108.4794

Градска фудбалска лига Сремска Митровица: Сигурна победа Кузминчана

29.08.2018. 09:41 09:44

Граничар (К) - Ноћај 3:0 (1:0)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Цвјетић (Чалма). Стрелци: Дејан Печеница у 13. и 90. и А. Мицић у 64. минуту. Жути картони: А. Мицић (Граничар), Јеликић (Ноћај).

ГРАНИЧАР: Свилокос, Мергл, Босанац, Дејан Печеница, Дарко Печеница, Недић, Зечевић, Владисављевић (Савић), А. Мицић ( М. Симић), Ковачевић, А. Симић (Б. Владисављевић).

НОЋАЈ: Симић, Савић, Петровић 7, Владисављевић 7, Јеликић 7, М. Владисављвић, Пармаковић, Јездић, Требовац (Сретеновић), Б. Требовац (Пепелчевић), Павловић (Илић).

У Кузмину је виђен леп и интересантан фудбал. Ноћајци ипак нису респековали домаћина, али нису успели да зауставе убојите нападаче Дејана Печеницу и А. Мицића и то је и одлучило победника.

Н. Огњеновић

Срем (СМ) - Слога (З) 2:2 (2:1)

СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Срема, гледалаца 50, судија Филиповић (Сремска Митровица).Стрелци: Мађаровски у 34. и 42. за Срем, а Миражић у 32. и Мишчевић у 68. минуту за Слогу. Жути картон: Симић (Слога).

СРЕМ: Дучић, Кузминац, Мађаровски, Лаћарачки, Микаћ, Стојановић, Шивољицки, Милошевић, Грбић, Барић (Пајић), Николић (Лужајић).

СЛОГА: Андоновић, Стојановић, Симић (Вуга), Остојић, Настић, Јовановић, Петрић, Митровић, Миражић (Илић), Мишчевић, Недимовић.

И поред тога што су Митровчани водили у првом полувремену и имали више лопту у свом поседу гости из Засавице су у борбеној игри у наставку заслужили освојени бод.

Б. Рокнић

Слобода - Борац (Р) 2:1 (1:0)

ШАШИНЦИ: Стадион Слободе, гледалаца 100, судија Гојковић (Грегуревци). Стрелци: Ристановић у 35. и Змијанац у 55. (из пенала) за Слободу, а Д. Станић у 65. минуту за Борац. Жути картони: Ристановић (Слобода), Д. Станић (Борац).

СЛОБОДА: М. Гвока 7, Милановић 7, Петровић 7, Стрниша 8, Томић 7, Ристановић 7 (Радојчић 7), Милутиновић 6, Мијатовић 7 (Алинчић 6), Змијанац 8, Дамјановић 7, Даничић 6 (Маленковић 6).

БОРАЦ: Чупић 7, Дончић 7, Јанковић 6 (М. Владисављевић 6), Д. Станић 7 (А. Владисављевић 6), Рудић 7, Вићентић 6, Савић 6, Лукић 6, Станисављевић 6, Станић 7, Глишић 7.

И поред тога, што су домаћини били велики фаворити у овом мечу нису баш то доказали на терену. Али, ипак су били бољи ривал и заслужено су славили.

Б. Гвока

Срем (СР) - Змај 4:3 (3:1)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 50, судија М алешевић (Сремска Митровица).Стрелци: Гверо у 8, Косанић у 19. и Радосављевић у 33. и 90. за Срем, Трвивковић у 30. и 90.и Гаџурић у 76. минуту за Змај. Жути картони: Марјановић, Голубовић (Срем), Зацкалицки, Госповић, Гаџурић, Мијајловић (Змај).Црвени картони: Гверо (Срем), Савић (Змај).

СРЕМ: Косанић 7, Шупурић 7, Голубовић 6, Вујић 7, Лешић 6, Јовић 6, Маријановић 7, Јевић 6, Радосављевић 9, Гверо 6, Вићентић 7.Влаисављевић 7 (Вићентић 7), Василић 7, Радосављевић 7, Војисављевић 7, Лешић 7, Вујић 7, Влаисављевић 7, Зарић 7.

ЗМАЈ: Мијајловић 5, Госповић 6, Гаџурић 7, Зацкалицки 6, Савић 5, Бугарски 6, Вученовић 6, Тривковић 9, Миловановић 7, Мијајловић 7 (Пармаковић 7), Ђурић 6.

Било је шанси за још убедљивији резултат.

Полетарац - Планинац 2:2 (1:1)

ЛАЋАРАК: Игралиште Полетарца, гледалаца 100, судија Борођи (Сремска Митровица). Стрелци: Милићевић у 18. и Предојевић у 85. за Полетарац, а Д. Чевизовић у 35. и Јеремић у 55. минуту за Планинац. Жути картони: Ђ. Владисављевић (Полетарац), Милић, Мандић (Планинац).

ПОЛЕТАРАЦ: Ј. Петровић 8, Б. Илић 8, Васиљевић 8, Предојевић 9, Крнетић 8, Кузминац 7, Г. Владисављевић 7, Дураћ 7, Милићевић 8 (Поповић 7), З. Петровић 8, Ђ. Владисављевић 7 (Игњатић 7).

ПЛАНИНАЦ: Пејчиновић 8, Милић 8, Петковић 7, Панић 8, Јеремић 8, Мићић 7 (Катафај), Б. Новак 7, Ђокић 8, Мачкић 7 (Ненадић), Бејло 8 (С. Чевизовић), Д. Ћевизовић 8 (Јуришић).

Гости су били боље физички спремнији могли су доћи и до победе. Али су се домаћини храбро борили и на крају исчупали бод против јачег ривала.

Б. Илић

Борац (ВР) - Трговачки 2:2 (1:1)

ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 37, судија Стојановић (Сремска Митровица). Стрелци: Ђуричић у 4. и Нимколић у 52. за Борац, а Ћетковић у 34. и Аћимовић у 88. минуту за Трговачки. Жути картони: Дејановић, Николић (Борац), Ћетковић, Дрча (Трговачки).

БОРАЦ: М. Николић, Дејановић, Дејановић, Церовац, Станишић, Ђуричић, Н. Николић, Козомара, Спасојевић, М. Симић (Малијевић), В. Симић (Јелић).

ТРГОВАЧКИ: Манојловић, Јанковић, Чубра, Трифуновић, Станић, Ћетковић, Саларевић, Малешевић, Петровић (Алимановић), Крстић, Дрча (Николић).

Само неколико минута недостајало је Великорадинчанима да славе против фаворизованоих трговаца. И нерешен резултат је подвиг за домаћу екипу. Једноставно домаћини су се много борили у овом мечу и то је донекле и збунило госте који су унапред уписали победу и то убедљиву.

Б. Лаћарац

КУЗМИН: Граничар - Ноћај 3:0, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Змај 4:3, ВЕЛИКИ РАДИНЦИ: Борац - Трговачки 2:2, ЛАЋАРАК: Полетарац - Планинац 2:2, ШАШИНЦИ: Слобода - Слобода (Р) 2:1, СРЕМСКА МИТРОВИЦА: Срем -Слога (З) 2:2.