FUDBALERI ZVEZDE se malo "pomučili", ali UBEDLJIVO SLAVILI U LUČANIMA

11.08.2023. 21:04 21:11

LUČANI: Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras Mladost u Lučanima 4:1 (2:1) u prvoj utakmici trećeg kola Superlige Srbije.

Tim Baraka Bahara više se "pomučio" da dođe do bodova, nego protiv Vojvodine i Napretka, a primili su i prvi gol u sezoni, pa su sada na gol razlici (13:1).

Strelci za crveno-bele bili su Stefan Mitrović u četvrtom minutu, na asistenciju Pitera Olanjinke, Olanjinka je pogodio u  35, a Žan-Filip Kraso je u 63. minutu upisao peti pogodak u sezoni, ni kriv ni dužan, jer ga je pogodila lopta posle udarca Marka Stamenića.

Na kraju, u 87. minutu u strelce se upisao i mladi Jovan Mijatović.

Jedini gol za Mladost postigao je Marko Veličković u 14. minutu.

Bahar: Važno je da pobeđujemo, sa ovakvim navijačima uvek kao kod kuće

Važno je da pobeđujemo. Bila je ovo prva utakmica u gostima, igrali smo protiv dobre ekipe i nije bilo lako, iako smo postigli četiri gola, rekao je trener fudbalera Crvene zvezde Barak Bahar posle pobede.

Primili smo i jedan, ali dobro, većina igrača je odigrala kvalitetno. Odnos i zalaganje su bili na nivou. Želimo i u narednom kolu da odigramo dobro, da nastavimo u ovom ritmu, a to koliko ćemo golova postići je manje važno. Najbitnije je da se dobro spremimo za Ligu šampiona, istakao je  Bahar.

Zvezdini fudbaleri su imali veliku podršku navijača u Lučanima.

Osećamo se kao kod kuće sa ovakvim navijačima i sa ovakvom podrškom. Lepo ih je videti i želimo da im dobrim igrama na terenu vraćamo, poručio je Bahar.