18°C
20.09.2024.
117.058
105.2585

ОЧЕКИВАНО Манчестер сити и Реал уписали победе у првим мечевима осмине финала ЛШ

13.02.2024. 23:27 23:34
Извор: Tanjug (Liselotte Sabroe/Ritzau Scanpix via AP)

КОПЕНХАГЕН: Фудбалери Манчестер ситија победили су вечерас на гостовању екипу Копенхагена са 3:1 (2:1) у првој утакмици осмине финала Лиге шампиона.

Голове за енглески клуб постигли су Кевин де Брујне у 10. минуту, Бернардо Силва у 46. минуту и Фил Фоден у 92. минуту, док је са домаћи тим прецизан био Магнус Матсон у 34. минуту.

Манчестер сити је на овом мечу имао посед лопте 74 одсто, уз 10 шутева на гол данске екипе.

Фудбалери Реала такође су славили на гостовању против екипе Лајпцига резултатом 1:0 (0:0).

Једини гол на сусрету постигао је Брахим Диаз у 48. минуту. Меч је обележила интервенција ВАР система у другом минуту, када је поништен гол Бењамина Шешка.

Реванш мечеви осмине финала су на програму 6. марта у Манчестеру и Мадриду.

„ГРАЂАНИ” НА КРОВУ СВЕТА Фудбалери Манчестер Ситија освојили Светско клупско првенство!

22.12.2023. 21:58 22:04