СРЕМСКА ЛИГА Мартинчани све бољи

04.09.2024. 12:43 12:44

Криза фудбалера Сремца се наставља.

Сремац (В) - Борац 0:2 (0:1)

ВОЈКА: Игралиште Сремца, гледалаца 200, судија: Граовац (Рума), стрелци: Новаковић у 19. и Пријић у 81. минуту. Жути картони: Влајић и Бртка (Сремац), а Новаковић (Борац).

СРЕМАЦ: Влајић, Тривуновић, Караклајић, Цвијановић, Васиљевић, Кнежевић, Буквић, Карас (Валент), Бртка, Ћурко, Миловчевић.

БОРАЦ: Христов, Мишчевић, Врањковић,

Стевић, Чоњагић, Новаковић, Пријић (Симић), Станивуковић, Недимовић (Савић), Ристић, Јанковић (Бјелић).

Овога пута су изгубили од екипе Борца из Мартинаца који су од првог минута били бољи.

Напредак - Љуково 0:1 (0:0)

ПОПИНЦИ: Игралиште Напретка, гледалаца 150, судија: Блажон (Рума), стрелац: Чучковић у 56. минуту. Жути картони: Шкорић (Напредак), Блануша, Дубајић, Чучковић, Јеличић (Љуково). Црвени картон: Јеличић (Љуково).

НАПРЕДАК: Травица, Опачић, Јанићијевић, Антић (Курјак), Шкорић, Грујић, Јакшић, Спишић, Марковић, Девић, Лошић (Каламбура).

ЉУКОВО: Благојевић, Блануша, Ђилас, Јаворац, Радић (Јеличић), Дубајић, Вујин, Чучковић (Ранков), Стегњајић, Бежановић, Турчиновић.

Љуковчани су изненадили Попинчане и однели сва три бода. Била је то добра утакмица, а једини гол постигао је капитен гостију Милан Чучковић. У финишу меча било је доста ватри па је судија Блажон искључио Јеличића. Међутим, ни то домаћим фудбалерима није помогло.

ЛСК - Раднички (И) 1:1 (1:0)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалаца 200, судија: Рапајић (Земун), стрелци: Радишић у 44. за ЛСК, а Адамовић у 82. минуту за Раднички. Жути картони: Радишић, Грбић, Шућак (ЛСК), а Мрђеновић (Раднички).

ЛСК: Веселиновић, Радуловић, Белић, Мркић, Павловић (Грбић), Николић (Никшић), Мачвански (Маринковић), Радишић, Босанчић (Сладић), Стојчић, Грбић (Шућак).

РАДНИЧКИ: Ромић, Мрђеновић, Дробац, Радојичић (Митровић), Вукашиновић, Вукотић, Еркановић (Миљковић), Букобратовић, Јочић, Пекић, Леђанац (Николић).

Лаћарци опет нису успели да освоје три бода. Међутим, водили су све до краја меча, а онда је Немања Адамовић успео да изједначи резултат.

Подриње - Слога 2:1 (1:1)

МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Игралиште Подриња, гледалаца 250, судија: Мушицки (Рума), стрелци: Андоновић у 43. и Јанковић у 90+3. за Подриње, а Достанић у 39. минуту за Слогу. Жути картони: Андоновић, Богичевић

(Подриње), Жижић, Вукосављевић (Слога).

ПОДРИЊЕ: Копрић, Трнић (Богичевић), Јанковић, Јекић, Милошевић, Масларић, Шуман (Маријановић), Делић, Денић, Андоновић (Петровић), Јанковић.

СЛОГА:  Цветковић, Грујић, Батањски, Митровић, Грујичић, Достанић, Лазић, Станић, Марин

(Жижић), Вуковић (Вукосављевић), Бојић (Јонџић).

Вогањци су били надомак победе, само минут их је делио од ремија у мачванској Митровици, онда је искусни Митар Јанковић сјајним ударцем донео победу домаћину.

Резултати и табела:

Сремац (В) - Борац 0:2, Напредак - Љуково 0:1, Партизан - Будућност 2:1, Граничар (К) - Зека Буљубаша 1:3, ЛСК - Раднички 1:1, Крушедол - Сремац (Д) 0:3, Хајдук - Полет 1:0, Подриње - Слога (В) 2:1.