Međuopštinska liga Srem–istok: Dobrinčani srećno do bodova

13.11.2019. 12:31 12:33

​​​​​​​Sremac (D) - Sremac (Deč) 2:1 (1:1)

DOBRINCI: Igralište Sremca, gledalaca 100, sudija Poznan (Mali Radinci). Strelci: Madžarac u 45. i Šuljagić u 46. za domaće, Nedeljković u 20. minutu za goste. Žuti kartoni: Dejić, Prljić (domaći). Crveni karton: Arsenijević (gosti).

SREMAC: Mitrović 8, Petrović 7 (Paunković 6), Tomić 7 Prljić 7, Madžarac 7 (Jovanić 7),  Šuljagić 7, Dejić 8, Tufegdžić 8, Lučić 7 (Glušac 6), Benežan 7 (Dragutinović 7), R. Ašćerić 7.

SREMAC (DEČ): Smiljanić 7, Jurišić 8, M. Ludajić 6, Arsenijević 6, T. Mijatović 7, Lapčić 7, Bačevac 7, B. Kresojević 7, M. Ilić 7 (Milić 7), Nedeljković 8, Vidicki 7.  Domaćini su bili favoriti u ovom meču.Ali, to  nije bilo dovoljno da se lako savlada odlični imenjak iz Deča.Jednostavno, gosti su bili bolji rival u toku celog meča, ali sreća i iskusvo je bilo na strani domaćina.

D. Radovac

Hrtkovci - Polet 1:1 (0:0)

HRTKOVCI: Igralište Hrtkovaca, gledalaca 100, sudija Kanazir (Novi Banovci). Strelci: Antonić u 87.za Hrtkovce, Delibos u 93.minutu za Polet. Žuti kartoni: Obrovac, Antonić, Otržan, Joldžić (Hrtkovci), Delibos, Starac, ugarin, Kalezić, Lukač, Kovačević (Polet).

HRTKOVCI: Čiča, Pavličević, Rudić (Perić), Mitrović, P. Glumčević, Stanojević (N. Glumčević), Obrovac, Antonić, Otržan, Manojlović, Joldžić.

POLET: Pašić, Starac, I. Savić, Bakić, Lukač, R. Savić, Delibos, Bugarin (Marković), Kovačević, R. Kesić, Kalezić.

Gosti su celu utakmicu igrali dosta dobro, imali su nekoliko šansi, ali domaćini su prvi poveli. Antonić je postigao gol posle izrađene akcije. Delibos je poravnao rezultat u nadoknadi vremena. Nabačenu loptu pred gol domaćina Delibos je dočekao na glavu i samo je čelom ćušnuo u mrežu domaćina.

Ž. Pavlešić

Radnički (I) - Krušedol 5:0 (3:0)

IRIG: Igralište Radničkog, gledalaca 60, sudija Todić (Vrdnik). Strelci: N. Erkanović u 7.i 78.i J.Erkanović u 19, 22. i 60. minutu. Žuti kartoni: Vidanović, Anđić, Stojanović (Radnički), Krunić, Gostojić, Belanović, M. Milošević (Krušedol).

RADNIČKI: Vidanović, Bracić, Lončar, Krstić, Pazarski, Anđić, N. Erkanović, Savić, Stojanović, J. Erkanović, Janjić (Spremić).

KRUŠEDOL: Tuvegdžić, Potkonjak, Krunić, Jelković, Milanov, Gostojić (Petrović), Z. Kljajić, Nedimović (M. Milošević), Curković (Garić), Moravek (Marčetić), Belanović.

Više se očikivalo u ovom meču. Posebno od Krušedolaca. Za njih su bili dovoljni, samo, braća Nikola i Jovica Erkanović. Poigrali su se sa odbranom gostiju i obojica postigli pet izvanrednih golova. Posle izrađenih akcija.

I. Tagliavia

Napredak (Ž) - Mladost (B) 4:2 (2:2)

ŽARKOVAC: Igralište Napretka, gledalaca 100, sudija  Uzelac (Ruma). Strelci: Topić u 6, Damjanović 37. i 60. i Buzaš u 49. za Napredak, a  Ljuštinić u 5. i Tomić u 21. minutu za Mladost. Žuti kartoni: Trnić (Napredak), Z. Jugović, Radović (Mladost).

NAPREDAK: Milanovć 6, Sekulić 7, N. Božić 7 (N. Miljković 7), Damjanović 8, Gemeri 6, Madacki 7 (Lubaščuk 7), Trnić 7, A. Višnjić 6,  Buaš 7 (Vuković), Vujević 7, Topić 7 (S. Višnjić 7).

