Gradska liga Sremska Mitrovica (Prvi razred): Ćirić debi začinio golom

23.05.2018. 08:51 08:53

BSK - Sloga (Z) 7:1 (2:1)

BEŠENOVO: Igralište BSK-a, gledalaca 250, sudija Borođi (Sremska Mitrovica). Strelci: B. Ćirić u 14, Ž. Ćirić u 36. i 54, A. Plemić u 50, Ivković u 68, Čikara u 73. i M. Laketić u 81. za BSK, a Miražić u 16. minutu za Slogu.

BSK: Kovanyić 7, B. Ćirić 9, Petrović 7, Miletić 8 (Čikara 8), Plavšić 8, D. Plemić 8, Ž. Ćirić 8, Cvjetić 8, M. Laketić 8, Volaš 7 (A. Plemić 8), Ivković 8 (Kresojević 6).

SLOGA: Andonović 6, Veselinović 6, Ilić 6, Nastasić 6, Sekulić 6, Vitorović 6, Tot 6, Čikić 6, Nedimović 6, Miražić 6, Ostojić 6 (Belamarković 6).

Zaslužena pobeda domaćina. Mladi Branislav Ćirić prvi put je zaigrao u seniorskoj konkurenciji i postigao je i sjajan gol. Iz šuta sa oko 20 metra pogodio je same rašlje.

M. Ilić

Borac (VR) - Noćaj 8:3 (3:2)

VELIKI RADINCI: Igralište Borca, gledalaca 100, sudija Cvjetić (Čalma). Strelci: Đuričić u 13. i 17, Simić u 32, N. Nikolić u 74. i Cerovac u 76, 80, 83. i 85. za Borac, a Mijajlović u 23. i 48. i Ognjenović u 37. minutu za Noćaj. Žuti kartoni: Nedić, Kozomara, Đuričić (Bora), Mijajlović, Vladisavljević, I. Sretenović, Pandurević, Ilić, Alić (Noćaj). Crveni kartoni: Nedić (Borac), Ognjenović (Noćaj).

BORAC: M. Nikolić 7, Danojlić 6 (B. Jelić), Kozomara 6, Nedić 6, Stanišić 7, Spasojević 6, Cerovac 8, N. Nikolić 7, Simić 7 (Kovačević), Đuričić 8, D. Jelić 7 (Milijević 7).

NOĆAJ: S. Sretenović 6, Ilić 6, Alić 6, Vladisavljević 6, I. Sretenović 6, A. Sretenović 6, Parmaković 7, Jezdić 7, Mijajlović 8, Ognjenović 7, Pandurević 7.

U Radincima viđeno je čak 11 golova, a moglo ih je biti još. U 5. minutu Simić je pogodio u prečku, a u 50 u stativu, dok mu je u 35. poništen gol navodno zbog ofsajd pozicije. Za goste su Ognjenović u 9. i Mijajlović u 31. uzdrmiali su loptom prečke.

B. Laćarac

Napredak - Srem (SR) 5:4 (1:2)

ŠULJAM: Igralište Napretka, gledalaca 50, sudija Bošković (Salaš Noćajski).Strelci: Svilokos u 20. i 58, Grujić u 50. i 55. i Melentić u 64. za Napredak, a Mijatović u 19. i 36, Radosavljević u 53. i Vasilić u 65. minutu za Srem.

NAPREDAK: Novaković 7, Maričić 7, Grujić 7, Zarić 7 (Đurđević 7), Trifunović 7, Melentić 7, A. Micić 6, Mitrović 7, Bosančić 7, Mladenović 7 (M. Micić 7), Svilokos 7.

SREM: Merg 7, Koprić 7, Šupurić 7, Vlaisavljević 7, Mijatović 7 (Vićentić 7), Vasilić 7, Radosavljević 7, Vojisavljević 7, Lešić 7, Vujić 7, Zarić 7.

Konačno posle dužeg vremena i Šuljmanci su zasluženo slavili protiv favorizovanih gostiju iz Sremske Rače.

D. Veselinović

BEŠENOVO: BSK - Sloga (Z) 7:1, VELIKI RADINCI: Borac - Noćaj 8:3, ŠULJAM: Napredak - Srem 5:4 (SR). Planinac iz Ležimira je bio slobodan.

1. BSK                  11     9      2      0      50:7  29

2. Srem (SR)       10     5      2      3      28:14        17

3. Sloga (Z)         10     5      2      3      19:23        17

4. Planinac        10     3      2      5      18:25        11

5. Noćaj               10     3      2      5      22:31        11

6. Borac (VR)     11     3      1      7      20:33        10

7. Napredak       11     3      1      7      17:41        10

Gradska liga Sremska Mitrovica (Prvi razred): Četa mala, ali odabrana