ПАНЧЕВАЧКА ЛИГА Партизан (Г) – Раднички (Б) 0:2 (0:0)

22.05.2019. 12:15 12:18
Извор: Dnevnik.rs

Током целог сусрета водила се отворена игра у којој су фудбалери Радничког из Баранде успели да савладају екипу Радничког из Гаја и са нова три бода укључили су се у борбу за бараж.

ГАЈ: Игралиште Партизана, гледалаца: 100. Судија: Гвозденов (Вршац).  Стрелци: Добрић у 57. и  Цукић у 83. минуту.

ПАРТИЗАН : Буфон 7, Шуша 6,  Стојчић 6,5, Јевтић 6,5, Петрић 7, Сочанац 7, Чолак 7, Андрејић 6,5 (Стојковић -), Јоновић 6 (Бољанац -), Игњатовић 6, Јовановић 6 (Узелац -).

РАДНИЧКИ: Лабус 7, Илић 6,5, Радојев 7, Стојановић 7, Јовановић 6,5,,Старчевић 6,5 (Мијаиловић -),   Дивљачки 7, Лутовац 7, Добрић 7,5, Цукић 8 (Грујић -),  Стојковић 6,5.

Током целог сусрета водила се отворена игра у којој су фудбалери Радничког из Баранде успели да савладају екипу Радничког из Гаја и са нова три бода укључили су се у борбу за бараж. После одмора  Радојев је прошао по левој страни и центрирао до Добрића који је са пет метара савладао Буфона. Коначан исход поставио је Цукић, био је то еврогол са ивице шеснаестерца.

Б. Ст.

Полет (Из) - Долина  0:0

ИЗБИШТЕ: Игралиште Полета, гледалаца: 50. Судија:  Максимовић (Старчево). Црвени картон: Шајн у 85. минуту (Полет).

ПОЛЕТ: Љ.Илић 7,5, Шајн 6, Јездимировић 6, С. Илић 7, Николић 7, Недељковић 7, Димитријевић 7, Стојанов 6,5, Оморац 7, Ђукић 6,5, Несторов 6.

ДОЛИНА: Бујаковић 7,5, Магда 6, Јованов 7, Колак 7, Поповић 7, Хлавча 6, Форгић 7, Јањовић 7 (Келечевић -), Хлавча 6,  Ћирић 7, Мамојка 6.

У првом полувремену Падинци су имали више прилика, али најстарији актер на терену голман Љубиша Илић био несавладив.  У другом полувремену друга слика на терену, домаћи фудалери  предвођени тренером Миланом Благојевићем били су ближи победи, али су прилике пред голом гостију и одличног голмана Бујаковића  пропустили Недељковић, Николић и Димитријевић.

Б. Стојковски

Јединство (В) - Југославија 2:3? Јединство Стевић . Партизан (У) 2:0, Борац (Ст) - Дунав 5:0, Партизан (Г) - Раднички (Б) 0:2, Потпорањ - Стрела 1:0, Слога (БНС) - Вултурул 2:1, Полет - Долина 0:0, Црвена звезда - Војводина (С) 6:0. Слободан је био Спартак.