117.0199
107.9121

ФУДБАЛЕРИ ЗВЕЗДЕ се мало "помучили", али УБЕДЉИВО СЛАВИЛИ У ЛУЧАНИМА

11.08.2023. 21:04 21:11

ЛУЧАНИ: Фудбалери Црвене звезде савладали су вечерас Младост у Лучанима 4:1 (2:1) у првој утакмици трећег кола Суперлиге Србије.

Тим Барака Бахара више се "помучио" да дође до бодова, него против Војводине и Напретка, а примили су и први гол у сезони, па су сада на гол разлици (13:1).

Стрелци за црвено-беле били су Стефан Митровић у четвртом минуту, на асистенцију Питера Олањинке, Олањинка је погодио у  35, а Жан-Филип Красо је у 63. минуту уписао пети погодак у сезони, ни крив ни дужан, јер га је погодила лопта после ударца Марка Стаменића.

На крају, у 87. минуту у стрелце се уписао и млади Јован Мијатовић.

Једини гол за Младост постигао је Марко Величковић у 14. минуту.

Бахар: Важно је да побеђујемо, са оваквим навијачима увек као код куће

Важно је да побеђујемо. Била је ово прва утакмица у гостима, играли смо против добре екипе и није било лако, иако смо постигли четири гола, рекао је тренер фудбалера Црвене звезде Барак Бахар после победе.

Примили смо и један, али добро, већина играча је одиграла квалитетно. Однос и залагање су били на нивоу. Желимо и у наредном колу да одиграмо добро, да наставимо у овом ритму, а то колико ћемо голова постићи је мање важно. Најбитније је да се добро спремимо за Лигу шампиона, истакао је  Бахар.

Звездини фудбалери су имали велику подршку навијача у Лучанима.

Осећамо се као код куће са оваквим навијачима и са оваквом подршком. Лепо их је видети и желимо да им добрим играма на терену враћамо, поручио је Бахар.