MLADOST: Čestić 6, Matijević 6 (V. Jugović), Krivošić 6 (D. Krivošija), Z. Jovanović 7, Ljuštinić 7 (Bakić), Šarić 6, Isailovski 6, Radović 7, Tomić 6, Z. Jugović 7, Z. Krivošija 7.

Domaćini su došli do pobede teško, ali ipak su bili bolji rival. Tek kada je u igru ušao Nikola Miljković, domaćini su živnuli, počeli da igraju povezanije i plod takve igre je pobeda.

Dobru igru u ekipi gostiju prikazali su iskusni „veterani“ Zoran Jugović i posebno Dragan Radović.

N. Krnić

ČSK - Srem (SM) 1:2 (1:1)

ČORTANOVCI: Igralište ČSK-a, gledalaca 100, sudija Despotović (Ogar). Strelci: P. Subotin u 24. za ČSK, a Andrić u 20.i Pejić u 93.  minutu (autogol) za Srem. Žuti kartoni: Knežević, Dragičević, P. Subotin (ČSK), Nakić, Andrić, F. Matić, Bajlović (Srem).

ČSK: Vojnović, Pejić, Đokić, Dimić, Knežević, Arsić,  Dragičević, Šponja, Lapčić (Radovanović), P. Subotin, Simić (Jokić).

SREM: Vukašinović, Nakić, S. Ranković, Andrić (Rauković), Maričić (Protić), Bosančić, F. Matić (Velikić), Turudić, Jovanović, Bajlović, Krnjulac.

Domaćini ne mogu da budu zadovoljni konačnim rezultatom. U nadoknadi vremena gosti su poslali visoku loptu u kazneni prostor domaćina, Pejić je hteo loptu da izbije van igrališta, ali je nespretno pogodio sopstvenu mrežu.

P. Stančev

Graničar (O) - Šumar 4:2 (2:0)

OBREŽ: Igralište Graničara, gledalaca 150, sudija Sudžum (Inđija). Strelci: Kitanov u 30, 33. i 59.i D. Mihajlović u 65.za Graničar, Petković u 70. (iz penala) i M. Vasić u 85. minutu za Šumar. Žuti karton: Lisulov (Graničar).

GRANIČAR: Samardžić 8, S. Mihajlović 8 (D. Mihajlović 8), D. Knežević 8, Nikolić 8 (Čavić 8), Lazić 8, Gmizić 8, Dražić 8,  S. Knežević 8, Lisulov 8, Kitanov 9, M. Živanović 8.

ŠUMAR: Petković 7, M. Vasić 7,  Blagojević 7, G. Miličević 7, Đokić 7, Stjepanović 7, Teodorović 7, D. Vasić 7, G. Miličević 7, Obradović 7 (P. Cvjetinović 7), Perić 7.

Posle duže vremena i domaćini su slavili i to više nego zasluženo. Bili su mnogo bolji rival u toku cele utakmice. Kitanov je bio trostruki strelac posle izvanrednih akcija svojih saigrača.On je tri akcije završio izvanrednim golovima iz šuteva sa desetak metara.      D. Orlović

Brestač - Dunav 3:0 (1:0)

BRESTAČ: Igralište Brestača, gledalaca 50, sudija Radić (Irig). Strelci: Đokić u 41, Cvetković u 47. i Mašić u 78. minutu. Žuti kartoni: Bradački, Srzić (Brestač), Vučenović, M. Milešević (Dunav).

BRESTAČ: Paranosić, Obrenović, Bardački, Mašić, Milutinović, Mladenović, Cvetković, Đokić, Marin, Srzić, Belić.

DUNAV: Lošić, Radulović, Kovanić, Vučenović, Surdučki, Arsić, Marinković, Kitić, M. Milešević, Srjemac, Popadić.

Bila je to dinamična i borbena igra rivala. Domaćini su iskoristili svoje šanse i porazili goste, koji su sve svoje šanse pretvorili u velike promašaje.

R. Savić

IRIG: Radnički - Krušedol 5:0, OBREŽ: Graničar - Šumar 4:2, HRTKOVCI: Hrtkovci - Polet 1:1, ČORTANOVCI: ČSK - Srem (SM) 1:2, BRESTAČ: Brestač - Dunav 3:0, DOBRINCI: Sremac - Sremac (Deč) 2:1, ŽARKOVAC: Napredak - Mladost (B) 4:2.

1. Sremac (D)     12     10     1      1      28:13        31

2. Srem (SM)      12     8      3      1      22:6  27

3. ČSK                 12     7      1      4      27:13        22

4. Brestač           11     6      1      4      26:14        19

5. Radnič. (I)    11     6      1      4      20:14        19

6. Napred. (Ž)   12     5      4      3      15:11        19

7. Hrtkovci       12     5      3      4      15:16        18

8. Granič. (O)    12     5      2      5      22:21        17