104.5929

Подручна лига Сомбор: Ковачевић двоструки стрелац

22.08.2017. 10:04 10:06
Извор: Dnevnik.rs

Након слободног ударца који је извео Трифуновић лопта је погодила пречку одбила се до Ковачевића који је осам – девет метара погодио леви угао гола голмана Јаничића.

Бачкопаланчани су и други  гол постигли након прекида. Слободан ударца извео је Танчић, а  Ахметовић је главом сместио лопту у небрањени део мреже. Коначан резултат поставио је Ковачевић у судијској надокнади, након добро изведене контре  Ковачевић је са двадесетак метара, лоб ударцем погодио мрежу.

М. Ђ. Кременовић

ОФК Стари град – Кула  3:0 (0:0)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште ОФК Стари град, гледалаца 30, судија, Мартиновић (Кљајићево). Стрелци, Ковачевић  у 65. и 93. и Ахметовћ у 76. минуту. Жути картон, Немања Дражић (Кула).

СТАРИ ГРАД: Здравковић 7, Матија Валентик 7, Игор Лукач 7, Бобан Лукач 7, Трифуновић 7, Гајдобрански 7, Ковачевић 8, Божин 7 (Стефан Валентик -), Гњатовић 6, Ахметовић 7, Зељко 7 (Танчић 7).

КУЛА: Јаничић 6, Радуловић 6, Тапаи 6, Војновић 7, Кукољ 6, Бабић 6 (Бодиш 6), Радуловић 6, Јован 6,  Дражић 7, Букајловић 6, Жарић 6.

Фудбалери Војводине забележили су прву победу против солидне екипе Русина. Домаћин је промашио три игледне прилике, да би гости први дошли у водство у 29.минуту голом Ђукановића,што је био коначан резултат првог полувремена. Удругом делу домаћин је кренуо одлучније према голу гостију,који су у наставку пали. Головима браће Станојев Милована и Гојка  домаћи су преокренули резултат.Тачку на победу ставио је Тима Николић у 83 минуту из оправдано досуђеног казненог ударца.

Ђ. Штрбац

Војводина - Русин  4:1 (0:1)

ТОВАРИШЕВО: Игралиште Војводине, гледалаца око 100, судија: Митровић (Oyaci). Стрелци: М. Станојев у 60. и 65. Г. Станојев у 62. и Т. Николић у 83. за Војводину, а С. Ђукановић у 29. минуту за Русин. Жути картони: Рамић и Т. Николић(Војводина) а  Будимски и Кочиш(Русин)

ВОЈВОДИНА:Ђукић, Николић, Рамић, Мустафовић, Тури, Вучић, Милованов( Г.Станојев)  Милићевић (Јованов), Ранисављев (Цвијић), Вујановић, М.Станојев.

РУСИН: Ж Орос, Фекете, Будимски (Кочиш) ,Холик, Хрњчар, Павловић, Рац(Сајанковић), Б.Орос, Ђукановић, Бранковић, Чизмар.

Резултати:

Стари Град - Кула 3:0, Станишић - Славија 2:0, Липар - Хајдук Јуниор 1:1, Војводина - Русин 4:1, Црвенка - Младост (К) 4:0, Будућност  (М) - Будућност (П) 2:1, Херцеговац - ЖАК 1:1, Борац (БГ) - Крила Крајине 3:3.