28.08.2024. 14:39 14:39
Izvor: pixabay.com

U drugom meču pred svojim navijačima fudbaleri trenera Srđana Radosavljeva slavili su uz dobru igru tokom celog susreta.

Crvena zvezda (P) - Sloga (P) 3:0 (1:0)

PAVLIŠ: Igralište Crvene zvezde, gledalaca 100, sudija: Paunović (Vršac), strelci: Kračunjel u 31. Mesaroš u 74. i Jovanović u 90. minutu.

CRVENA ZVEZDA: Kikoš 7, Kerkez 7, Pucar 7, Samardžija 7, Pomorišac 7, Jovanović 7,5, Bobić 7, Radak 7 (Ćirić), Trnjanac 7 (Erdeji), Stanimirov 7 (Mesaroš 7), Kračunjel 7,5.

SLOGA: Stevanović 6, Marjanović 6 (Vučković 6), Prica 6, Nedimović 6, Lazarević 6 (Borojević 6), Crnogorac 6, Dudovski 6, Potkonjak 6 (Miljević 6), Jaćimovski 6, Knežević 6, Stefanovski 6,5.

Put ka poedi Pavlišana otvorio je Tihomir Kračunjel, posle dobre akcije.

Hajdučica - Radnički (K) 0:4 (0:1)

HAJDUČICA: Igralište Hajdučice, gledalaca 100, sudija: M. Sarka (Vršac), strelci: Vukajlović u 37. i 64. Čolić u 47. Potkonjak u 57. minutu.

HAJDUČICA: Marković 6,5, Pejčić 6, Pavlović 6 (Ćulum 6), P. Mršić 6 (Njari 6), Folćan 6,5, I. Mršić 6, Petrović 6, Ružić 6,5, Brežičanin 6, Huđec 6, Liptak 6,5.

RADNIČKI: Polić 7, Mićić 7, Čolić 7 (Milutinov 7), Živković 7, Biculjević 7 (Sekulić 7), Ćitić 7, Vukajlović 7,5 (Velčanović), Mitrovski 7, Kitić 7, Babić 7, Potkonjak 7.

Gosti iz Kovina, posle bolje igre u drugom poluvremenu osvojili su tri boda. U prvom poluvremenu imali su nekoliko prilika, ali samo je Vukajlović pogodio mrežu.

Glogonj - Karaš (K)  8:1 (4:1)

GLOGONJ: Igralište Glogonja, gledalaca 80, sudija: M. Janković (Banatski Brestovac), strelci: Toma u 2. i 42. Ivić u 5. (iz penala), 29. 61. i 78. Đorđević u 13. (autogol), Petrović u 69. za Glogonj, a Božin  u 14. minutu za Karaš.

GLOGONJ: Trbojević, Vuletić 7, Kovač 7, Arsić 7 (Đokić), Dodić 7, Toma 7,5 (Petrović 7), Kostadinović 7, Ivić 8 (Kostić), Vasić 7 (Miljković), Amerijan 7,5, Alavanja 7,5 (Krstić).

KARAŠ: Lapadat 5, Stepan 5, Šošćan 5, Božana 6, Familić 6, Irineja 6, Božin 5 (Tismenar), Caran 5 (Vuković 5), Đorđević 6, Borka 7.

Pobednik je rešen u prvom poluvremenu kada su Glogonjdži postigli četiri gola. Dobrom igrom i realizacijom istakli su se Ivić i Toma.

Pripremio: B. St.

Rezultati i tabela:

Spartak - Potporanj 1:1, Tempo - Ševac 3:0, Budućnost - Vulturul 2:3, Sloga (BNS) - Unirea 2:2, Glogonj - Karaš 8:1, Dolina - Banatul 0:3, Hajdučica - Radnički (K) 0:4, Crvena zvezda - Sloga (P) 3:0.