18.09.2024. 12:53 12:55
Извор: pixabay.com

Војчани су захваљујући Саше Ћурка стигли до победе.

Партизан - Сремац (В) 1:4 (0:2)

ВИТОЈЕВИЦИ: Игралиште Партизана, гледалаца 150, судија: Торма (Сремска Митровица), стрелци: Марковић у 83. за Партизан, а Милочевић у 21. Ћурко у 27. и 94. Буквић у 77. минуту за Сремац. Жути картони: Митровић (Партизан), Влајић, Караклајић, Павловић, Васиљевић, Миловчевић (Сремац).

ПАРТИЗАН: Сабо, Конц, Зејић, Деспотовић, Бра. Митровић (Самарџић), Марковић, Полић (Ђурђевић), Гачић, Бор. Митровић, Гавриловић, Видић.

СРЕМАЦ: Влајић, Тривуновић, Караклајић, Скопљак, Павковић (Маринковић), Васиљевић, Буквић, Бртка (Кабас), Ћурко, Рагастовац (Кнежевић), Миловчевић.

Све је могло да буде другачије да је капитен домаћих Зоран Зејић искористио два пенала. Први је промашио у 43. минуту, а други у надокнади.

Напредак - Борац 1:1 (0:1)

ПОПИНЦИ: Игралиште Напретка, гледалаца 200, судија:  Верлић (Рума), стрелци: Шкорић у 73. за Напредак, а Пријић у 26. минуту за Борац. Жути картони: Тривић (Напредак), Станивуковић (Борац).

НАПРЕДАК: Травица, Опачић, Шкорић, Грујић, Јакшић, Каламбура, Спишић, Тривић, Јанковић (Кокановић), Курњак (Девић), Лошић.

БОРАЦ: Христов, Мишчевић, Ранковић, Стевић, Чоњагић, Новаковић, Пријић (Симикић), Станивуковић, Недимовић, Ристић, Јанковић (Бјелић).

У дербију кола није било победника. Гости из Мартинаца су водили све до пред крај меча, а онда је Шкорић успео да изједначи резултат и спасе бод домаћинима.

Граничар - Љуково 0:4 (0:4)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 120, судија: Сучевић (Сремска Митровица), стрелци: Дубајић у 11. и 28. и Ћучковић у 13. и 45.минуту.

ГРАНИЧАР: Јокић, Ћулић, Митровић, Сушић (Бабић), Печеница, Белић, Ракић (Владисављевић), Боричић, Вујић, Стевановић (Н. Стојановић), М. Стојановић.

ЉУКОВО: Благојевић, Блануша, Ђилас, Јаворац, Радић (Јеличић), Дубајић (Цветићанин), Грујин (Макарић), Чучковић (Драговић), Плаћаш (Ранков)., Стегњајић, Бежановић.

Водећи тим првенства екипа Љукова лако је дошла до победе у Кузмину, све је било решено већ у првих 45 минута.

ЛСК - Будућност 1:1 (1:1)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалца 150, судија: Тодић (Врдник), стрелци: Радишић у 19. за ЛСК, а Павловић у 24. минуту за Будућност. Жути картони: Радуловић, Белић, Вуколић, Босанчић (ЛСК), Туца-

ковић, Павловић, Ђукић, Симовљевић (Будућност).

ЛСК: Веселиновић, Радуловић, Белић, Микић, Павловић, Вуколић, Радишић (Никшић), Босанчић (Мачвански), Маринковић (Сућак), Стојчић, Грбић.

БУДУЋНОСТ: Савић, Туцаковић (Жилић), Ивановић, Јефтић, Павловић, Пршић, Рого (Ђурђевић), Мартиновић, Мијајиловић (Симовљевић), Ивић, Ђукић.

По тешком терену одиграна је добра утакмица, а на крају бодови су подељени.

Резултати и табела:

Напредак - Борац 1:1,Партизан - Сремац (В) 1:4, Граничар (К) - Љуково 0:4, ЛСК - Будућност 1:1, Крушедол - ОФК Зека Буљубаша 0:3, Хајдук - Раднички 3:0, Подриње - Сремац (Д) 0:2, Слога (В) - Полет 0:1.