Sombor – prvi razred: Sudija najslabiji u Brestovcu

05.10.2022. 10:11 10:12

Domaćin je prikazao nervoznu i rastrzanu igru. Mlada ekipa gostiju borbenom igrom osvojila je bod, a malo je nedostajalo da osvoji sva tri.

BSK - OFK Odžaci 2:2 (1:2)

BAČKI BRESTOVAC: Igralište BSK-a, gledalaca 150, sudija: Stojanović (Crvenka), strelci: Medić u 23. Vukelić u 89. za BSK, a  Stanković u 32. i Božić u 45. minutu (auogol) za Odžaci. Žuti kartoni: Zelenović (BSK), Milovanović, Stanković, Kanja (Odžaci). Crveni kartoni: Božić (BSK), Knežević (Odžaci).

BSK: Lagundžin 7, Đurđević 6, Teslić 6 (Vukelić 7), Božić 6, Radaković 7, Agbaba 7, S. Stanković 7, Ćuk 6, (Zelenović 7), D. Stanković 6, (Korać 7), Medić 7, Bljanski 7.

ODŽACI: Knežević 7, Baljević 7, Kanja 7, Petrović (Milovanović 6), Santrač 8, Gostović 7, Prečanica 6, Stanković 7, Radaković 7, Ivanović (Stamenković 6), Ilibašić 7.

Vrlo slabi sudija Stojanović oštetio je obe ekipe.

A. Čičić

Aleksa Šanić - Terekveš  6:0 (5:0)

ALEKSA ŠANTIĆ: Igralište u Sportskom centru, gledalaca 100, sudija: Mitrović (Odžaci). Strelci: N. Tomić u 4. Babić u 7. (iz penala) i 37. Milićević u 30. M. Tomić u 42. i Kolak u 69. minutu.

ALEKSA ŠANTIĆ: Drašković, M. Bibić, U. Bibić, Pejak (Branežac),N. Tomić, M. Tomić, Milićević(Kolak),Čeklić,Babić (Kusić), Miličić (Matković), Jurić (Sjeran).

TEREKVEŠ: Božić, Vujanović, Damjanović, Kaurin ,Komadina, Vrančić, Cvetićanin, Relić, Brdar, Bojić, Ćopić.

Oslabljeni sastav gostiju bez petorice prvotimaca nije bio ravnopravan protivnik raspoloženim domaćinima koji su u mrežu golmana Božića poslali pola tuceta golova.

V. Janković

Rezultati:

BSK - Odžaci 2:2, Omladinac (D) - Mladost 3:0, Omladinac (B) - Polet (S) 1:2, Aleksa Šantić - Terekveš 6:0, Telečka - Zadrugar 3:3, Polet (R) - Dinamo 2:6, Kula - Radnički (S) 3:0.