Некадашњи полазник школе, потом првотимац и капитен, касније и помоћник у стручним штабовима, па тренер првог тима Партизана - Владимир Вермезовић биће нови директор омладинске школе Партизана, док ће његов саиграч и такође бивши првотимац касније и тренер у Хумској - Звонко Варга преузети бригу о "Партизановим бебама", сазнаје Телеграф.
МИЛКА ФОРЦАН СТИЖЕ У ПАРТИЗАН! Најутицајнија пословна жена Србије придружиће се тиму Расима Љајића

21.10.2024. 12:21 12:38
ТРЕНЕР ПАРТИЗАНА САВО МИЛОШЕВИЋ ПРЕД ДУЕЛ СА НОВИМ ПАЗАРОМ: "Најтеже гостовање"
milosevic

20.10.2024. 18:19 18:30
ГОЛГЕТЕР ЕКИПЕ МЛАДОСТ ГАТ, ЂОРЂЕ ШУШЊАР, О ЖРЕБУ ЗА КУП СРБИЈЕ: Партизан за истински спектакл
djordje susnjar

17.10.2024. 15:22 15:25
КОШАРКАШИ ПАРТИЗАНА "ПРЕСПАВАЛИ" ТРЕЋУ ЧЕТВРТИНУ, али победили Задар за 5-0 у АБА лиги
partizan

Кошаркаши Партизана савладали су као гости Задар резултатом 75:71 у утакмици петог кола АБА лиге.
20.10.2024. 21:15 21:41