PREDSEDNIK SRBIJE U KUČEVU PORUČIO Nadam se da će se uskoro završiti studentski protesti, TRPIMO VELIKE EKONOMSKE POSLEDICE
21.02.2025.
17:14
17:30
Komentari (1)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se nada da će uskoro biti okončane blokade fakulteta u Srbiji i naveo da država zbog toga trpi velike ekonomske posledice i da će ih trpeti i narednih meseci.
Ukupan broj komentara je: 1
Сизиф
22.02.2025. 13:39
Студентске демонстрације се тешко могу назвати "студентским" пошто њиховим захтевима нема краја. Очигледно се ови покушаји насилног обарања власти путем економске штете која се наноси грађанима и држави неће зауставити. Не треба гајити илузије да ће нешто , у својој суштини кварно и непоштено, само од себе престати. Ако смо сви равноправни а неки од нас мисле да су више равноправни од других онда ту нема лека- потребни су психијатри!