105.2585

Премијер лига: Сјајни Митровић за преокрет Фулама

29.01.2019. 22:56 22:58
Извор: FoNet

У 24. колу Премијер лиге лондонски Фулам савладао је као домаћин Брајтон са 4:2 (0:2).

Још једну невероватну утакмицу одиграо је српски репрезентативац Александар Митровић који је наместио један и дао два гола за преокрет свог тима.

Иначе одбрана Фулама још једном је показала да не заслужује играти најјачу лугу на свету. Гости су повели већ у 3. минуту након центаршута са десне стране Монтоје, мареј је из прве шутнуо и погодио угао гола Фулама. У 17. минуту Мареј је погодио из близине пошто задња линија Фулама није изашла на време из шеснаестерца.

Потом је уследио преокрет, на повратну лопту Митровића главом, Чемберс је шутем погодио мрежу у 47. минуту.

У 58. и 74. минуту Митровић је показао да је ненадмашан када му се упуте лопте на прави начин близу гола, два скока и перфектни шутеви главом за 3:2. Вијето је био сналажљив након одличног шута и погођене пречке Карнија у 79. минуту.