106.9868

ОТПОР ПАРТИЗАНА ТРАЈАО САМО ТРИ ЧЕТВРТИНЕ Црно-бели поклекли у Мадриду

10.10.2024. 22:20 22:51
Партизан

Кошаркаши Партизана поражени су од Реал Мадрида са 93:86 у гостима у другом колу Евролиге.

Црно-бели су фантастично отворили дуел. Марио Накић се наметнуо и убацио пет поена заредом, чиме је покренуо "парни ваљак". Чак шест тројки убацили су гости у том периоду, али им ни то није било довољно да воде после 10 минута.

И како је време пролазило, Мадриђани су стицали све већу предност. И таман када се чинило да би могли да стекну двоцифрену залиху, Партизан се вратио и крајем полувремена поново закомпликовао сусрет.

Водили су велику битну пулени Жељка Обрадовића, пришли и на само минус један крајем треће четвртине, да би почетком четврте деонице "краљевски клуб" фуриозном серијом од 15:0 пресудио Београђанима.

Покушао је Партизан да се врати, али није успео, тако да је доживео нови, други пораз у два евролигашка кола.

Најефикаснији код победника био је Ибака са 15 поена, док је Партизан предводио Карлик Џоунс са такође 15.