Gradska fudbalska liga Sremska Mitrovica: Sigurna pobeda Kuzminčana

29.08.2018. 09:41 09:44

Graničar (K) - Noćaj 3:0 (1:0)

KUZMIN: Igralište Graničara, gledalaca 100, sudija Cvjetić (Čalma). Strelci: Dejan Pečenica u 13. i 90. i A. Micić u 64. minutu. Žuti kartoni: A. Micić (Graničar), Jelikić (Noćaj).

GRANIČAR: Svilokos, Mergl, Bosanac, Dejan Pečenica, Darko Pečenica, Nedić, Zečević, Vladisavljević (Savić), A. Micić ( M. Simić), Kovačević, A. Simić (B. Vladisavljević).

NOĆAJ: Simić, Savić, Petrović 7, Vladisavljević 7, Jelikić 7, M. Vladisavljvić, Parmaković, Jezdić, Trebovac (Sretenović), B. Trebovac (Pepelčević), Pavlović (Ilić).

U Kuzminu je viđen lep i interesantan fudbal. Noćajci ipak nisu respekovali domaćina, ali nisu uspeli da zaustave ubojite napadače Dejana Pečenicu i A. Micića i to je i odlučilo pobednika.

N. Ognjenović

Srem (SM) - Sloga (Z) 2:2 (2:1)

SREMSKA MITROVICA: Igralište Srema, gledalaca 50, sudija Filipović (Sremska Mitrovica).Strelci: Mađarovski u 34. i 42. za Srem, a Miražić u 32. i Miščević u 68. minutu za Slogu. Žuti karton: Simić (Sloga).

SREM: Dučić, Kuzminac, Mađarovski, Laćarački, Mikać, Stojanović, Šivoljicki, Milošević, Grbić, Barić (Pajić), Nikolić (Lužajić).

SLOGA: Andonović, Stojanović, Simić (Vuga), Ostojić, Nastić, Jovanović, Petrić, Mitrović, Miražić (Ilić), Miščević, Nedimović.

I pored toga što su Mitrovčani vodili u prvom poluvremenu i imali više loptu u svom posedu gosti iz Zasavice su u borbenoj igri u nastavku zaslužili osvojeni bod.

B. Roknić

Sloboda - Borac (R) 2:1 (1:0)

ŠAŠINCI: Stadion Slobode, gledalaca 100, sudija Gojković (Gregurevci). Strelci: Ristanović u 35. i Zmijanac u 55. (iz penala) za Slobodu, a D. Stanić u 65. minutu za Borac. Žuti kartoni: Ristanović (Sloboda), D. Stanić (Borac).

SLOBODA: M. Gvoka 7, Milanović 7, Petrović 7, Strniša 8, Tomić 7, Ristanović 7 (Radojčić 7), Milutinović 6, Mijatović 7 (Alinčić 6), Zmijanac 8, Damjanović 7, Daničić 6 (Malenković 6).

BORAC: Čupić 7, Dončić 7, Janković 6 (M. Vladisavljević 6), D. Stanić 7 (A. Vladisavljević 6), Rudić 7, Vićentić 6, Savić 6, Lukić 6, Stanisavljević 6, Stanić 7, Glišić 7.

I pored toga, što su domaćini bili veliki favoriti u ovom meču nisu baš to dokazali na terenu. Ali, ipak su bili bolji rival i zasluženo su slavili.

B. Gvoka

Srem (SR) - Zmaj 4:3 (3:1)

SREMSKA RAČA: Igralište Srema, gledalaca 50, sudija M alešević (Sremska Mitrovica).Strelci: Gvero u 8, Kosanić u 19. i Radosavljević u 33. i 90. za Srem, Trvivković u 30. i 90.i Gadžurić u 76. minutu za Zmaj. Žuti kartoni: Marjanović, Golubović (Srem), Zackalicki, Gospović, Gadžurić, Mijajlović (Zmaj).Crveni kartoni: Gvero (Srem), Savić (Zmaj).

SREM: Kosanić 7, Šupurić 7, Golubović 6, Vujić 7, Lešić 6, Jović 6, Marijanović 7, Jević 6, Radosavljević 9, Gvero 6, Vićentić 7.Vlaisavljević 7 (Vićentić 7), Vasilić 7, Radosavljević 7, Vojisavljević 7, Lešić 7, Vujić 7, Vlaisavljević 7, Zarić 7.

ZMAJ: Mijajlović 5, Gospović 6, Gadžurić 7, Zackalicki 6, Savić 5, Bugarski 6, Vučenović 6, Trivković 9, Milovanović 7, Mijajlović 7 (Parmaković 7), Đurić 6.

Bilo je šansi za još ubedljiviji rezultat.

Poletarac - Planinac 2:2 (1:1)

LAĆARAK: Igralište Poletarca, gledalaca 100, sudija Borođi (Sremska Mitrovica). Strelci: Milićević u 18. i Predojević u 85. za Poletarac, a D. Čevizović u 35. i Jeremić u 55. minutu za Planinac. Žuti kartoni: Đ. Vladisavljević (Poletarac), Milić, Mandić (Planinac).

POLETARAC: J. Petrović 8, B. Ilić 8, Vasiljević 8, Predojević 9, Krnetić 8, Kuzminac 7, G. Vladisavljević 7, Durać 7, Milićević 8 (Popović 7), Z. Petrović 8, Đ. Vladisavljević 7 (Ignjatić 7).

PLANINAC: Pejčinović 8, Milić 8, Petković 7, Panić 8, Jeremić 8, Mićić 7 (Katafaj), B. Novak 7, Đokić 8, Mačkić 7 (Nenadić), Bejlo 8 (S. Čevizović), D. Ćevizović 8 (Jurišić).

Gosti su bili bolje fizički spremniji mogli su doći i do pobede. Ali su se domaćini hrabro borili i na kraju isčupali bod protiv jačeg rivala.

B. Ilić

Borac (VR) - Trgovački 2:2 (1:1)

VELIKI RADINCI: Igralište Borca, gledalaca 37, sudija Stojanović (Sremska Mitrovica). Strelci: Đuričić u 4. i Nimkolić u 52. za Borac, a Ćetković u 34. i Aćimović u 88. minutu za Trgovački. Žuti kartoni: Dejanović, Nikolić (Borac), Ćetković, Drča (Trgovački).

BORAC: M. Nikolić, Dejanović, Dejanović, Cerovac, Stanišić, Đuričić, N. Nikolić, Kozomara, Spasojević, M. Simić (Malijević), V. Simić (Jelić).

TRGOVAČKI: Manojlović, Janković, Čubra, Trifunović, Stanić, Ćetković, Salarević, Malešević, Petrović (Alimanović), Krstić, Drča (Nikolić).

Samo nekoliko minuta nedostajalo je Velikoradinčanima da slave protiv favorizovanoih trgovaca. I nerešen rezultat je podvig za domaću ekipu. Jednostavno domaćini su se mnogo borili u ovom meču i to je donekle i zbunilo goste koji su unapred upisali pobedu i to ubedljivu.

B. Laćarac

KUZMIN: Graničar - Noćaj 3:0, SREMSKA RAČA: Srem - Zmaj 4:3, VELIKI RADINCI: Borac - Trgovački 2:2, LAĆARAK: Poletarac - Planinac 2:2, ŠAŠINCI: Sloboda - Sloboda (R) 2:1, SREMSKA MITROVICA: Srem -Sloga (Z) 2:2.