Opštinska liga – Šid: OFK Bačinci - Sinđelić 2:3 (2:1)

27.10.2015. 19:42 13:33

BAČINCI: Igralište OFK Bačinaca, gledalaca 80, sudija Sič (Berkasovo).Strelci: Ilić u 8. i S. Gačić u 31. za OFK Bačince, a Todorović u 17, Marčetić u 78. i Dupalj u 81. minutu za Sinđelić. Žuti karton: Čavić (OFK Bačinci). Crveni kartoni: Ilić (OFK Bačinci), Tepšić (Sinđelić).

OFK BAČINCI: Nedinić 7 (Zadripko 6), Uskoković 7, Savić 7, S. Gačić 7, Brekić 6, Yunja 7, Trbić 7, Čavić 7,Ilić 7,  Dragiša 6, Cetić 6.

SINĐELIĆ: Mrkonjić 7, Tepšić 6, Đ. Damjanović 7, Drenovac 7, Marčetić 7, Vudrak 7, Dupalj 7 (Stojanović), Šarac 6 (Petrović), Lekić 6, T. Miletić 7, V. Miletić 7.

U Bačincima, svašta ko na vašaru. Iz fer i korektne utakmice, glavni sudija Sič, napravio je pravu lakrdiju. Nije dosudio za domaćine dva očigledna penala, pa su domaći igrači protestovali od 81. minutu do kraja utakmice sedeći na na travnatom terenu.

Z. Lazarov

Jedinstvo (LJ) - Borac 1:1 (0:1)

LJUBA: Igralište Jedinstva, gledalaca 50, sudija Gavrilović (Šid).Strelci: D. Ruman u 77. za Jedinstvo, Subotić u 10. minutu za Borac. Žuti kartoni: Širadović(Jedinstvo), Naranyić (Borac).

JEDINSTVO: Šili, Toman (Panić), Punoš, R. Čalić, Laćarac, D. Ruman, A. Ruman, Ž. Sremčić  (Širadović), P. Sremčić, Mrđanović, Pavlović (Teležar).

BORAC: B. Đurić, Pejić, D. Filipović, L. Ivković, Savić, Adamec, Naranyić, I. Filipović, Subotić (Budimir), Sarap (Marković), M. Ivković.

Utakmica nervozna sa dosta šansi, za goste, pa domaćini mogu biti zadovoljni sa konačnim rezultatom.

Z. Mrđanović

Hajduk (V) - OFK Bikić 2:2 (1:0)

VIŠNJIĆEVO: Igralište Hajduka, gledalaca 200, sudija Banjanin (Morović). Strelci: Jurošević u 10. i Rakić u 88. za Hajduk, a Dobrić u 71. i 87. minutu za OFK  Bikić. Žuti kartoni: Jurošević, Janković, Marković (Hajduk), Vezirović (OFK Bikić).

HAJDUK: Barjaktarević 7, Đorđević 5, Petrović 5 (Marković 6), Antunović 6, Zarić 5, Janković 7 (Rakić 7), Radovanović 7, Vejnović 5, Jurošević 7, V. Gavrilović 6.

OFK  BIKIĆ: Bugarski 7, Đačanin 6, Vranov 6, Basrak 7, Radivojšić 6, Solaković 7 (Vezirović 6), Mrvaljević 6, Kosanović 6, Brekić 6 (Vučković 6), Dobrić 8.

U derbiju kola, domaćini, odigrali slabo, najslabije u jesenjem delu. A, gosti nisu iskoristili vođstvo od 2:1, u nastavku, a rezervista Rakić poravnao rezultat minutu kasnije posle vođstva gostiju.Sve, u svemu, i sa osvojenim bodom Grčanici, kolo pre kraja, su postali jesenji prvaci.

Z. Rakić

Jednota - Omladinac (B) 2:2 (1:2)

ŠID: Iglalište 12.april, gledalaca 30, sudija Danilović (Šid).Strelci: Ćalina u 12. i Đorđević u 88. minutu za Jednotu, a Ž. Malešević u 2. i Kladušić u 36. minutu za Omladinac. Žuti kartoni: Đorđević, Smajić (Jednota), Kladušić, Petrović, Manojlović, Pavlović (Omladinac).

JEDNOTA: B. Farkaš 7, Đorđević 7 ( Smajić 7), Stanivuković 7, Jovanović 7, Trlajić 7, S. Hrček 7, E. Farkaš 7, Ćalina 7, Petrović 7 (Radosavljević 7), Đurđević 7, Starčević 7.

OMLADINAC: Pavlović 6, Petrović 7, D. Simić (Jastrebić 7), Starovlah 7, Novaković 7, P. Malešević 7, Bukarica 7 /Manojlović 7), Ž. Malešević 7 (Vejnović).

Šiđani, iskoristili pogrešnu intervenciju golmana Pavlovića, i Đorđević je izblizine lako ubacio loptu u mrežu.

E. Hrček

Sremac - OFK Bingula 0:4 (0:1)

BERKASOVO: Igralište Sremca, gledalaca 50, sudija Avramović (Molovin).Strelci: Kramar u 5, Lovas u 59, Radičević u 63. i Pajić u 89. minutu. Žuti karton: Volić (OFK Bingula).

SREMAC: Pejić 6, D. Vidović 7 ( S. Vidović 6), Ostojić 7, Carević 7, Parenta 6, Miletić 6, Stević 7, Miličić 7, Nenadović 7, Radić 6, Novak 6.

OFK BINGULA: Volić 6, Uhlik 7 (Rađević 6), J. Rajić 7, Jelčić 7, Palić 7, Lovas 7, Ćosić 7, Pap 7 (Radičević 8), Kramar 8, Pajić 7 (Plačković), Farkaš 6.

I pored toga, što su domaćini izgubili sa četiri razlike, dobro su namučili favorizovane goste.Ustvari, gosti su unapred osvojili bodove, i u igru su ušli sa lakoćemo.