kartoni: N.  Erkanović, Krstić, Puzić (Radnički), Popović, Koraćević (Polet).

RADNIČKI: N.  Savić (Nikolić), Potkonjak, Krstić (Anđić), Tagliavia, Vučković, Košutić, Višnjovski, N.  Erkanović, Mitrović, Puzić (Spremić), Popović.

POLET: Bašić, Lukić, I.  Savić, Kostić, Marinković, Popović, Karakljajić, Delibos (Krvljača), Koraćević (Lončar), R.  Kesić (R.  Savić), Dančetović (Đaniš).

Domaćini su na početku prvog poluvremena poveli lepim golom Puzića. U nastavku gosti su bili bolji ali nisu uspeli da izjednače.

B.  Rađenović

Hrtkovci - Krušedol 3:3 (2:2)

HRTKOVCI: Igralište Hrtkovaca, sudija Pavlović (Ogar). Strelci: Obrovac u 23.  (iz penala), Manojlović u 45.  i Antonić u 51.  za Hrtkovce, a N.  Curković u 6.  i 17.  i Z.  Klaić u 85.  minutu za Krušedol.  Žuti kartoni:  Antonić, Krpan, Pavličević (Hrtkovci), Belanović, Stančić (Krušedol). Crveni kartoni: Kukić (Hrtkovci), Karas (Krušedol).

HRTKOVCI: Krpan, Međed, Konc, Pavličević, Manojlović (Savić), Kukić, Glumčević, Obrovac, Antonić, Rudić, Rajda.

KRUŠEDOL: Ivanišević, Đurđević, Mićin, Jelković, Karas, Gostojić, Z.  Klaić, N.  Curković, M.  Curković (Jovanović), Radulović (Stančetić), Belanović (Marčetić).

Domaćini, su pružili, dobru partiju, u oba poluvremena, ali ni gosti nisu bili slabi. Svaku svoju pravu šansu pretvorili su gol. I zato su zasluženo odneli bod.

D.  Vičik

Šumar - Jedinstvo (P) 4:3 (4:1)

OGAR: Igralište  Šumara sudija N.  Mitrović (Dobrinci). Strelci: Rajić u 3.  i 27, Tomić u 15.  i Lalić u 38.  za Šumar, Gavrilović u 5, Škara u 48.  i Žakula u 70.  minutu za Jedinstvo.

ŠUMAR: Stević 8, Ivanović 7,5, Simić 7, Tomić 7,5, Draganić 7, Kozlina 8, Maksić 7,5 (Martić), Lazić 7 (Stjepanović), Rajić 7 (Živković), Lalić 8 (Najić), Ragastovac 7 (Đulum).

JEDINSTVO: Gligorović7, Tomić 8, G.  Petrović 7,5, Žakula 7, Stojanović 7,5, Gavrilović 7, Popović 7, D.  Petrović 7,5, S.  Jošić 7,5, R.  Jošić 7,5.

Igrači Šumara slavili su zasluženo, iako su gosti u nastavku igrali bolje, ali, je to, ipak bilo nedeovoljno za preokret.

S.  Dangić

Kameni - ČSK 0:2 (0:1)

AŠANJA: Igralište Kamenog, sudija Poznan (Ruma). Strelci: Stamenković u 18.  i Dragičević u 72.  minutu. Žuti kartoni: Dobriković (Kameni), Pejić (ČSK). Crveni karton: Dragaš (Kameni).

KAMENI: Bantić, Vukić, Stančetić, Dobriković, Dragaš, Radovanović, Asani, Đorđević, Grujić (Sali), Marković (Filipović), Boškoković (Urošević).

ČSK: Gašić, B.  Knežević (Pejić), D.  Subotin (P.  Subotin), Đokić, V.  Knežević, Dušan Dimić (Dragomir Dimić), Matoš, Simić, Šponja, Dragičević, Stamenković.

Gosti, su bili bolji rival.  Dragičević je postigao majstorski gol iz slobodnog udarca sa oko 18 metara.  I to je bio najlepši trenutak na utakmici.  Mada je i Stamenković, postigao sjajan gol, posle centaršuta.

P.  Stančev

Dunav - Fruškogorac 0:1 (0:0)

NOVI SLANKAMEN: Igralište Dunava, sudija Đurić (Inđija). Strelac: Vidaković u 92.  minutu. Žuti karton: Vučenović (Dunav). Crveni kartoni: Dudić (Dunav), M.  Vučić, Bojanović (Fruškogorac).

DUNAV: Kotarac, Šuković, Vučenović, Kovanić, Dudić, Surdučki, Bugarin, Prelić, Popadić (Jovanović), Srjemac (Marčetić), Mrđa (Drača).

FRUŠKOGORAC: M.  Vučić, Trtica (Tuvedžić), Jovanov, Mesarović, S.  Petrović, Pejaković, Vidaković, D.  Filipović (Lang), S.  Vučić (Pešelj), Petaković (Živić), Medić.

