11°C
19.10.2024.
117.0199
107.9121

РУКОМЕТАШИЦЕ ВОЈВОДИНЕ УПИСАЛЕ ТРЕЋУ ПОБЕДУ У Б СУПЕРЛИГИ: Најбоље кад је најбитније

19.10.2024. 20:25 20:37
2

Рукометашице Војводине биле су боље од Срема из Сремске Митровице са 24:21 (13:15) у петом колу Б Суперлиге.

Гошће из Срема су боље кренуле и одржавале су предност. Воша је додала гас и са неколико добрих одбрана и рализованих напада смањила заостатак. Срем је отишао на олувреме са два гола више, али је игра обе екипе наговестила још бољи други период.

Наставила се сјајна борба у другом полувремену у ком је виђена слична игра. Новосађанке су биле нешто конкретније и успеле су да славе. У одлучујућим моментима су биле прибраније постигле погодак у претпоследњем минуту за три гола разлике и тако уписале трећу победу у сезони.