PANČEVAČKA LIGA Partizan (G) – Radnički (B) 0:2 (0:0)

22.05.2019. 12:15 12:18
Izvor: Dnevnik.rs

Tokom celog susreta vodila se otvorena igra u kojoj su fudbaleri Radničkog iz Barande uspeli da savladaju ekipu Radničkog iz Gaja i sa nova tri boda uključili su se u borbu za baraž.

GAJ: Igralište Partizana, gledalaca: 100. Sudija: Gvozdenov (Vršac).  Strelci: Dobrić u 57. i  Cukić u 83. minutu.

PARTIZAN : Bufon 7, Šuša 6,  Stojčić 6,5, Jevtić 6,5, Petrić 7, Sočanac 7, Čolak 7, Andrejić 6,5 (Stojković -), Jonović 6 (Boljanac -), Ignjatović 6, Jovanović 6 (Uzelac -).

RADNIČKI: Labus 7, Ilić 6,5, Radojev 7, Stojanović 7, Jovanović 6,5,,Starčević 6,5 (Mijailović -),   Divljački 7, Lutovac 7, Dobrić 7,5, Cukić 8 (Grujić -),  Stojković 6,5.

Tokom celog susreta vodila se otvorena igra u kojoj su fudbaleri Radničkog iz Barande uspeli da savladaju ekipu Radničkog iz Gaja i sa nova tri boda uključili su se u borbu za baraž. Posle odmora  Radojev je prošao po levoj strani i centrirao do Dobrića koji je sa pet metara savladao Bufona. Konačan ishod postavio je Cukić, bio je to evrogol sa ivice šesnaesterca.

B. St.

Polet (Iz) - Dolina  0:0

IZBIŠTE: Igralište Poleta, gledalaca: 50. Sudija:  Maksimović (Starčevo). Crveni karton: Šajn u 85. minutu (Polet).

POLET: LJ.Ilić 7,5, Šajn 6, Jezdimirović 6, S. Ilić 7, Nikolić 7, Nedeljković 7, Dimitrijević 7, Stojanov 6,5, Omorac 7, Đukić 6,5, Nestorov 6.

DOLINA: Bujaković 7,5, Magda 6, Jovanov 7, Kolak 7, Popović 7, Hlavča 6, Forgić 7, Janjović 7 (Kelečević -), Hlavča 6,  Ćirić 7, Mamojka 6.

U prvom poluvremenu Padinci su imali više prilika, ali najstariji akter na terenu golman Ljubiša Ilić bio nesavladiv.  U drugom poluvremenu druga slika na terenu, domaći fudaleri  predvođeni trenerom Milanom Blagojevićem bili su bliži pobedi, ali su prilike pred golom gostiju i odličnog golmana Bujakovića  propustili Nedeljković, Nikolić i Dimitrijević.

B. Stojkovski

Jedinstvo (V) - Jugoslavija 2:3? Jedinstvo Stević . Partizan (U) 2:0, Borac (St) - Dunav 5:0, Partizan (G) - Radnički (B) 0:2, Potporanj - Strela 1:0, Sloga (BNS) - Vulturul 2:1, Polet - Dolina 0:0, Crvena zvezda - Vojvodina (S) 6:0. Slobodan je bio Spartak.