Domaći strelci su bili neprecizni.  Uz to glavni sudija nije dosudio čist penal za domaćine, ali je zato dosudio nepostojeći  prekšaj ispred kaznenog prostora domaćina i Vidaković je iz slobodnog udarca sa oko 18 metara savladao golmana Kotarca.

B.  Vujaklija

Mladost (B) - Napredak (Ž) 2:2 (2:1)

BUĐANOVCI: Igralište Mladosti, sudija O.  Mitrović (Ruma). Strelci: Prljić u 26.  i Jovanović u 40.  za Mladost, Božić u 20.  (iz penala) i Knežević u 58.  minutu za Napredak. Žuti kartoni: Prljić, Đurđević (Mladost), Knežević, Simić, Mihajlović (Napredak).

MLADOST: Mlilošević 7, Jovanović 7, Stjepanović 7, Nešković 7, Stojšić 7 (Košutić 7), Prljić 6, Cvetinović 7, Đurđević 6, Jokić 7, Nović, V.  Jugović 7.

NAPREDAK: Krnić 7, Stojević 7, Sekulić 7, Mijailović 7, Marković 7, S.  Savić 7 (Knežević 7), M.  Savić 7, Ljubinković 7, Gemeri 6, Devrnja 7, Božić 7 (Simić 7).

Domaćini su u prvom poluvremenu držali sve konce u igri. I tada su imali šanse za ubedljivije  vođstvo. Promašili su Prljić, Nešković, čak nisu pogodili loptom i prazan gol. U nastavku gosti su preuzeli inicijativu, i plod takve igre je izjednačenje.

Z.  Jugović

Graničar (O) - Srem (SM) 2:1 (1:1)

PLATIČEVO: Igralište  Jedinstva, sudija Radić (Irig). Strelci: Petrović u 35.  i M.  Mihajlović u 55.  za Graničar, a Rauković u 6.  minutu za Srem.  Žuti kartoni: Babić, Radojčić (Graničar), S.  Ranković, Vesić, Nakić, Stanković (Srem).

GRANIČAR: Samardžić 7, Čavić 7, Nikolić 7 (Inđić), Kekić 7, Vračev 7, Dražić 7 (Živanović), Radojčić 7, Obradović 7 (Babić), Petrović 7, Devrnja 7 (Ignjatović), M.  Mihajlović 7.

SREM: Cvetković 6, Nakić 6, S.  Ranković 6, Matić 6, Rauković 7, Bosdančić 6, Vesić 6, S.  Stanković 6 (Andrić, Morača), Krnjulac 6 (Vukajlović), Jovanović 6, Stojanović 6.

Gosti su bili bolji samo u prvih 15.  minuta.  Posle toga bilo je sve u znaku domaćih igrača

D.  Orlović

Sremac (Deč) - Brestač 4:1 (1:0)

DEČ: Igralište Sremca, sudija Vejić (Buđanovci). Strelci: V.  Petrović u 27.  (iz penala), Mladenović u 70, B.  Kresojević u 74.  i Milan Marčeta u 85.  za Sremac, Cvetković u 51.  minutu za OFK Brestač.  Žuti kartoni: Nedeljković, M.  Petrović (Sremac), Marković (Brestač).

SREMAC: Šuljagić 8, V.  Petrović 8, Stojković 8 (T.  Mijatović 8), M.  Majstorović 8, P.  Majstorović 8, Mladenović 8, Nedeljković 8, M.  Petrović 8 (Simić 8), Stojčević 8 (Lilić 8), Milić 8 ( Marko Marčeta 8), Milan Marčeta 8 (B.  Kresojević 8).

BRESTAČ: Mladenović 7, Sretković 7, Obrenović 7, Anđelković 7 (Damjanović 7), Marin 7, Milutinović 7 (Topić 7), Stojkovski 7, Cvetković 7, Radosavljević 7, Marković 7 (Vukosavljević 7), M.  Kovačević 7 (Jovičić 7).

Izvanredno su odigrali, igrači Sremca. Jednostavno, gosti iz Brestača, nisu mogli da dišu, od stalnih napada domaćina. Krajnji rezultat je mogao biti još ubedliviji.

V.  Stojković

HRTKOVCI: Hrtkovci - Krušedol 3:3, OGAR: Šumar - Jedinstvo (P) 4:3, OBREŽ: Graničar - Srem (SM) 2:1, IRIG: Radnički - Polet 1:0, NOVI SLANKAMEN: Dunav - Fruškogorac 0:1, BUĐANOVCI: Mladost - Napredak (Ž) 2:2, DEČ: Sremac - Brestač 4:1, AŠANJA: Kameni - ČSK 0:2.

1. Radnički (I)  21     16     1      4      51:16        49

2. Sremac (Deč) 21     15     4      2      55:24        49

3. Srem (SM)      21     12     5      4      48:24       41

4. Polet    21     13     1      7      44:36        40

5. Napredak       21     11     6      4      41:25        39

6. Graničar (O)  21     10     7      4      42:25        37

7. Mladost (B)   21     9      3      9      54:47        30

8. Fruškogorac 21     9      3      9      33:38        30