SREMSKA LIGA Martinčani sve bolji

04.09.2024. 12:43 12:44

Kriza fudbalera Sremca se nastavlja.

Sremac (V) - Borac 0:2 (0:1)

VOJKA: Igralište Sremca, gledalaca 200, sudija: Graovac (Ruma), strelci: Novaković u 19. i Prijić u 81. minutu. Žuti kartoni: Vlajić i Brtka (Sremac), a Novaković (Borac).

SREMAC: Vlajić, Trivunović, Karaklajić, Cvijanović, Vasiljević, Knežević, Bukvić, Karas (Valent), Brtka, Ćurko, Milovčević.

BORAC: Hristov, Miščević, Vranjković,

Stević, Čonjagić, Novaković, Prijić (Simić), Stanivuković, Nedimović (Savić), Ristić, Janković (Bjelić).

Ovoga puta su izgubili od ekipe Borca iz Martinaca koji su od prvog minuta bili bolji.

Napredak - Ljukovo 0:1 (0:0)

POPINCI: Igralište Napretka, gledalaca 150, sudija: Blažon (Ruma), strelac: Čučković u 56. minutu. Žuti kartoni: Škorić (Napredak), Blanuša, Dubajić, Čučković, Jeličić (Ljukovo). Crveni karton: Jeličić (Ljukovo).

NAPREDAK: Travica, Opačić, Janićijević, Antić (Kurjak), Škorić, Grujić, Jakšić, Spišić, Marković, Dević, Lošić (Kalambura).

LJUKOVO: Blagojević, Blanuša, Đilas, Javorac, Radić (Jeličić), Dubajić, Vujin, Čučković (Rankov), Stegnjajić, Bežanović, Turčinović.

Ljukovčani su iznenadili Popinčane i odneli sva tri boda. Bila je to dobra utakmica, a jedini gol postigao je kapiten gostiju Milan Čučković. U finišu meča bilo je dosta vatri pa je sudija Blažon isključio Jeličića. Međutim, ni to domaćim fudbalerima nije pomoglo.

LSK - Radnički (I) 1:1 (1:0)

LAĆARAK: Igralište LSK-a, gledalaca 200, sudija: Rapajić (Zemun), strelci: Radišić u 44. za LSK, a Adamović u 82. minutu za Radnički. Žuti kartoni: Radišić, Grbić, Šućak (LSK), a Mrđenović (Radnički).

LSK: Veselinović, Radulović, Belić, Mrkić, Pavlović (Grbić), Nikolić (Nikšić), Mačvanski (Marinković), Radišić, Bosančić (Sladić), Stojčić, Grbić (Šućak).

RADNIČKI: Romić, Mrđenović, Drobac, Radojičić (Mitrović), Vukašinović, Vukotić, Erkanović (Miljković), Bukobratović, Jočić, Pekić, Leđanac (Nikolić).

Laćarci opet nisu uspeli da osvoje tri boda. Međutim, vodili su sve do kraja meča, a onda je Nemanja Adamović uspeo da izjednači rezultat.

Podrinje - Sloga 2:1 (1:1)

MAČVANSKA MITROVICA: Igralište Podrinja, gledalaca 250, sudija: Mušicki (Ruma), strelci: Andonović u 43. i Janković u 90 3. za Podrinje, a Dostanić u 39. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Andonović, Bogičević

(Podrinje), Žižić, Vukosavljević (Sloga).

PODRINJE: Koprić, Trnić (Bogičević), Janković, Jekić, Milošević, Maslarić, Šuman (Marijanović), Delić, Denić, Andonović (Petrović), Janković.

SLOGA:  Cvetković, Grujić, Batanjski, Mitrović, Grujičić, Dostanić, Lazić, Stanić, Marin

(Žižić), Vuković (Vukosavljević), Bojić (Jondžić).

Voganjci su bili nadomak pobede, samo minut ih je delio od remija u mačvanskoj Mitrovici, onda je iskusni Mitar Janković sjajnim udarcem doneo pobedu domaćinu.

Rezultati i tabela:

Sremac (V) - Borac 0:2, Napredak - Ljukovo 0:1, Partizan - Budućnost 2:1, Graničar (K) - Zeka Buljubaša 1:3, LSK - Radnički 1:1, Krušedol - Sremac (D) 0:3, Hajduk - Polet 1:0, Podrinje - Sloga (V) 2:1.