PARTIZAN U MOSKVI ŠOKANTNO ISPUSTIO POBEDU! Lokomotiva došla do izjednačenja u poslednjem napadu

10.07.2024. 17:15 17:19
Izvor: Youtube printscreen/ FK Partizan Beograd

​​​​​​​Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno sa Lokomotivom iz Moskve - 1:1, u generalnoj probi pred početak nove takmičarske sezone.

Crno-beli su odigrali možda i najkompaktniji, najtakmičarskiji meč na turneji u Rusiji, ali nisu uspeli da izdrže do kraja, pošto je gol Mateusa Saldanje u svom stilu, posle solo-prodora u 30. minutu utakmice na kraju poništio Kovačević autogolom u poslednjem minutu nadoknade vremena.

Treću proveru u Rusiji Partizan je počeo sa, uslovno rečeno, najjačim sastavom (ne računajući činjenicu da Mario Jurčević nije spreman, te da je Severina lakše povređen) i ne može se reći da su crno-beli "umirali u lepoti" fudbala, ali da su odigrali takmičarskije i čvršće nego u prethodne dve utakmice - jesu.

Stanojević je, očito poučen nekim slabim tačkama i propustima sa prethodnih duela, zarotirao neke od fudbalera na druge pozicije, pa se Goh našao u centralnom delu veznog reda, kao organizator igre, a Gajas Zahid, uz Arijagu, na poziciji zadnjeg veznog, ali sa ofanzivnim zadacima.