20°C
20.09.2024.
117.058
105.2585

ПРЕМИЈЕР ЛИГА Борнмут победио Фулам, Манчестер јунајтед бољи од Астон Виле на "Олд трафорду"

26.12.2023. 23:21 23:24
Извор: pixabay.com

Фудбалери Борнмута победили су на домаћем терену екипу Фулама са 3:0 (2:0) у утакмици 19. кола Премијер лиге.

За домаћи тим голове су постигли Џастин Клајверт у 44. минуту, Доминик Соланки у 62. минуту и Луис Синистера у 93. минуту.

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су Астон Вилу након преокрета резултатом 3:2 (0:2) на домаћем терену.

Голове за госте постигли су Џон Мекгин у 21. минуту и Леандер Дендокер у 26. минуту. За домаћи тим прецизан је био прво Алехандро Гарначо у 59. и 71. минуту, док је у 82. минуту свој првенац за Манчестер јунајтед у националном шампионату постигао Расмус Хојлунд.

У осталим утакмицама 19. кола Премијер лиге остварени су следећи резултати: Нотингем Форест - Њукасл 3:1, Лутон - Шефилд 3:2 и Ливерпул - Барнли 2:0.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Фудбалерима Манчестер Ситија само бод, Челси славио са Петровићем на голу

16.12.2023. 19:52 21:06
НЕМИЛЕ СЦЕНЕ У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ – фудбалер Лутона остао без свести (ВИДЕО)

16.12.2023. 18:01 18:06
ОНА ЈЕ ПРВА ЖЕНА СУДИЈА у Премијер лиги! Ребека Велч ће судити фудбалски меч између Фулама и Барнлија

14.12.2023. 18:19 18:24