ПАРТИЗАН У МОСКВИ ШОКАНТНО ИСПУСТИО ПОБЕДУ! Локомотива дошла до изједначења у последњем нападу

10.07.2024. 17:15 17:19
Извор: Youtube printscreen/ FK Partizan Beograd

​​​​​​​Фудбалери Партизана одиграли су нерешено са Локомотивом из Москве - 1:1, у генералној проби пред почетак нове такмичарске сезоне.

Црно-бели су одиграли можда и најкомпактнији, најтакмичарскији меч на турнеји у Русији, али нису успели да издрже до краја, пошто је гол Матеуса Салдање у свом стилу, после соло-продора у 30. минуту утакмице на крају поништио Ковачевић аутоголом у последњем минуту надокнаде времена.

Трећу проверу у Русији Партизан је почео са, условно речено, најјачим саставом (не рачунајући чињеницу да Марио Јурчевић није спреман, те да је Северина лакше повређен) и не може се рећи да су црно-бели "умирали у лепоти" фудбала, али да су одиграли такмичарскије и чвршће него у prеthodnе две утакмице - јесу.

Станојевић је, очито поучен неким слабим тачкама и пропустима са prеthodnih дуела, заротирао неке од фудбалера на друге позиције, па се Гох нашао у централном делу везног реда, као организатор игре, а Гајас Захид, уз Аријагу, на позицији задњег везног, али са офанзивним задацима.