ПАНЧЕВАЧКА ЛИГА Вукајловић за победу

26.09.2024. 13:54 13:55

У трећем мечу пред својим навијачима фудбалери тренера Дејана Бабића стигли су до бодова. Меч је решио Јован Вукајловић.

Раднички (К) - Банатул 2:0 (0:0)

КОВИН: Игралиште Радничког, гледалаца 150, судија: Д. Јаћимовски (Качарево), стрелац: Вукајловић у 73. и 83. минуту.

РАДНИЧКИ: Полић 7, Милутинов 7 (Китић 7), Мићић 7, Чолић 7 (Шалипур), Бицуљевић 7,5, Ћирић 7,5, Вукајловић 8 (В. Лукић 7), Митковски 7 (Секулић 7), Целин 7, Бабић 7,5, Поткоњак 6,5 (Мачкић 6,5).

БАНАТУЛ: Тодоровић 7,5, Стојков 6 (Е. Винка 6,5), Лака 6,5, Георге 6, Н. Винка 6, Лукић 7, Борковић 6,5, Радић 7, Корња (Гетејанц 6,5), Ослански 6,5 (Ракић 6,5), Стојимиров 6,5.

Црвена звезда (П) - Униреа 1:1 (1:1)

ПАВЛИШ: Игралиште Црвене звезде, гледалаца 100, судија. О. Ожеговић (Омољица), стрелци: Трњанац у 35. за Црвену звезду, Бјеговић у 30. минуту (из пенала) за Униреу.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кикош 7, Пуцар 6,5, Самарџија 7, Фолћан 7, Јовановић 7, Бобић 6,5 (Ердеји 6,5), Радак 6,5, Трњанац 7,5, Вукмановић 7, Жула 6,5, Крачуњел 7.

УНИРЕА: Антонић 7,5, Кондан 6,5, Штрбац 6,5 (Лазић 6,5), Каличанин 6,5, Стамескис 6,5, Ђурић 7, Јанковић 7, Нешић 7, Бјеговић 7,5, Поповић 6,5, Стојановић 7.

Гости из Уздина повели су из пенала голом Бјеговића. Пет минута касније Трњанац је савладао Антониће и изједначио.

Глогоњ - Потпорањ 4:0 (2:0)

ГЛОГОЊ: Игралиште Глогоња, гледалаца 80, судија: Т. Стојичић (Панчево), стрелци: Тома у 26. Вулетић у 45. Костадиновић у 63. и Ивић у 74. минуту.

ГЛОГОЊ: Николовски 7, Вулетић 7,5 (Арсић 7), Ковач 7, Додић 7, Тома 7,5 (Петровић 7), Костадиновић 7,5 (Карунц 7), Ивић 7, Васић 7 (Миљковић 7), Живаљевић 7, Америјан 7, Алавања 7 (Бојковић 7).

ПОТПОРАЊ: Богош 6,5 Бугарчић 6, Мршић 6, Ђорђевић 6 (Стојковић 6), Ковачевић 6,5, Балан 6, Чејић 6, Ћулибрк 6 (Јанковић 6), Тошић 6, Станков 6,5, Петровић 6 (Манојловић).

Фудбалери Глогоња наставили су серију победа.

Спартак - Будућност (ББ) 1:0 (1:0)

УЗДИН: Стадион у Уздину, гледалаца 100, судија: Б. Мијаиловић (Вршац), стрелац: Живковић у 42. минуту. Црвени картон: Вукшић (Спартак), Тагасовић (Будућност).

СПАРТАК: Загорац 7, Вукшић 6,5, Залокар 6,5 (Ђурђев), Батрош 6,5 (Пниш 6,5), Јармаз 6,5 (Коложвари), Ђукић 7, Живковић 7,5, Станисављевић 7, Корењ 7, Нитрај 6,5 (Мохачи 6,5), Јавор 7.

БУДУЋНОСТ: Тагасовић, Марковић 6,5, Станишић 6, Н. Станојковић 6,5 (Вранић 6,5), М. Станојковић 6,5, Живановић 7, Јовановић 6,5, Стефановић 6,5, Иванишевић 7, Радивојев 7, Рамовић 6 (Ускоковић 6,5).

Гости су имали лепу прилику да поведу из пенала, али Марко Станојевић није био прецизан. У 42. минуту домаћин је повео голом Уроша Живковића.

Припремио: Б. Ст.

Резултати и табела:

Спартак - - Будућност 1:0, Слога (БНС) - Темпо 2:1, Глогоњ - Потпорањ 4:0, Долина - Шевац 0:1, Хајдучица - Вултурул 0:3, Црвена звезда - Униреа 1:1, Слога (П) - Караш 3:3, Раднички (К) - Банатул 2:0.