108.4794

Градска лига Сремска Митровица (Први разред): Ћирић деби зачинио голом

23.05.2018. 08:51 08:53

БСК - Слога (З) 7:1 (2:1)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 250, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Б. Ћирић у 14, Ж. Ћирић у 36. и 54, А. Племић у 50, Ивковић у 68, Чикара у 73. и М. Лакетић у 81. за БСК, а Миражић у 16. минуту за Слогу.

БСК: Kovanyić 7, Б. Ћирић 9, Петровић 7, Милетић 8 (Чикара 8), Плавшић 8, Д. Племић 8, Ж. Ћирић 8, Цвјетић 8, М. Лакетић 8, Волаш 7 (А. Племић 8), Ивковић 8 (Кресојевић 6).

СЛОГА: Андоновић 6, Веселиновић 6, Илић 6, Настасић 6, Секулић 6, Виторовић 6, Тот 6, Чикић 6, Недимовић 6, Миражић 6, Остојић 6 (Беламарковић 6).

Заслужена победа домаћина. Млади Бранислав Ћирић први пут је заиграо у сениорској конкуренцији и постигао је и сјајан гол. Из шута са око 20 метра погодио је саме рашље.

М. Илић

Борац (ВР) - Ноћај 8:3 (3:2)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Цвјетић (Чалма). Стрелци: Ђуричић у 13. и 17, Симић у 32, Н. Николић у 74. и Церовац у 76, 80, 83. и 85. за Борац, а Мијајловић у 23. и 48. и Огњеновић у 37. минуту за Ноћај. Жути картони: Недић, Козомара, Ђуричић (Бора), Мијајловић, Владисављевић, И. Сретеновић, Пандуревић, Илић, Алић (Ноћај). Црвени картони: Недић (Борац), Огњеновић (Ноћај).

БОРАЦ: М. Николић 7, Данојлић 6 (Б. Јелић), Козомара 6, Недић 6, Станишић 7, Спасојевић 6, Церовац 8, Н. Николић 7, Симић 7 (Ковачевић), Ђуричић 8, Д. Јелић 7 (Милијевић 7).

НОЋАЈ: С. Сретеновић 6, Илић 6, Алић 6, Владисављевић 6, И. Сретеновић 6, А. Сретеновић 6, Пармаковић 7, Јездић 7, Мијајловић 8, Огњеновић 7, Пандуревић 7.

У Радинцима виђено је чак 11 голова, а могло их је бити још. У 5. минуту Симић је погодио у пречку, а у 50 у стативу, док му је у 35. поништен гол наводно због офсајд позиције. За госте су Огњеновић у 9. и Мијајловић у 31. уздрмиали су лоптом пречке.

Б. Лаћарац

Напредак - Срем (СР) 5:4 (1:2)

ШУЉАМ: Игралиште Напретка, гледалаца 50, судија Бошковић (Салаш Ноћајски).Стрелци: Свилокос у 20. и 58, Грујић у 50. и 55. и Мелентић у 64. за Напредак, а Мијатовић у 19. и 36, Радосављевић у 53. и Василић у 65. минуту за Срем.

НАПРЕДАК: Новаковић 7, Маричић 7, Грујић 7, Зарић 7 (Ђурђевић 7), Трифуновић 7, Мелентић 7, А. Мицић 6, Митровић 7, Босанчић 7, Младеновић 7 (М. Мицић 7), Свилокос 7.

СРЕМ: Мерг 7, Копрић 7, Шупурић 7, Влаисављевић 7, Мијатовић 7 (Вићентић 7), Василић 7, Радосављевић 7, Војисављевић 7, Лешић 7, Вујић 7, Зарић 7.

Коначно после дужег времена и Шуљманци су заслужено славили против фаворизованих гостију из Сремске Раче.

Д. Веселиновић

БЕШЕНОВО: БСК - Слога (З) 7:1, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - Ноћај 8:3, ШУЉАМ: Напредак - Срем 5:4 (СР). Планинац из Лежимира је био слободан.

1. БСК                  11     9      2      0      50:7  29

2. Срем (СР)       10     5      2      3      28:14        17

3. Слога (З)         10     5      2      3      19:23        17

4. Планинац        10     3      2      5      18:25        11

5. Ноћај               10     3      2      5      22:31        11

6. Борац (ВР)     11     3      1      7      20:33        10

7. Напредак       11     3      1      7      17:41        10

Градска лига Сремска Митровица (Први разред): Чета мала, али одабрана