28.08.2024. 14:39 14:39
Извор: pixabay.com

У другом мечу пред својим навијачима фудбалери тренера Срђана Радосављева славили су уз добру игру током целог сусрета.

Црвена звезда (П) - Слога (П) 3:0 (1:0)

ПАВЛИШ: Игралиште Црвене звезде, гледалаца 100, судија: Пауновић (Вршац), стрелци: Крачуњел у 31. Месарош у 74. и Јовановић у 90. минуту.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кикош 7, Керкез 7, Пуцар 7, Самарџија 7, Поморишац 7, Јовановић 7,5, Бобић 7, Радак 7 (Ћирић), Трњанац 7 (Ердеји), Станимиров 7 (Месарош 7), Крачуњел 7,5.

СЛОГА: Стевановић 6, Марјановић 6 (Вучковић 6), Прица 6, Недимовић 6, Лазаревић 6 (Боројевић 6), Црногорац 6, Дудовски 6, Поткоњак 6 (Миљевић 6), Јаћимовски 6, Кнежевић 6, Стефановски 6,5.

Пут ка поеди Павлишана отворио је Тихомир Крачуњел, после добре акције.

Хајдучица - Раднички (К) 0:4 (0:1)

ХАЈДУЧИЦА: Игралиште Хајдучице, гледалаца 100, судија: М. Сарка (Вршац), стрелци: Вукајловић у 37. и 64. Чолић у 47. Поткоњак у 57. минуту.

ХАЈДУЧИЦА: Марковић 6,5, Пејчић 6, Павловић 6 (Ћулум 6), П. Мршић 6 (Њари 6), Фолћан 6,5, И. Мршић 6, Петровић 6, Ружић 6,5, Брежичанин 6, Хуђец 6, Липтак 6,5.

РАДНИЧКИ: Полић 7, Мићић 7, Чолић 7 (Милутинов 7), Живковић 7, Бицуљевић 7 (Секулић 7), Ћитић 7, Вукајловић 7,5 (Велчановић), Митровски 7, Китић 7, Бабић 7, Поткоњак 7.

Гости из Ковина, после боље игре у другом полувремену освојили су три бода. У првом полувремену имали су неколико прилика, али само је Вукајловић погодио мрежу.

Глогоњ - Караш (К)  8:1 (4:1)

ГЛОГОЊ: Игралиште Глогоња, гледалаца 80, судија: М. Јанковић (Банатски Брестовац), стрелци: Тома у 2. и 42. Ивић у 5. (из пенала), 29. 61. и 78. Ђорђевић у 13. (аутогол), Петровић у 69. за Глогоњ, а Божин  у 14. минуту за Караш.

ГЛОГОЊ: Трбојевић, Вулетић 7, Ковач 7, Арсић 7 (Ђокић), Додић 7, Тома 7,5 (Петровић 7), Костадиновић 7, Ивић 8 (Костић), Васић 7 (Миљковић), Америјан 7,5, Алавања 7,5 (Крстић).

КАРАШ: Лападат 5, Степан 5, Шошћан 5, Божана 6, Фамилић 6, Иринеја 6, Божин 5 (Тисменар), Царан 5 (Вуковић 5), Ђорђевић 6, Борка 7.

Победник је решен у првом полувремену када су Глогоњџи постигли четири гола. Добром игром и реализацијом истакли су се Ивић и Тома.

Припремио: Б. Ст.

Резултати и табела:

Спартак - Потпорањ 1:1, Темпо - Шевац 3:0, Будућност - Вултурул 2:3, Слога (БНС) - Униреа 2:2, Глогоњ - Караш 8:1, Долина - Банатул 0:3, Хајдучица - Раднички (К) 0:4, Црвена звезда - Слога (П) 3:0.