18.09.2024. 12:53 12:55
Izvor: pixabay.com

Vojčani su zahvaljujući Saše Ćurka stigli do pobede.

Partizan - Sremac (V) 1:4 (0:2)

VITOJEVICI: Igralište Partizana, gledalaca 150, sudija: Torma (Sremska Mitrovica), strelci: Marković u 83. za Partizan, a Miločević u 21. Ćurko u 27. i 94. Bukvić u 77. minutu za Sremac. Žuti kartoni: Mitrović (Partizan), Vlajić, Karaklajić, Pavlović, Vasiljević, Milovčević (Sremac).

PARTIZAN: Sabo, Konc, Zejić, Despotović, Bra. Mitrović (Samardžić), Marković, Polić (Đurđević), Gačić, Bor. Mitrović, Gavrilović, Vidić.

SREMAC: Vlajić, Trivunović, Karaklajić, Skopljak, Pavković (Marinković), Vasiljević, Bukvić, Brtka (Kabas), Ćurko, Ragastovac (Knežević), Milovčević.

Sve je moglo da bude drugačije da je kapiten domaćih Zoran Zejić iskoristio dva penala. Prvi je promašio u 43. minutu, a drugi u nadoknadi.

Napredak - Borac 1:1 (0:1)

POPINCI: Igralište Napretka, gledalaca 200, sudija:  Verlić (Ruma), strelci: Škorić u 73. za Napredak, a Prijić u 26. minutu za Borac. Žuti kartoni: Trivić (Napredak), Stanivuković (Borac).

NAPREDAK: Travica, Opačić, Škorić, Grujić, Jakšić, Kalambura, Spišić, Trivić, Janković (Kokanović), Kurnjak (Dević), Lošić.

BORAC: Hristov, Miščević, Ranković, Stević, Čonjagić, Novaković, Prijić (Simikić), Stanivuković, Nedimović, Ristić, Janković (Bjelić).

U derbiju kola nije bilo pobednika. Gosti iz Martinaca su vodili sve do pred kraj meča, a onda je Škorić uspeo da izjednači rezultat i spase bod domaćinima.

Graničar - Ljukovo 0:4 (0:4)

KUZMIN: Igralište Graničara, gledalaca 120, sudija: Sučević (Sremska Mitrovica), strelci: Dubajić u 11. i 28. i Ćučković u 13. i 45.minutu.

GRANIČAR: Jokić, Ćulić, Mitrović, Sušić (Babić), Pečenica, Belić, Rakić (Vladisavljević), Boričić, Vujić, Stevanović (N. Stojanović), M. Stojanović.

LJUKOVO: Blagojević, Blanuša, Đilas, Javorac, Radić (Jeličić), Dubajić (Cvetićanin), Grujin (Makarić), Čučković (Dragović), Plaćaš (Rankov)., Stegnjajić, Bežanović.

Vodeći tim prvenstva ekipa Ljukova lako je došla do pobede u Kuzminu, sve je bilo rešeno već u prvih 45 minuta.

LSK - Budućnost 1:1 (1:1)

LAĆARAK: Igralište LSK-a, gledalca 150, sudija: Todić (Vrdnik), strelci: Radišić u 19. za LSK, a Pavlović u 24. minutu za Budućnost. Žuti kartoni: Radulović, Belić, Vukolić, Bosančić (LSK), Tuca-

ković, Pavlović, Đukić, Simovljević (Budućnost).

LSK: Veselinović, Radulović, Belić, Mikić, Pavlović, Vukolić, Radišić (Nikšić), Bosančić (Mačvanski), Marinković (Sućak), Stojčić, Grbić.

BUDUĆNOST: Savić, Tucaković (Žilić), Ivanović, Jeftić, Pavlović, Pršić, Rogo (Đurđević), Martinović, Mijajilović (Simovljević), Ivić, Đukić.

Po teškom terenu odigrana je dobra utakmica, a na kraju bodovi su podeljeni.

Rezultati i tabela:

Napredak - Borac 1:1,Partizan - Sremac (V) 1:4, Graničar (K) - Ljukovo 0:4, LSK - Budućnost 1:1, Krušedol - OFK Zeka Buljubaša 0:3, Hajduk - Radnički 3:0, Podrinje - Sremac (D) 0:2, Sloga (V) - Polet 0:1.