RUKOMETAŠICE VOJVODINE UPISALE TREĆU POBEDU U B SUPERLIGI: Najbolje kad je najbitnije

19.10.2024. 20:25 20:37
2

Rukometašice Vojvodine bile su bolje od Srema iz Sremske Mitrovice sa 24:21 (13:15) u petom kolu B Superlige.

Gošće iz Srema su bolje krenule i održavale su prednost. Voša je dodala gas i sa nekoliko dobrih odbrana i ralizovanih napada smanjila zaostatak. Srem je otišao na oluvreme sa dva gola više, ali je igra obe ekipe nagovestila još bolji drugi period.

Nastavila se sjajna borba u drugom poluvremenu u kom je viđena slična igra. Novosađanke su bile nešto konkretnije i uspele su da slave. U odlučujućim momentima su bile pribranije postigle pogodak u pretposlednjem minutu za tri gola razlike i tako upisale treću pobedu u sezoni.