117.0531
108.1722

Сомбор – први разред: Судија најслабији у Брестовцу

05.10.2022. 10:11 10:12

Домаћин је приказао нервозну и растрзану игру. Млада екипа гостију борбеном игром освојила је бод, а мало је недостајало да освоји сва три.

БСК - ОФК Оџаци 2:2 (1:2)

БАЧКИ БРЕСТОВАЦ: Игралиште БСК-а, гледалаца 150, судија: Стојановић (Црвенка), стрелци: Медић у 23. Вукелић у 89. за БСК, а  Станковић у 32. и Божић у 45. минуту (ауогол) за Оџаци. Жути картони: Зеленовић (БСК), Миловановић, Станковић, Кања (Оџаци). Црвени картони: Божић (БСК), Кнежевић (Оџаци).

БСК: Лагунџин 7, Ђурђевић 6, Теслић 6 (Вукелић 7), Божић 6, Радаковић 7, Агбаба 7, С. Станковић 7, Ћук 6, (Зеленовић 7), Д. Станковић 6, (Кораћ 7), Медић 7, Бљански 7.

ОЏАЦИ: Кнежевић 7, Баљевић 7, Кања 7, Петровић (Миловановић 6), Сантрач 8, Гостовић 7, Пречаница 6, Станковић 7, Радаковић 7, Ивановић (Стаменковић 6), Илибашић 7.

Врло слаби судија Стојановић оштетио је обе екипе.

А. Чичић

Алекса Шанић - Тереквеш  6:0 (5:0)

АЛЕКСА ШАНТИЋ: Игралиште у Спортском центру, гледалаца 100, судија: Митровић (Оџаци). Стрелци: Н. Томић у 4. Бабић у 7. (из пенала) и 37. Милићевић у 30. М. Томић у 42. и Колак у 69. минуту.

АЛЕКСА ШАНТИЋ: Драшковић, М. Бибић, У. Бибић, Пејак (Бранежац),Н. Томић, М. Томић, Милићевић(Колак),Чеклић,Бабић (Кусић), Миличић (Матковић), Јурић (Сјеран).

ТЕРЕКВЕШ: Божић, Вујановић, Дамјановић, Каурин ,Комадина, Вранчић, Цветићанин, Релић, Брдар, Бојић, Ћопић.

Ослабљени састав гостију без петорице првотимаца није био равноправан противник расположеним домаћинима који су у мрежу голмана Божића послали пола туцета голова.

В. Јанковић

Резултати:

БСК - Оџаци 2:2, Омладинац (Д) - Младост 3:0, Омладинац (Б) - Полет (С) 1:2, Алекса Шантић - Тереквеш 6:0, Телечка - Задругар 3:3, Полет (Р) - Динамо 2:6, Кула - Раднички (С) 3:0.